Jump to content
Guest bananas

Θέλω 17αρια!

Recommended Posts

1400 για το trendline..

οποτε διαλεγεις αν αξιζει τοσα..

Σαν πολλα μου φαινονται!! Αλλα και μια aftermarket να παρω 17'' με λαστιχα κατω απο 1.200 ευρώ δεν το κοβω να βρω!! Αυτη τουλαχιστον επειδη ειναι εργοστασιακη δενει καλυτερα με το ολο συνολο!! Εσεις τι λέτε???

Anyway θα δουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest CLSFox
Ετσι ακριβως...Ομως αν χρειαζοταν να δωσεις 1200 ευρω...ε πολλα ειναι....Οπως ειπες...γουστα... ^_^

Αν χρειαζόταν να δώσω 1200 ευρώ θα έπαιρνα Ultra Leggera.. ;)

Αλλά για τελείως διαφορετικούς λόγους...

Link to comment
Share on other sites

καλη η leggera αλλα για 4ρι..

οπως ειπαν τα παιδια γουστα ειναι αυτα.ειτε ετσι ειτε αλλιως τα ζαντολαστιχα θα σου βγουν περιπου 1300-1400 (εκτος αν παρεις μετριο λαστιχο)

οποτε ειτε διαλεγεις τη συγκεκριμενη ειτε παιρνεις κατι αλλο που ισως ειναι κ λιγοτερο φορεμενο.

εχω την αισθηση οτι και στη μεταπωληση μια aftermarket θα κρατουσε περισσοτερο την αξια της απο αυτην της vw. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Αν χρειαζόταν να δώσω 1200 ευρώ θα έπαιρνα Ultra Leggera.. ;)

Αλλά για τελείως διαφορετικούς λόγους...

Συμφωνω. Και για τους λογους που εννοεις, (aka μη αναρτωμενο βαρος) αλλα και εμφανισιακα οσο σκεφτομαι τις πανεμορφες σε γραφιτη χρωμα ^_^

Link to comment
Share on other sites

Guest CLSFox
Συμφωνω. Και για τους λογους που εννοεις, (aka μη αναρτωμενο βαρος) αλλα και εμφανισιακα οσο σκεφτομαι τις πανεμορφες σε γραφιτη χρωμα ^_^

Και όχι μόνο σε αυτό το χρώμα...

;)

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις να μου πει τι λαστιχα φοραει (μαρκα - διαστασεις) το TSI sportline με τις 16''αρες και τι με 17''αρες ζαντες?? :baby:B)

Ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις να μου πει τι λαστιχα φοραει (μαρκα - διαστασεις) το TSI sportline με τις 16''αρες και τι με 17''αρες ζαντες?? B);)

Ευχαριστω!!!

Οι μαρκες ειναι συνηθως 2-3, bridgestone, dunlop, Contnental, αυτες που εχει συμφωνια η VW.

Διαστασεις εργοστασιου εφοσον μιλαμε για Golf 5 ειναι

205-55-16

225-45-17

:baby:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.