Jump to content
pitcap

Φωτογραφία από τα "μωρά μας"

Recommended Posts

 

Πολύ ωραίο το αποτέλεσμα Γιώργο !! Όλες σου οι κινήσεις το ομόρφυναν πολύ !

Πιστεύω όμως ότι κάτι δεν ταιριάζει στο σύνολο και μετά λύπης μου λέω ότι είναι οι ζάντες..

Link to comment
Share on other sites

Είναι σούπερ !! τι να λέμε τώρα.

γειά σου δίδυμε !!  τα τουτού μας τώρα μοιάζουν σαν 2 σταγόνες νερό!

πήγα και γω σήμερα απ τον αφεντίκ (!).

το περιποιήθηκε στον ουρανό..  ;)

 

φώτο δεν μπορώ να βάλω, λόγω ανωτέρας βίας. :hi:

Link to comment
Share on other sites

απλα τα σπαει!! τωρα η ζαντα γιατι μου φαινεται οτι ειναι 17;;;;; μηπως κατι δε παει καλα με τα ματια μου;;

 

οχι η ζαντα ειναι 18χ8.5 απλα εχω φαρδια λαστιχα 245/40/18 και μεγαλο προφιλ γιαυτο σου φαινεται μικρη η ζαντα :thumbsup:

Πολύ ωραίο το αποτέλεσμα Γιώργο !! Όλες σου οι κινήσεις το ομόρφυναν πολύ !

Πιστεύω όμως ότι κάτι δεν ταιριάζει στο σύνολο και μετά λύπης μου λέω ότι είναι οι ζάντες..

εννοια σου πιστεψε με εδεσαν πολυ με το υπολοιπο αμαξι :phone:! ισως η φωτο τις αδικει!!καιρο εχω να σε δω, ελα σε καμια συναντηση να τις δεις απο κοντα και να μου πεις την γνωμη σου :drinks:  cheers

Είναι σούπερ !! τι να λέμε τώρα.

γειά σου δίδυμε !!  τα τουτού μας τώρα μοιάζουν σαν 2 σταγόνες νερό!

πήγα και γω σήμερα απ τον αφεντίκ (!).

το περιποιήθηκε στον ουρανό..  ;)

 

φώτο δεν μπορώ να βάλω, λόγω ανωτέρας βίας. :hi:

:thumbsup2:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα αλλαξαμε παπουτσακια βγαλαμε τα αλητικα και βαλαμε τα κυριλλε

kxrr.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us
qgz1.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us
 
njhn.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us
Link to comment
Share on other sites

21dnal1.jpg

Πολυ unique Γιωργο!!  Και η επιλογη του χρωματος επισης, brushed ειναι; Πρεπει να "παιζει" πολυ με το φως...  

Υ.Γ Πολλα μπραβο και στον φωτογραφο... :p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Φουλ body kit ο Λευτερης το ειδα χτες απο κοντα και παραλιγο να παιξω μ*****α μακραν το πιο ομορφο 5αρι στην Ελλαδα Λευτερη μη κλεισεις τις τρυπες στα πιτσιλιστιρια.

6g6t.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ευτυχως αλλαξες τον πισω προφυλαχτυρα κ ειναι γαμ@@@το!!!!!! βαλε κ τα original μαρσπιεδακια κ θα ειναι για την εκθεση!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχει κουράσει αυτό το θέμα απο μερικούς, σε κάθε σελίδα έχουμε και βλέπουμε τα ίδια αυτοκίνητα! Αφήστε λίγο να φανούν τα αυτοκίνητα των υπόλοιπων μελών.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ευτυχως αλλαξες τον πισω προφυλαχτυρα κ ειναι γαμ@@@το!!!!!! βαλε κ τα original μαρσπιεδακια κ θα ειναι για την εκθεση!!!

μπα...οι μαρσπεδιες δεν αλλαζουν.... για το look πριν ηταν unique το spoiler (ειδικα για την χρηση που το ηθελα) τωρα απλα μιμουμαι το μεγαλυτερο αδελφο  r32 που πολυ ευκολα μπορεις να  βρεις σε αρκετα golf

xm...οσο για την εκθεση...εχει παρει μερος ηδη σε αρκετα  εκθεσιακα event  ;) 

Πολυ unique Γιωργο!!  Και η επιλογη του χρωματος επισης, brushed ειναι; Πρεπει να "παιζει" πολυ με το φως...  

Υ.Γ Πολλα μπραβο και στον φωτογραφο... :p

θα του δωσω νασαι σιγουρος  :good:  οχι bill  δεν ειναι brushed . για την δουλεια που το θελω,σαν βαση δηλαδη για μελλοντικες χορηγιες, πιστευω ειναι πολυ καλο και θα δενει με πολλα χρωματα οπως,,,,,τα lime αυτοκολλητα που εχω :angel:

Edited by titikos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εχει κουράσει αυτό το θέμα απο μερικούς, σε κάθε σελίδα έχουμε και βλέπουμε τα ίδια αυτοκίνητα! Αφήστε λίγο να φανούν τα αυτοκίνητα των υπόλοιπων μελών.

Lol....αυτο λεω και εγω ....σβηστε τα ρε ολοι..τελος ............λεω  τελος.....γιατι το λεω εγω

να μεινει μονο ο χιονουλης.χαχαχαχαχαχαχ εμενα παντως δεν με πιανει...εμενα εχει να φανει 7.5 μηνες χαχαχαχαχαχαχαχ δακρυσα απτα γελια...

Edited by quicksilver
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2009 στις αρχές της ανακατασκευής...

 

 

 

 

090727202118.jpg

 

090727202135.jpg

 

111pqr.jpg

 

 

Kαι κάπου στην μέση...

 

 

p0111091645.jpg

Edited by ^panos^
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ατσααα.!!!!!! 8)

100_2919b.jpg
 

100_2930a.jpg

Edited by dasauto
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.