Jump to content
kchristus

Navigator Golf V

Recommended Posts

Λογικό...την εργοστασιακή την χάνεις όμως??

Φαντάζομαι πως όχι... είναι νομίζω το ίδιο με το να βάλεις άλλη πηγή (που δεν είναι μαμά)...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια λιγες αποριες..

- Το RNS-MFD-DVD παιζει cd μουσικης ή χρειαζεται cd-changer??

- Μπορεις να τοπο8ετησεις ενα dvd player στο ντουλαπακι κ να το συνδεσεις με το Rns?

- Μπορεις να βαλεiς tv tuner??

- Kαι το σημαντικοτερο υπαρχει κανεις που μπορει να το βρει γυρω στα 600-800 ευρω ??

Επειδη ειμαι σιγουρος οτι ισως οι απαντησεις ειναι ξερα ¨ΝΑΙ¨ ή ¨ΟΧΙ¨ 8α ηταν καλυτερα οποιος απαντουσε να εδινε και καποιες εξτρα πληροφοριες-γνωσεις!! :D ΤΑΑΑΑ!!

Edited by andain
Link to comment
Share on other sites

- Το RNS-MFD-DVD παίζει cd μουσικής και μόνο αυτό.

- Οποιαδήποτε συσκευή μπορείς να συνδέσεις στο ντουλαπάκι μέσω AUX.

- Υπάρχουν tv tuners αλλά δεν έχω δοκιμάσει (ebay).

- Μπορείς εύκολα να το βρείς στις τιμές που αναφέρεις, π.χ. στο ebay.

Υ.Γ. : η "καλύτερη" κατά τη γνώμη μου λύση ο αντάπτορας iPod, λόγω ποιότητας, κόστους, πρακτικότητας κτλ αλλά και για να είναι διαθέσιμο το DVD-reader για το Navigation.

Dis σ 'ευχαριστω πολυ φιλε!! Δεν το εμπιστευομαι και πολυ το e-bay και εκει κολλαω λιγο..Δεν ξερω και γερμανικα..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις τοποθέτησα στο Golf V TSI το Navigator RNS MFD2 CD Version. Αλλά ψάχνω απεγνωσμένα τους χάρτες. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?? Σστην αντιπροσωπεία λένε ότι οι χάρτες θα έρθουν το Μάρτιο του 2004 και μου ζητάνε 300 ευρώ!!! Κάποια βοήθεια??

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανεις αν μπαινει εργοστασιακος πλοηγος εκ των υστέρων στο Gofl V?

kalimera file eimai ilektrologos ,douleyw se vw kai exw valei sto diko mou.me to kainourio dvd v4 den exeis kanena provlima me tin xartografisi einai fool.an evdiaferesai steile mail

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.