Jump to content

Recommended Posts

Λοιπον ας κανω και εγω την παρουσιαση μου εχουμε και λεμε!!!Τουρμπινα garrett bb 2835, Eκκεντροφορια colombo bariana, εξατμιση 70 χιλ απο μπροστα μεχρι πισω με αγωνιστικο καταλυτη της americat και τελικο festus επισης 70 χιλ downpipe inox και χταποδι ανοξειδωτο 42χιλ,μπεκ μπος 440cc, σκαστρα forge κλειστου τυπου,westgate εσωτερικη μονομπαρη,intercooler greddy με 60χιλ σωληνωσεις και κολλαρα samco,μεγαλυτερο maf απο s3,φιλτρο ελευθερας μεσα στο φιλτροκουτι gr, προγραμμα powerlogic που το αμαξι μπορει να ανεβασει μεχρι και 1,9bar και τελος στο εσωτερικο οργανα apexi-turbotimer μπαρομετρο πυρομετρο και greddy boostcontroler.Θελω να ευχαριστησω ιδιαιτερα τον Πητ για την φοβερη δουλεια που εκανε :lol: Πητ εισαι φοβερος worthy.gif το αμαξι στην κυριολεξια γαζωνει rocket.gif και να του πω οτι ειναι κορυφη στην δουλεια του,keep up the good work bro!!!

Eπισης ξεχασα να πω οτι θα ανεβασω συντομα φωτος να απολαυσετε θεαμα!!!

Link to comment
Share on other sites

Πόσα άλογα είσαι δέν μας είπες.
Με 0.8σταθερη ειμαι στα 220 και με 1.5bar 280 με 300 αλλα οταν δυναμομετρηθει θα ξερω ακριβως!
Link to comment
Share on other sites

thanks bro gia ta kala soy logia .....

ego tha soy poy gia to KARAGIANNIS EXHAUST poy ekane to magic sto golf soy...

kai ena thank you sto andrea poy ekane to piant sto motor soy...

ego ekana oti kalitero ......kai thank you gia tin epomoni soy.. :wacko:

look at some pics...image1564dq.jpg image1588nk.jpg

Edited by greygolfgti
Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο και καλο....σκιστο φιλε μου.συνχωρεστε με εμε τον μικρο και ανιδεο αλλα...για τι μοτερ μιλαμε?
Mιλαμε για τον AGU κινητηρα 1.8turbo σηκωνουν μεγαλη μετατροπη οι agu!!!! worthy.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

goldengolf να το χαίρεσαι και καλά τσαγιάσματα.

Μήπως θα μπορούσες να μας πεις για το συνολικό κόστος της μετατροπής?

Επίσης έχω μια ερώτηση. Έχεις τρακάρει ποτέ? Έχω την εντύπωση ότι το αμάξι σου είναι λίγο στραβό. Μπορεί να είναι η ιδέα μου αλλά αν δεν διαψευστώ θα έχω αυτλη την εντύπωση...

Link to comment
Share on other sites

Guest BassakosVR6

Kωστα τα ειπαμε και απο κοντα! B)

τι να λεμε τωρα! ! ! ο Pete εχει κανει

worthy.gifworthy.gif ΑΨΟΓΗ ΔΟΥΛΕΙΑ! worthy.gifworthy.gif

ολα ταχτοποιημενα μεσα στο moter! τιποτα δεν ειναι

βαλμενο στην τυχη! εχει δοθει προσοχη και στην παραμικρη

λεπτομερια! worthy.gif:lol:

να εισαι καλα Κωστη να το χαιρεσε! και καλα τσαγιασματα! :lol::lol::lol:

(τελικα βρηκες πως σβηνει? ? ? new_lol.gifnew_lol.gif )

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! worthy.gif

ΜΠΡΑΒΟ ΑΓΟΡΙΑ...

Σίγουρα ο Πιτ έκανε μία ακόμα φορά μαγικά!!!

