Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Σε Κω Και Ρόδο

Recommended Posts

εδώ μπορείτε να προτείνετε συναντήσεις για να γίνονται σε αυτά τα 2 πανέμορφα νησιά,

για τα οποία "τρέχει" ο Peryrho.

Για να σας βλέπω!!

Edited by Λευ kouliss
Link to comment
Share on other sites

Αντε να μαζευομαστε και εμεις στα Δωδεκανησα... για να δουμε εκτος απο τον ipso και μενα, πιασαν τοπο οι καρτουλες να γινουμε περισσοτεροι...

Edited by Peryrho
Link to comment
Share on other sites

ΜΑ ΠΟΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΣΗ ΣΤΗΝ ΡΟΔΟ

ΕΕΕΕ

ΠΟΤΕ

ΜΑΛΟΝ ΠΟΤΕ ΕΕΕ

worthy.gif

Να περιμενεις μεχρι τις 17 που κατεβαινω. Θα μαζεψουμε καμια πενηνταρια αμαξια και θα βαλουμε φωτια. Υπομονη.

Link to comment
Share on other sites

Να περιμενεις μεχρι τις 17 που κατεβαινω. Θα μαζεψουμε καμια πενηνταρια αμαξια και θα βαλουμε φωτια. Υπομονη.

50αρια αμαξια....? Πολυ αισιοδοξο σε βρισκω...

Το πιο πιθανο παντως ειναι στο Car Show τον Ιουλιο...

Link to comment
Share on other sites

αυγουστο καταιβαινο στο ομορφοτερο νησι μας....ελπιζω να πιουμε κανενα καφε εκει...

θα εχω και αυτοκολλητα απο το club με την συνεισφορα του κωσταVR6.

αντε να σας δω!

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΤΕ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΤΟΣΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗ ΡΟΔΟ!

ΑΠΟ 10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΝΗΣΙ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ,ΕΝΑ ΔΥΑΡΙ ΓΚΟΛΦΑΚΙ ΓΚΡΙ,ΕΧΩΤΕΡΙΚΑ ΨΙΛΟΧΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΦΟΥΛ MULTIMEDIA MADE ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ,ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ?

Link to comment
Share on other sites

Που ειναι οι Ροδιτες ρε παιδια?

Που χαθηκατε?

Καμια συναντηση δεν θα κανετε?Πατηστε λιγο γκαζι.

Περιμενουμε νεα σας.

Link to comment
Share on other sites

Που ειναι οι Ροδιτες ρε παιδια?

Που χαθηκατε?

Καμια συναντηση δεν θα κανετε?Πατηστε λιγο γκαζι.

Περιμενουμε νεα σας.

κατεβαινω μονιμα πλεον στις 10 του Σεπτεμβρη.Αντε να κανονισουμε τιποτα

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να καταλαβω που εχουν χαθει ολοι απο εδω! δυο απαντησεις το 2005!!! δυο το 2007, αλλες δυο το 2008!!!!!

μα καλα υπαρχει VWClub στο νησι? τι κανει ο local moderator?? ολοι κυνηγατε τουριστριουλες?

Link to comment
Share on other sites

παιδια καντε κατι για καμια συναντηση στη Ροδο μεχρι και τα smart κανουν εδω με μεγαλη απηχηση κοσμου...

εγω προσφερομαι να βοηθησω για χορηγους αν θελετε κατι πιο επισημο (φοτογραφησεις,χρονομετρημενα σε πιστα καρτ κ οτι αλλο θελετε)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ας κανονίσουμε επιτέλους κατι για ροδο ή κω εγω θα ειμαι μεχρι της 23 ροδο και επιτα κώ.. αντε να μαζευομαστε και στα νησια σιγα σιγα :D 

Link to comment
Share on other sites

Δεδομένου ότι είμαστε σε διαρκή αναζήτηση συντονιστών συναντήσεων για όλη την Ελλάδα και στη περιοχή της Ρόδου δεν υπάρχει ένας "σ.σ.", Γιώργο μπορείς αν θέλεις να μας βοηθήσεις στο να οργανωθεί μία συνάντηση με πρωτοβουλία μέλους (δική σου) και να δούμε και στην Ρόδο να γίνεται ένας πανικός από VW! :)

Link to comment
Share on other sites

Θα το ήθελα παρα πολυ αλλα θα σε απογοητεύσω δυστηχώς γιατι οπως αναφερω και πιο πάνω εγω φεύγω 23 του μηνα αρα δεν έχω πολυ χρονο για να συντονίσω μια συνάντηση βεβαια μπορώ να προσπαθήσω για την κανω αυτες της μερες. εαν βεβαία και οι αλλοι ειναι προθυμοι και μπορουν.. Και μεσα στο καλοκαίρι μπόρουμε να συντονισουμε και μια συναντηση και στην κω μιας και θα ειμαι εκει ολο το καλοκαίρι.. :D 

Link to comment
Share on other sites

Αμέ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.