Jump to content
Guest bananas

Θέλω 17αρια!

Recommended Posts

Guest bananas

exw ena golf5 sportline kai 8elw na valw 17aria!!!8elw na mou peite gnwmes kai ama kserete kana kalo magazi na paw na valw!!!!

kai to poio simantiko einai ama agorazei tis dikes mou!!! tongue.giftongue.gif

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

exw ena golf5 sportline kai 8elw na valw 17aria!!!8elw na mou peite gnwmes kai ama kserete kana kalo magazi na paw na valw!!!!

kai to poio simantiko einai ama agorazei tis dikes mou!!! tongue.giftongue.gif

Φιλε μπανανα , εχω 17αρες τις Zandfoort πεντακτινες σε πολυ καλη τιμη και αριστη κατασταση..Αν ενδιαφερεσαι πες μου.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ignatios

Sorru π μπαινω στη μεση αλλα αν ακομα πουλιουντε οι ζαντες ενδιαφερομαι εγω, αν εχεις κανενα foto φιλε να της δουμε θα με διευκοληνες πολλυ. Thanks..

Edited by Ignatios
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερεται κανεις για απατητες ζαντες απο Golf GT....? :baby:

Μπα...? Γιατί...? Πήρε κανένας φίλος σου GT και θέλει να βάλει πάνω κατευθείαν κάτι 18άρια??? new_lol.gifnew_lol.gif:):baby::baby:

Φαντάζομαι πακέτο θα φύγουν και τα λάστιχα, σωστά?

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε πακετο και τα λαστιχα. Αλλα τα εχουν ζητησει και αλλοι τα λαστιχα, οποτε θα δειξει. Παντως αν φυγουν μαζι, ακομα καλυτερα... :)

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα να διαλεξεις να τις δωσεις σε αυτον που θα τα παρει ολα μαζι για να μην σου μεινουν μετα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορουμε να επικεντρωθουμε σε αυτο που ζηταει ο bananas και οχι στο αν ο Michail θα τις πουλησει σκετες ή με απο ολα?

Αν και δεν βλεπω να τραβαει το θεμα μιας και ο bananas εχει δεν μας εχει απαντησει. :D

Link to comment
Share on other sites

Μολις πριν βρεθηκαν σε αντιπροσωπεία οι 17αρες μαμα ζάντες του GTi σχεδον καινουργιες σε τιμή πολυ καλή : 1000Ευρω. :baby:

Ειμαι σύντομα για αλλαγη ελαστικών κ πιθανότατα κ ζάντας..Πιστευετε οτι θα ηταν καλη κινηση να αλλαξω τις μαμα ζαντες του 1.6 sportline Με αυτες του GTI? μην αρχισετε να μου λέτε οτι "θελεις να μοιαζεις με το GTI ", κ διαφορα τετοια.απλα ήθελα μια μεγαλύτερη ζάντα κ έτυχε αυτη η καλη περιπτωση. Ηθελα κ μεγαλύτερο λάστιχο οποτε μου ψιλοηρθε κουτι...Ποσο κοστολογουνται καινουργιες?

Περιμενω γνωμες

Edited by theos_larissa
Link to comment
Share on other sites

Ναι βαλτες, μην το σκεφτεσαι. Απο τη στιγμη που σου αρεσουν ολα τα αλλα ειναι περιττα!!!

Εγω αν μπορουσα θα τις εβαζα και στο δικο μου to IV :baby:

Link to comment
Share on other sites

Το παληκάρι δέν ρωτάει γενικά αλλά συγκεκριμένα, την άποψη των μελών για το άν θα άξιζε να βάλει αυτές τις ζάντες.

Το να συγχωνευτεί το θέμα, θα ήταν σαν να λέμε ότι εγώ πουλάω το Gti μου και εσύ προτείνεις να συγχωνευτεί με τις αγγελίες των άλλων που πουλάνε το Gti γιατί υπάρχει ήδη θέμα.... :cry::cry:

Τέσπα...φίλε μου εγώ σου λέω να τις πάρεις, γιατί "ζητιούνται" πολύ, και ίσως να το μετανιώσεις άν δέν το κάνεις και σου έρθουν ακριβότερα.

Για πές αν θες και πού τις βρήκες μπάς και ενδιαφέρεται και κανας άλλος άν τελικά δέν τις πάρεις.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως GolfRS. Να συγχωνευτεί γιατι?

anyway, το θέμα ειναι οτι το σκέφτομαι πολυ σοβαρα κ θα θελα να μου πει καποιος ποσο κοστολογουνται καινουργιες γιατι καινουργιες θα τις πάρω στην ουσια. Οσο για το λάστιχο τι μάρκα προτείνετε(225/ 45)?? Θα μου κόψει πολύ απο τελική, καταναλωση κ τα συναφή ?? η θα ειναι μικρή αποκλιση??

Αν δεν τις παρω στην βδομαδα θα σας πω απο που να τις προμηθευτείτε. Παντως δεν εχει σχεση με Αθηνα-Θεσσαλονικη. Οποτε οσοι ειστε απο κει λίγο δυσκολο εκτος και αν ερθετε απο δω.

και ναι μαρεσουν παρα πολύ!!! δεν εχει σχέση με ακτινωτες, ειναι κατι ξεχωριστό. κ οχι δεν θελω να το κανω gti look ( ο απολυτος 'καγκουρας'), αλλιως βαζω κ ολα τα υπολοιπα(μασκες, δαγκανες, εξατμιση κλπ).απλα μαρεσουν το βρισκω καλη ευκαιρια κ λεω να τις "χτυπησω". ΑΞΙΖΕΙ?

Edited by theos_larissa
Link to comment
Share on other sites

εγω προτεινα να συγχωνευθει γιατι υπαρχει ηδη σχετικο θεμα για 17ρια σε golf 5.

δεν ειναι δυνατον να συζηταμε για καθε μελος ξεχωριστα σε ενα τοπικ για το τι ζαντες να βαλει κλπ οπως επισης και για λαστιχα που υπαρχουν απειρα θεματα ανοιγμενα κ με μια απλη αναζητηση το βρισκεις.

οπως και να χει τη γνωμη μου ειπα ας αποφασισει ο αρμοδιος mod.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.