Jump to content
antmpro

Please Help - 2 Din Monitor With Dvd -

Recommended Posts

Παιδιά καλημέρα , λοιπόν είπα να κάνω και εγώ μια βλακεία χιχιχιχι tongue.gif και να αγοράσω απο E-bay δεύτερη φορά ,γιατί την πρώτη μου έφαγε protest.gif 350 ευρώ !!!! fire.giffire.giffire.giffire.gif ναι ναι ναι καλά είδατε 350 ευρώ ένας κιτρινιάρης :D κινέζος που του έστειλα λεφτά με western union ( το ξέρω *μη επιτρεπόμενη λέξη* :blush: έκανα ) και τζίφος ουτε mail :thumbsup: , ούτε τηλέφωνο , τίποτα τεσπα στο θέμα μου πάλι ... :D

Παρήγγειλα λοιπόν μία οθόνη αυτή τη φορά απο ΟΚ άτομο :thumbsup: και είναι η εξής ,

Το πρόβλημά μου είναι αν ταιριάζει στο ταμπλό του golf μου , φαντάζεστε να μη ταιριάζει ? :D ποποπο την έκανα πάλι τη *μη επιτρεπόμενη λέξη* μου , Please ας μου πεί κάποιος ταιριάζει ?

Θα βγάλω το kenwood που έχω το kdc-7027 και θα βγάλω και τη θήκη για να μπεί θυληκωτό σωστά ? οι διαστάσεις είναι

17.8 βάθος - 15.3 μήκος ( απο πλαστικο σε πλαστικο δηλαδή παραλλήλος με clima ) - και ύψος είναι 10.1 , τι λέτε θα μπεί ?

Εγώ φοβάμαι μη τυχόν έχει ΚΕΝΟ γύρω γύρω απο την οθόνη :D , αν έχει πώς θα το καλύψω? υπάρχουν πλαστικά στην αγορά για τέτοιο λόγο ?

Θα σκάσω ρε παιδιά αν δε μάθω και λήγει σήμερα το βράδυ η δημοπρασία :blink: Please ποστάρετε να μάθω τι παίζει , Thanks worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Αμα είναι 2din ταιριαζει. Αρκει να ακολουθεί η συσκευή διεθνή πρότυπα διαστάσεων :D

Link to comment
Share on other sites

Αμα είναι 2din ταιριαζει. Αρκει να ακολουθεί η συσκευή διεθνή πρότυπα διαστάσεων :D

:D οκ , κάτι πάει να γίνει τώρα , ξέρεις όμως καμμίά συσκευή να συγκρίνουμε τις διαστάσεις ? αυτό το μόνιτορ που έδειξα πώς το βλέπεις ? το κόβεις για ευρωπαικές προδιαγραφές ?

Link to comment
Share on other sites

το 2din ειναι παγκοσμιο standar άρα εκ πρώτης όψεως καλά είσαι ;)

Οπότε ρε φιλαράκι ΟΚ είμαι λές έτσι ?

πάντως δε ξέρουμε διαστάσεις standar din ε ?

Link to comment
Share on other sites

To βαθος δεν μπορω να το μετρησω γιατι το εχω τοποθετημενο, αλλα το μηκος και το υψος ειναι ακριβως οπως τα λες.

Οι διαστασεις ειναι 99,9% stantar.

Το προβλημα ομως δεν ειναι αυτο, αλλα η ποιοτητα που πας να αγορασεις.

Επειδη δεν βλεπω μαρκα, και επειδη ειχα αγορασει και εγω καποτε ενα κινεζικο αγνωστου μαρκας, μολις το εβαλα, το εβγαλα μετα απο 2 ημερες, γιατι η αποδοση του ηταν χαλια.

Πηρα μετα ενα απωνυμο kenwwod και η αποδοση ηταν αλλο πραγμα.

Προσεξε λοιπον τι μαρκα ειναι αυτο, γιατι μπορει να ειναι πανεμορφο, αλλα εαν σε ενδιαφερει η ποιοτητα μπορει να ειναι μπαφα.

Link to comment
Share on other sites

To βαθος δεν μπορω να το μετρησω γιατι το εχω τοποθετημενο, αλλα το μηκος και το υψος ειναι ακριβως οπως τα λες.

Οι διαστασεις ειναι 99,9% stantar.

Το προβλημα ομως δεν ειναι αυτο, αλλα η ποιοτητα που πας να αγορασεις.

Επειδη δεν βλεπω μαρκα, και επειδη ειχα αγορασει και εγω καποτε ενα κινεζικο αγνωστου μαρκας, μολις το εβαλα, το εβγαλα μετα απο 2 ημερες, γιατι η αποδοση του ηταν χαλια.

Πηρα μετα ενα απωνυμο kenwwod και η αποδοση ηταν αλλο πραγμα.

Προσεξε λοιπον τι μαρκα ειναι αυτο, γιατι μπορει να ειναι πανεμορφο, αλλα εαν σε ενδιαφερει η ποιοτητα μπορει να ειναι μπαφα.

ok ευχαριστώ φιλαράκι μου αλλα όμως πόοοοοσο διαφορά θα έχει ??? εμένα με ενδιαφέρει αυτο που λές για ποιότητα αλλα να έχει τόσο πολυ διαφορά? εσύ πώς το βλέπεις στο post ? δεν αξίζει πιστεύεις ?

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξε.

Απο εμφανιση ειναι κουκλι. Ετσι ομως ηταν και το κινεζικο που εδωσα πισω.

Οχι ολοιδιο, αλλα σχετικα το ιδιο ομορφο.

Πες μου την τιμη που το παιρνεις , να σου πω τη γνωμη μου εαν αξιζει.

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξε.

Απο εμφανιση ειναι κουκλι. Ετσι ομως ηταν και το κινεζικο που εδωσα πισω.

Οχι ολοιδιο, αλλα σχετικα το ιδιο ομορφο.

Πες μου την τιμη που το παιρνεις , να σου πω τη γνωμη μου εαν αξιζει.

Θα γελάσεις ...

152 $ ...

να φανταστώ τι θα πείς ^_^ ? ? ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Kοιταξε να δεις.

Η τιμη ειναι παρα πολυ μικρη.

Τουλαχιστον αφου ειναι τοσο ομορφο, παρτο , και εαν δεν παιζει καλα, πουλα το 200 ευρω!!!!

Σιγουρα θα βρεις καποιον!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.