Jump to content

Recommended Posts

ΤΕΛΕΙΟ...............Συγχαρητήρια για την πολύ καλή δουλειά στον φίλο μου ΠΙΤ τον μινάρα που για ακόμη μία φορά έκανε το θαύμα του.....

Κωστάκη να χαίρεσαι την γκολφάρα σου και με προσοχή τώρα γιατί είναι πολλά τα άλογαααααααααααα........

Link to comment
Share on other sites

B)

ΤΕΛΕΙΟ...............Συγχαρητήρια για την πολύ καλή δουλειά στον φίλο μου ΠΙΤ τον μινάρα που για ακόμη μία φορά έκανε το θαύμα του.....

Κωστάκη να χαίρεσαι την γκολφάρα σου και με προσοχή τώρα γιατί είναι πολλά τα άλογαααααααααααα........

ti thelis re doumas na soy poy kami koubeta meso sto internet...eise poli cocksucker...

thank you gia ta kala sas logia.....apo oloes sas.....tha to diete apo konta simera to bradi kai tote grapse....opos to eide o bassakosvr6.... B)

Link to comment
Share on other sites

Guest VIDEOMIX

Ώπα, κατι πρέπει να κάνεις. Σήμερα που μπήκα επιτέλους μέσα μαζί με τον brother μου και πήγαμε βόλτα, είδα πως δεν κρατιούνται τα άλογα. Ατίθασα πολύ. Θα φάς λάστιχα ανα τρίμηνο. Δεν υπάρχει μπλοκέ σε καμια Γερμανία να φέρεις να βάλεις;

Link to comment
Share on other sites

Guest VIDEOMIX
εχει και εδω μπλοκε δε χρειαζετε να τρεχει γερμανια..

Και που "παίζουν" σε φράγκα;

Link to comment
Share on other sites

bravo ρε φιλε συγχαρητήρια για το εργαλείο new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif μακάρι να τους κερνάς όλους στον δρόμο. άντε και καλή συνεχεια για το τoύμπανο σου και οσα αλογα θεσ για το εργαλειο σου

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

λοιπον μετα απο τη βολτα με τον κωστα το στομαχι μου εφτασε στο πισω καθισμα

το αμαξι απλα γαζωνει!

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες σας ευχαριστω ολους αντε και στα δικα σας!Οσο για μπλοκε θα δουμε πιο μετα τωρα προεχουν οι τετραπιστονες brembo που θα βαλω γιατι ειμαι με τα φρενα του gti και μετα βλεπουμε!

Link to comment
Share on other sites

Ωπα να και η σποντα!!!Χαχαχαχα ευχαριστω ρε αντε και εσυ vr6 στο καμπριο ρε τρελε!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Golden να το χαιρεμαι ρε μαν, τουμπα-nation
Eυχαριστω ρε Τζων να εισαι καλα!
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε φιλε το αμαξι σου είναι όλα τα γκαφρα.

Να εισαι γερος να το χαίρεσαι ρε φιλε. :thumbsup::thumbsup:

Μπραβο και στον Πιτ για την μετατροπή που εκανε απλα τέλεια.

Ρε Πιτ θα πρεπει νακανεις και ένα μαγαζί στην αθηνα για να

Φτιάξης ποιο πολλά αμάξια από το κλαμπ ρε. :):thumbsup::D

Link to comment
Share on other sites

Να είναι απροβλημάτιστο , ασφαλές και σου εύχομαι να σε ταίζει μπόλικο κρουασάν για πρωίνό και ρύζι για μεσημεριανό !

Καλό κουράγιο και σε σένα με τις βενζίνες και καλά τσαφ τσούφ !

Σύντομα άλλο ενα gti θα ξεπηδήσει στο club ! Αντε να μαζευόμαστε πολλά gti να εξαλείψουμε ρε παιδί μου απο τα μέλη με golf ειδικά την ατμοσφαιρική κατηγορία ! χαχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες σας ευχαριστω ολους!Ο Πιτ το σκεφτεται σοβαρα το μαγαζι στην Αθηνα να ειστε σιγουροι!Pacific απο βενζινες δεν καιω και πολυ αν θες πιστεψε με πιο πολυ εκαιγα με το 1600!!!!!Σιγουρα ομως ρουφαει αν το ξεσκισω το γκαζι παρα πολυ αλλα οταν παω νορμαλ ειμαι πολυ οικονομικος!Οσο για τα τσαγια ολο και πιο πολλοι μου κολλανε και το παιρνουν το μαθημα τους απο το 1600αρι και λεω 1600αρι γιατι δεν εχω βγαλει το σημα ακομα απο πισω και την τρωνε απο εκει που δεν το περιμενουν χαχαχα!!!! upyours.gif:baby:

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
γιατι δεν εχω βγαλει το σημα ακομα απο πισω και την τρωνε απο εκει που δεν το περιμενουν χαχαχα!!!! upyours.gif:baby:

Εγώ δεν θα το έβγαζα ποτέ!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι θα το εβγαζα για να με νομιζουν ακομα και για 1,4 :blink:
Σωστο και αυτο!!! worthy.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.