Jump to content
skaraviaios

Ζεσταίνομαι....

Recommended Posts

Ρε συμφορουμίτες τώρα που καλοκαίριασε αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα: όταν οδηγάω, βράζω κιόλας....

Ξέρει κανείς αν στα θηριάκια μας (σκαραβαίους) μπαίνει κανένα a/c, έτσι για εκείνες τις ζεστές μέρες του χρόνου....Και αν υπάρχει πόσο κοστίζει;;;

Σας ευχαριστώ πολύ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε συμφορουμίτες τώρα που καλοκαίριασε αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα: όταν οδηγάω, βράζω κιόλας....

Ξέρει κανείς αν στα θηριάκια μας (σκαραβαίους) μπαίνει κανένα a/c, έτσι για εκείνες τις ζεστές μέρες του χρόνου....Και αν υπάρχει πόσο κοστίζει;;;

Σας ευχαριστώ πολύ!!!!

Εχω ακουσει για ηλεκτρικα Α/C. Δηλαδη ενα ειδος Α/C oπως εχουμε στα σπιτια μας....

Αντι να παιρνουν κινηση τα κομπρεσερ απο το μοτερ ειναι ηλεκτρικα. Αρα, μεγαλυτερες μπαταριες και δυναμο για εξτρα φορτια.

Δεν ξερω λεπτομεριες ουτε καποιον που το εχει κανει. Απλα το εχω ακουσει σα λυση....

Εαν ειναι οπως τα εχω ακουσει, δεν ειναι ασχημη ιδεα, μιας και δε θελεις να 'κλεβεις' και αλογα απο τον Boxer σου

Εαν ξερει καποιος λεπτομερειες ας μας πει

με Α/c εβγαινε ο σκαραβαιος? Αμερικη?

Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά που έχουμε και τους international στο φόρουμ... αγαπητέ meltemie σε ευχαριστώ πολύ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ααα εγώ ανοίγω τα τζαμάκια ανάποδα και όταν τρέχω μου 'ρχεται όσος αέρας υπάρχει έξω από το αυτοκίνητο, ενώ όταν είμαι σταματημένος έχω ένα ανεμιστηράκι χειρός. έτσι ούτε το αμάξι "χαλάω" και δε ζεσταίνομαι κιόλας! :D

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις τουλάχιστον που είναι ?

Link to comment
Share on other sites

grapse diavia απο Ελλαδα στο google και θα βγαλει μερικες διευθυνσεις κ μαγαζια π ασχολουνται με a/c.

diavia exei k sthn αμφιθεας,απο παραλια κανα km

Link to comment
Share on other sites

Guest Leo_S_Smith

το ανοιχτο παραθηρο ομως ρειχνει τα χιλιομετρα =Ρ μια καλη (αν και περιεργη ) μετατροπη που εκανα το καλοκαιρι ηταν..περασα στο δουλαπακι του αυτοκινητου αναπτηρα,πηρα εναν ανταπτορα που μπαινει στον αναπτηρα και βγαινει σε ... usb!!!! και εβαλα εναν ανεμηστηρα να με χτυπαει =Ρ

Edited by Leo_S_Smith
Link to comment
Share on other sites

το ανοιχτο παραθηρο ομως ρειχνει τα χιλιομετρα =Ρ μια καλη (αν και περιεργη ) μετατροπη που εκανα το καλοκαιρι ηταν..περασα στο δουλαπακι του αυτοκινητου αναπτηρα,πηρα εναν ανταπτορα που μπαινει στον αναπτηρα και βγαινει σε ... usb!!!! και εβαλα εναν ανεμηστηρα να με χτυπαει =Ρ

Σωστό σε βρίσκω!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.