Jump to content
Guest funster

Ζαντες 6n2

Recommended Posts

Guest funster

οι ζαντες του Polo 6n2 που εχει απο τη μανα του ειναι BBS και διαιρουμενες?

εχετε ιδεα ποσο θα πιανουν αυτες οι 15αρες σαν μεταχειρισμενες? οχι σε τελεια κατασταση αλλα σε μια λογικη κατασταση 6 χρονων χρησεως. με λιγα σημαδακια και διαφορα τετοια τετοια ελαφρα?

Link to comment
Share on other sites

Guest ZAXOPOLO

εγω ειχα ρωτησει για 15αρες ζαντες για audi (5 μπουλονια) και μου ειπαν 300€ και ενας φιλος αυτες που αναφερεις τις ειχε σε πολο 1000αρι τις αλλαξε σε μικροτερες και αυτες τις πουλησε 150€ rocket.gifprotest.gif εχει κανενα χρονο, σε αριστη κατασταση με λαστιχα 195/45 3χρονων

Edited by ZAXOPOLO
Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
εγω ειχα ρωτησει για 15αρες ζαντες για audi (5 μπουλονια) και μου ειπαν 300¤ και ενας φιλος αυτες που αναφερεις τις ειχε σε πολο 1000αρι τις αλλαξε σε μικροτερες και αυτες τις πουλησε 150¤ rocket.gifprotest.gif εχει κανενα χρονο, σε αριστη κατασταση με λαστιχα 195/45 3χρονων

Μόνο 150???? Όχ ρε παιδιά είπαμε BBS είναι... dead.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest funster

και εγω αυτο λεω. μονο 150? εδω κατι μουφα ζαντες που ειχα εγω (σαν τασια μοιαζαν, οχι μαρκα) μου τις πηρε ο βουλκανιζατερας 180 ευρω!! ο βουλκανιζατερας ε, με το ζορι γιατι γενικα δεν κανουν ανταλλαγες!! αα.. και ηταν και 14΄΄. και τις 14΄΄ του PUNTO SPORTING του αδερφου μου τις πηρε 250 ευρω. και αυτες ανωνυμες.

και μου λετε 15΄΄ ιντσων επωνυμες ζαντες και BBS οχι βλακειες μονο 150 ευρω..!!

αυτα δεν γινονται!!!

Link to comment
Share on other sites

Τις ζαντες (BBS OEM 15') τις εχω βαλει απο τροπετο (polo gti,τρακαρισμενο) και ειχα ρωτησει τον Φιλιπαιο ποσο πανε καινουργιες (αγορα) και μου ειχαν πει 590€ η μια παρακαλω!!!!

(Πριν δυο χρονια μιλαω.)

Link to comment
Share on other sites

εγω παντος για το σχεδιο αυτο σε BBS σε 16" η και 15" αν ειναι η συγκεκριμενη γιατι ειναι η αγαπιμενι μου ζαντα δινω εως 300-450 κατοσταρικα αναλογος τιν κατασταση τους αν εχει κανεις στιλτε ενα πμ.. 4/100...

Link to comment
Share on other sites

εγω παντος για το σχεδιο αυτο σε BBS σε 16" η και 15" αν ειναι η συγκεκριμενη γιατι ειναι η αγαπιμενι μου ζαντα δινω εως 300-450 κατοσταρικα αναλογος τιν κατασταση τους αν εχει κανεις στιλτε ενα πμ.. 4/100...

παιδια εχω το πολο 6Ν2 και εψαχνα για τις συγκριμενες ζαντες πανω απο 3 μηνες!!δεν υπαρχουν μεταχειρισμενες,εκτος κι αν εισαι προ8υμος να σκασεις σχεδον 2 χιλιαρικα στη μαμα VW......τελικα εβαλα ρεπλικα bbs,που να σας πω την αληθεια ειναι μια χαρα..... αυτα....,οποιος εχει το κουραγιο να ψαξει για τις αυθεντικες.......καλη δυναμη!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.