Jump to content
pitcap

Φωτογραφία από τα "μωρά μας"

Recommended Posts

Γερμανία Japan Ιταλία. Ποιο προτιμάς δεν μας λες :-) Καλοταξιδα ολα

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το κάθε ένα έχει την χάρη του το passat το εχω σαν παιδί μου δεν θυμάμαι πόσα λεφτά του εχω βάλει σε βελτιώσεις το έχω για μεγάλα ταξίδια και για ανέβασμα αδρεναλίνης :p το έχω απο το 2009 και είναι σαν καινούριο λες κ βγήκε χθες από την VW πάντα μέσα στο γκαράζ του δεν το έχει δει ο ηλιος... Το πάντα το πήραμε για την σύζυγο και είναι το οχημα πάντως καιρού και εργασίας αν και ιταλικό μας βγήκε πολύ καλό δεν έβγαλε τίποτα και μάλλον θα το δώσουμε γιατί πρόσφατα πήραμε το asx το οποίο είναι απίστευτο suv μηχανικά μέρη σασμαν διαφορικά δεν παίζεται άντε γεια από σαλόνια άστα μαύρα χάλια δεν θα φτάσουν ποτέ τον Γερμανό ... Αλλά εγώ για την δουλειά και τα βουνά το ήθελα οπότε δεν υπήρχε κάτι καλύτερο στα λεφτά του.... Σαφώς και προτιμώ το Γερμανό από όλα τα όλα όχι ότι τα άλλα δεν είναι καλά απλά ο γερμανός έχει καλύτερο σύνολο σαλόνι θες μηχανή θες ηλεκτρονικά στήσιμο εμφάνιση άνεση συστήματα θες ότι θες στο εχει στάνταρ !!! 

Link to comment
Share on other sites

Και μία από μέσα από το λατρεμένο μου σαλόνι ...

20160831_135840.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

@Toni_power αγάπησα!! Πανέμορφο!

Πάρτε και μία από το όχημά μου στην Ολλανδία αλλά με το στίγμα του VWClub επάνω του

Corsa_VWClub-badged_small.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago , doggy said:

@Toni_power αγάπησα!! Πανέμορφο!

Πάρτε και μία από το όχημά μου στην Ολλανδία αλλά με το στίγμα του VWClub επάνω του

Corsa_VWClub-badged_small.jpg

 

Ο doggy πιστεύω και Mustang να πάρει αυτοκόλλητο VW Club θα βάλει.. χαχα :lol:

 

 

6 hours ago , gsyrrakos said:

να κι το δικο μου θεριο :lol::lol:

golf.jpg

Ψαρωτικός ο προφυλακτήρας σε συνδυασμό με το ζαντικό.. ;)

Ωραίο χρώμα btw

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago , doggy said:

@Toni_power αγάπησα!! Πανέμορφο!

Πάρτε και μία από το όχημά μου στην Ολλανδία αλλά με το στίγμα του VWClub επάνω του

Corsa_VWClub-badged_small.jpg

Χαχαχαχα είσαι ωραίος πως αντιδρούν οι Ολανδοι σε κοιτάνε περίεργα ??? Εμένα οι γερμανοί που έβλεπαν το αυτοκόλλητο του club το έβγαζαν φωτογραφία και με κοιτούσαν κάπως αλλά τους έγραφα κανονικα... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και μία που κάναμε μπάνιο σήμερα είπα να βάλω και καμιά φωτογραφία και από έξω :p !!!

20160915_110951~2.jpg

20160915_111022.jpg

20160915_111242.jpg

20160915_111100.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago , Toni_power said:

Χαχαχαχα είσαι ωραίος πως αντιδρούν οι Ολανδοι σε κοιτάνε περίεργα ??? Εμένα οι γερμανοί που έβλεπαν το αυτοκόλλητο του club το έβγαζαν φωτογραφία και με κοιτούσαν κάπως αλλά τους έγραφα κανονικα... 

Μέχρι στιγμής στον dealer ξέρουν πως είμαι Έλληνας και πως έχω VW μιας και έχω και το μπρελόκ του VWClub στα κλειδιά μου.

Εκεί που γέλασα πολύ ήταν εκτός Ολλανδίας, στην Γερμανία και Ιταλία (αλλά και Ελλάδα) που ήμουν φέτος το καλοκαίρι. Κοιτάζαν τις πινακίδες μου (NL μεν αλλά τα πρώτα δύο γράμματα του αριθμού κυκλοφορίας μου είναι GR...) και μετά το λογότυπο και με κοιτούσαν καλά καλά. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago , Toni_power said:

Και μία που κάναμε μπάνιο σήμερα είπα να βάλω και καμιά φωτογραφία και από έξω :p !!!

20160915_110951~2.jpg

20160915_111022.jpg

20160915_111242.jpg

20160915_111100.jpg

Ειναι οπως ακριβως θα το ηθελα. Ονειρο... 

Να το χαιρεσαι φιλαρακιιι....... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago , doggy said:

Εκεί που γέλασα πολύ ήταν εκτός Ολλανδίας, στην Γερμανία και Ιταλία αλλά και Ελλάδα που ήμουν φέτος το καλοκαίρι. Κοιτάζαν τις πινακίδες μου (NL μεν αλλά τα πρώτα δύο γράμματα του αριθμού κυκλοφορίας μου είναι GR...) και με κοιτούσαν καλά καλά. 

gay :D

Link to comment
Share on other sites

σε άλλο φόρουμ είχα γνωρίσει έναν εξαιρετικό άνθρωπο που αγαπάει το αμάξι και τη φροντίδα του.

είναι ιδιώτης και έχει χόμπι το detailing, και νομίζω ότι είναι το κατάλληλο μέρος για να το μοιραστώ μαζί σας.

Vw Polo 6r 1.2 Tsi Detailing (Στάδια)

1.περάστηκε όλο με πηλό

2.menzerna power lock άμεσο σκούπισμα

3.menzerna power lock 3 ώρες και μετά σκούπισμα

4.menzerna power lock άάμεσο σκούπισμα

5.menzerna power lock στις ζάντες

6.εσωτερικό όλα τα πλαστικά περάστηκαν με apc και κατόπιν με meguiars natural shine

7.ότι δερμάτινο υπάρχει καθαρίστηκε και σφραγίστηκε με το κερί της colourlock

8.καθαρίστηκαν οι υφασμάτινες επιφάνειες με omino bianco

Φώτος(πρόχειρες,είναι άλμπουμ,απλά πατάτε σε μία φώτο για να τις δείτε όλες):

daf22281_c.png

 

Νέες Φώτο

 

481108e0_c.png

Edited by konza1990
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 21/9/2016 at 8:14 ΜΜ, Aramis said:

Μπανακι...

 

IMAG1811a.jpg

 

 

old school !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.