Jump to content
pitcap

Φωτογραφία από τα "μωρά μας"

Recommended Posts

Από 17 μέχρι και 20 (Matt Gun Metal και Silver)

Τις 17άρες Matt Gun Metal τις έχω στο μαγαζί

http://postimg.org/image/cekzopxdp/

 

Επειδή στο νέο topic δεν μπορώ να απαντήσω (είναι κλειδωμένο το topic για τις wsp για απαντήσεις!!!!) σαν κάτοχος πάντως εδώ και 3 χρόνια σχεδόν, μια χαρά είναι οι wsp, είναι μια value for money αγορά που δεν την μετανιώνεις.

 

Απίστευτοι πάντως οι τύποι, μέχρι και την ζάντα του RS3 έχουν στην γκάμα τους :

http://www.wspitaly.com/en/catalogo-prodotti/Audi/W567-Giasone-Matt-Gun-Metal-Polished.html

Edited by ACE2007
Link to comment
Share on other sites

Kαι ενα απο τα μωρα της οικογενειας το ΠΙΤΣΙΚΟΥΛΙΝΙ (ξερω δεν ειναι VW αλλα ειναι το καλυτερο αυτοκινητακι)

 

20130530122412.jpg
 

Link to comment
Share on other sites

Kαι ενα απο τα μωρα της οικογενειας το ΠΙΤΣΙΚΟΥΛΙΝΙ (ξερω δεν ειναι VW αλλα ειναι το καλυτερο αυτοκινητακι)

 

20130530122412.jpg

 

κουκλίίίι..εγώ άλλο περιμένω φωτο...:D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για τους φίλους του κλασικού από τη Λάρισα. Στην Παναγούλη υπάρχει παρατημένη μια GTV καταδικασμένη να σαπίζει στην άκρη ενός από τους πιο κεντρικούς δρόμους της πόλης... Κάθε φορά που τη βλέπω κάνω όνειρα.. Την έχει δει κανείς σας;

Link to comment
Share on other sites

Ναι την εχω δει...πηγα και εμαθα ποιος ειναι ο ιδιοκτητης και ζηταει ενα ποσο που ειναι ασυλληπτο για το αμαξι που δινει...το αμαξι εχει εκτενη σαπισματα και θελει πολλα λεφτα για να γινει εαν δεν κατεβασει τιμη το αμαξι θα πεθανει εκει...

Link to comment
Share on other sites

Τετραπεταλουδο Del'Orto αν δεν κάνω λάθος. Οριζόντιου προσανατολισμού ε; Και το σασμαν ενσωματωμένο στον πίσω άξονα για καλύτερη κατανομή βάρους.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εβαλα τα 17αρια απο το scirroco του φιλου μου και σκεφτομαι να τα κρατησω οι θολοι γεμισαν και φαινεται πιο χαμηλο απο οτι με τα 16αρια τι λετε του πανε αν τα κρατησω θα βαφτουν μαυρες με μπουρδελιαρα περλα απο στρασσακια πολλων χρωματων απο στριψιμο το τιμονι εγινε μαχαιρι λιγο το στριβω και κοβει και εγινε λιγο πιο σκληρο λογω χαμηλου προφιλ.

19673648713039799544354.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us
Link to comment
Share on other sites

Στράτο ρε φίλε με κάνεις ζημιά μεγάλη με αυτήν την φώτο.....

ιουλιο μπαίνω μέσα για υγράεριο+μικροβαψιματάκια γύρω γύρω.

Απο σεμτέμβρη με βλέπω για ζαντικά;)

Link to comment
Share on other sites

Αφου λες οτι θα το δωσεις ρε υποψιν οτι θες χαμηλωμα για δειξει ετσι και παλι σηκωθηκε απο το δρομο λιγο απλα γεμισαν οι θολοι αυριο εχει καλυτερες μετα το μπανακι που θα κανει !!!

Link to comment
Share on other sites

Βασικα με εχει κοψει λιγο ειμαι 2 νουμερα πανω απο μαμα απο 195/65/15 πηγα 225/45/17 αλλα τι ειναι ο πονος μπρος στα καλλη γουσταρω στριψιμο αυριο θα το στριψω σημερα δεν προλαβα να στριψω ομως κακα τα ψεματα με τα 16αρια τα μαυρα ειμαι ερωτευμενος δεν ξερω φαινεται πολυ κακο το αμαξι γιατι καθεται πιο πολυ μπροστα τωρα μου φαινεται οτι καθεται ισια.

Edited by stavros g
Link to comment
Share on other sites

Στράτο ρε φίλε με κάνεις ζημιά μεγάλη με αυτήν την φώτο.....

ιουλιο μπαίνω μέσα για υγράεριο+μικροβαψιματάκια γύρω γύρω.

Απο σεμτέμβρη με βλέπω για ζαντικά ;)

Passatouko εδώ είσαι :crazy:

Τέλειες για Passat B5

Όταν είσαι έτοιμος :db:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=classifieds&module=core&do=view_item&item_id=1313

Link to comment
Share on other sites

Φίλε κουμπάρε,το ζητούμενο είναι ποιος πληρώνει 500σάρια για λάστιχα κάθε χρόνο....

Passatouko εδώ είσαι :crazy:

Τέλειες για Passat B5

Όταν είσαι έτοιμος :db:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=classifieds&module=core&do=view_item&item_id=1313

Link to comment
Share on other sites

Φίλε κουμπάρε,το ζητούμενο είναι ποιος πληρώνει 500σάρια για λάστιχα κάθε χρόνο....

Κάνεις 40-50000 χιλιόμετρα το χρόνο ? :sorry:

Link to comment
Share on other sites

η χαρά του λαστιχά!!! :D

Toυ βενζίνα ήθελες να πείς.

Ο τύπος έφτασε σε σημείο να με ρωτησει που πάω και καίω 20-25 ευρώ κάθε μερα :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.