Για αυτο και του εμπιστευόμαστε τα μωρά μας... love.gif

Καλές βόλτες.....................αντε και στα δικά μου!!!

Ευγε B):lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

goldengolf να το χαίρεσαι και καλά τσαγιάσματα.

Μήπως θα μπορούσες να μας πεις για το συνολικό κόστος της μετατροπής?

Επίσης έχω μια ερώτηση. Έχεις τρακάρει ποτέ? Έχω την εντύπωση ότι το αμάξι σου είναι λίγο στραβό. Μπορεί να είναι η ιδέα μου αλλά αν δεν διαψευστώ θα έχω αυτλη την εντύπωση...

Stoilas καταρχας ευχαριστω,πρωτον το κοστος της μετατροπης ειναι μυστικο δεν το λεω απλως να ξερεις οτι μετατροπες σαν τις δικες μου χρειαζονται καποια φραγκα τα οποια ημουν τυχερος και τα εβγαλα απο το στοιχημα(τα πιο πολλα)δευτερον οσο αφορα αν εχω τρακαρει ας οψετε ενας σκυλος πριν 3 χρονια στην Σπυρου Λουη,πιστευω να σε καλυψα απολυτα!Κωστα(Μπασακο)ξερω πως σβηνει βρε απλως ρωταγα τον Πητ για να επιβεβαιωσω!
Link to comment
Share on other sites

Stoilas καταρχας ευχαριστω,πρωτον το κοστος της μετατροπης ειναι μυστικο δεν το λεω απλως να ξερεις οτι μετατροπες σαν τις δικες μου χρειαζονται καποια φραγκα τα οποια ημουν τυχερος και τα εβγαλα απο το στοιχημα(τα πιο πολλα)δευτερον οσο αφορα αν εχω τρακαρει ας οψετε ενας σκυλος πριν 3 χρονια στην Σπυρου Λουη,πιστευω να σε καλυψα απολυτα!Κωστα(Μπασακο)ξερω πως σβηνει βρε απλως ρωταγα τον Πητ για να επιβεβαιωσω!

OLOI LEFTA BGAZOUN ME THN JUVE KAI TON MOTZI KANTO KAI ASPROMAURO TO GOLF SOU :baby::thumbsup::D:thumbsup:

KALES BOLTOULES FILE MOU KAI POLLES PAGOMENES MPYRES NA KERNAS

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti

Κώστα με γειές την γκόλφω..... είμαι 1000% σίγουρη οτι ο Pete έχει κάνει super job.... B):baby: Καλοτάξιδο αλλά προπαντώς με ασφάλεια και σύνεση :D

Περιμένουμε να σε δούμε από κοντά καμιά Πέμπτη να χαζέψουμε για τα καλά.... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ελα αγορι μου να χαιρεσαι το αδερφακι μου και να το δινεις να καταλαβαινει......... :D:D:D

α και που εισαι.......να κερνας και κανενα τσαγακι που και που tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

¶ντε μπράβο Κώστα!!Να ΄σε καλά ,να το χαίρεσαι!!!!!!

:D:D:D:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Και 500 σου εύχομαι.

¶ντε να το δούμε την πέμπτη να τρελαθούμε!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κωστα (passat),kathgti,bit,ounkas Σας ευχαριστω ολους παιδες!!!!Μαρινο θα κερναω παγωμενες μπυρες αλλα το αμαξι θα βαφτει κοκκινομαυρο γιατι ετσι θα ειναι Α εθνικης οχι Β :D Διδυμακι μου να εισαι σιγουρος θα κερναω αβερτα!!!Ζαχο για την πεμπτη εκτος απροοπτου θα ειμαι εκει!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

αυτα ειναι επιτελους το τερας στους δρομους

του ελειπε το μοτερακι τοσο τουμπανο που ηταν

περιμενω βολτα παραυταααααα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.