Jump to content
pitcap

Φωτογραφία από τα "μωρά μας"

Recommended Posts

Μιας και αναφέρθηκε ομίχλη, πάρτε μια στην Πεντέλη :db:

 

7dyZysy.jpg

Edited by Candlemass
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ξες ποσες φορες το σκεφτηκα να μπω εκει μεσα, αλλα ουτε μια φορα δεν περπατησα με τα ποδια να δω τις επιλογες μου, χτες περνοντας με το αμαξι ειδα οτι εχει μια εισοδο απο οπου μπορει να μπει αμαξι μπροστα απο το μακεδονια, και αλλη μια απο τον ιστιοπλοικο ομιλο ειναι?? ποιο κατω, αλλα δεν ξερω αν εχεις προσβαση κατω απο τα φωτα.

 

Από την είσοδο για τον όμιλο μπήκα !  Αν πας αργά το βράδυ που δεν περπατάει κόσμος μπορείς να το στήσεις όπου θέλεις !

Link to comment
Share on other sites

Από την είσοδο για τον όμιλο μπήκα !  Αν πας αργά το βράδυ που δεν περπατάει κόσμος μπορείς να το στήσεις όπου θέλεις !

 

Ευχαριστω!! αργα θα γινει η δουλεια...

Link to comment
Share on other sites

Την αλλη βδομαδα θα ναι στο δρομο, σημερα ηταν ερωτας με την πρωτη ματια!!!

Ενα ονειρο χρονων γινεται πραγματικοτητα

Με μεγαλη χαρα σας παρουσιαζω τον κουκλο

post-28062-144966724086_thumb.jpg

post-28062-1449667253568_thumb.jpg

post-28062-14496673110454_thumb.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by Ursus
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να παραλάβεις κ σου εύχομαι πολλά, ασφαλή κ απροβλημάτιστα χιλιόμετρα!!!!

*Το χρώμα πως σου φαίνεται?

Link to comment
Share on other sites

Το χρωμα οπως μου χες πει, που αλλαζει υπο συνθηκες, ειναι εξαιρετικο!!! Δε το ειδα και εξω, αλλα στη διαφορα με κλειστα ή αναμμενα φωτα, κ εκει που επεφτε ο ηλιος ή οχι, πηγαινε απο πολυ σκουρο σε σαν περλέ , ωρες ωρες μη σου πω οτι το βλεπα κ σαν μωβ (οκ με φαντασια :p )

Το εξωτερικο πανω κατω το περιμενα, το μεσα που επισης δεν ειχα δει, ουτε σε φωτο, με ξετρελανε. Αυτο το γκρι σκουρο ειναι πολυ ομορφο και ταιριαζει αψογα με το απεξω

Νταξει τα καθισματα ακρως αναπαυτικα

Τα λαστιχα με χαλασαν λιγο που ειναι hankook -χαθηκε ο κοσμος να μου τυχει καννα αγγλικο ή γαλλικο :p αλλα ενταξει δε θα σταθω εκει

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by Ursus
Link to comment
Share on other sites

Οπως πρεπει!!

 

Απίστευτες ζάντες και αρκετά προσεγμένο συνολικά Θάνο! Να το χαίρεσαι και καλό στρώσιμο από ότι είδα σε άλλα post ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χρηστο μου κουνηθηκε ενα ιμπιζα σημερα κ εφαγε 3-4 αμαξια χωρις ν ανεβω πανω απ τις 2500 , εκλαψααα χαχχαχχα

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χρηστο μου κουνηθηκε ενα ιμπιζα σημερα κ εφαγε 3-4 αμαξια χωρις ν ανεβω πανω απ τις 2500 , εκλαψααα χαχχαχχα

Sent from my iPad using Tapatalk

Καλοταξιδο....τι ιμπιζα ηταν αυτο που εφαγε 3-4 στις 2500?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ενα παλιο, προφανως χωρις προγραμμα απλα με βλακα οδηγο :p

Ο μηχανικος μου πε στο στρωσιμο να χω τις στροφες στις 2500 αντε 3 το πολυ, και το καλο ειναι οτι λογω 6ταχυτου σασμαν, μπορει και εχει αξιολογη ταχυτητα ακομα κι ετσι

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by Ursus
Link to comment
Share on other sites

Ενα παλιο, προφανως χωρις προγραμμα απλα με βλακα οδηγο :p

Ο μηχανικος μου πε στο στρωσιμο να χω τις στροφες στις 2500 αντε 3 το πολυ, και το καλο ειναι οτι λογω 6ταχυτου σασμαν, μπορει και εχει αξιολογη ταχυτητα ακομα κι ετσι

Sent from my iPad using Tapatalk

Αφου το ειπε ο μηχανικος...εχεις πολλα ακομα να μαθεις

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αραχωβα και παλι αραχωβα....αστα τα ταξιδια και βαλτο μεσα επιτελους....

Link to comment
Share on other sites

Χρηστο μου κουνηθηκε ενα ιμπιζα σημερα κ εφαγε 3-4 αμαξια χωρις ν ανεβω πανω απ τις 2500 , εκλαψααα χαχχαχχα

Sent from my iPad using Tapatalk

Μήπως χάζευε το αυτοκίνητο και ήθελε να το δει καλύτερα?

Edited by AvatarX
Link to comment
Share on other sites

Τι πιο ωραιο απο το να βγαινεις εθνική και να κανεις 300 χλμ χωρις προορισμο μονο με μουσικη και συζητηση...

 

12443228_675329719236657_977773782_n.jpg

Edited by Passatoukos
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Why not?βολτουλα ωραια μουσικη κουβεντουλα!!!μια χαρα!οτι πρεπει για ενα ομορφο βραδυ

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.