Jump to content
kchristus

Navigator Golf V

Recommended Posts

Guest Ignatios

Geia sas paidia, einai to prwto m post k den tha mporouse na einai kati to diaforetiko ap to na pw pws thelw k gw trela to VW RNS MFD 2 DVD, alla re gamoto edw sthn ellada den to vriskw.. Gnwrizete mipws poso kostizei sth Germania(menei o pateras m ekei)? I akoma an aksizei na to paroume ap auton ton tupo ap thn Lithouania? Ti proteinete?

Exw to GOLF V thusika k ap thn mera p to peira edw k ena xrono, mono auth h othoni thelw(gia thn wra)..!

Edited by Ignatios
Link to comment
Share on other sites

Guest VIDEOMIX

Ως navi πάντως ποιό πάνω που βλέπω στην pionner οθόνη, τα γραφικά δεν......

Μάπα. Δεν συγκρίνεται με αυτά της destinator.

Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia, einai to prwto m post k den tha mporouse na einai kati to diaforetiko ap to na pw pws thelw k gw trela to VW RNS MFD 2 DVD, alla re gamoto edw sthn ellada den to vriskw.. Gnwrizete mipws poso kostizei sth Germania(menei o pateras m ekei)? I akoma an aksizei na to paroume ap auton ton tupo ap thn Lithouania? Ti proteinete?

Exw to GOLF V thusika k ap thn mera p to peira edw k ena xrono, mono auth h othoni thelw(gia thn wra)..!

Καλως τον Ιγνατιο.(GTC ε? :baby: )

Εδω πιστευω θα βρεις λυση για το αξεσουαρ που θελεις και οχι μονο.

Ριξε μια ματια και στις προηγουμενες σελιδες και θα βοηθηθεις.

Μια παρακληση μονο να γραφεις με ελληνικους χαρακτηρες.

Καλωσορισες κιολας.Κανε και μια βολτα απο την παρουσιαση νεων μελων να σε καλωσορισουμε και επισημα. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Ignatios
Καλως τον Ιγνατιο.(GTC ε? :heart: )

Εδω πιστευω θα βρεις λυση για το αξεσουαρ που θελεις και οχι μονο.

Ριξε μια ματια και στις προηγουμενες σελιδες και θα βοηθηθεις.

Μια παρακληση μονο να γραφεις με ελληνικους χαρακτηρες.

Καλωσορισες κιολας.Κανε και μια βολτα απο την παρουσιαση νεων μελων να σε καλωσορισουμε και επισημα. :heart:

Γεια σ konstantinos..

Ναι αυτος απ το GTC, ηθελα να σε ευχαριστησω π μ σειστησες αυτην την σελιδα. Απ την μερα π μπικα δεν εξω κσεκολισει απο δω,ειναι κ γαμο..

Οσο για της προηγουμνενες σελιδες της ειδα αλλα δ ξερω τι να κανω?

Οσο για αυτην την βολτα π λες να κανω,π ειναι αυτο? :heart:

Οσο να γραφω με ελληνικους χαρακτηρες πολυ ευχαριστος,αλλα ρε σεις κανω κ γαμω τα ορθογραφικα λαθη,φοβαμαι μην στραβοθειτε με αυτα π βλεπετε.. music.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου και απο μενα φιλε μου.

Η καλυτερη λυση ειναι να ψωνισεςι αυτο που θελεις απο το ebay.

Tο ξερεις τι ειναι αυτο?

Εγω εκει τον βρηκα το λιθουανο, αγορασα το dvd και ειναι σε πολυ πολυ αψογη κατασταση.

Σαν καινουριο.

Στοιχησε μαζι με το προγραμα navigation τηε vw. και μαζι με την κεραια και μεταφορικα, 850ευρω.

Βεβαια το χτυπας σε πληστηριασμο.

www.ebay.co.uk

Link to comment
Share on other sites

Guest Ignatios

Αν λες για το ebay ξερω τι ειναι αλλα δε ξερω πως να ψωνισο απο κει,θελω βοηθεια..((( Θα με βοηθουσες να χτυπισω κ γω κανενα αν καταλικσω τελικα στο τι θελω? Εσει πειρες το MFD 2 DVD? Παιζει DVD χωρις να συνδεσω καμια αλλη συσκευη π να παιζει DVD? Α κ απ οτι βλεπω λεει πως βγαζει 4Χ25W στα ηχεια,απο ηχο τι λεει?

Link to comment
Share on other sites

Δεν παιζει dvd απο μονο του.

Το dvd το εχει μονο και μονο για να διαβαζει τους χαρτες navigation.

Για να μαιξει dvd συνδεετε με αλλη συσκευη ή με ενα ipod.

Aπο ηχο θα παιξει πολυ καλα εαν το συνδεσεις με εναν τελικο ενισχυτη.

Απο μονο του δεν εχει πολυ δυναμη.

Για να ψωνισεις στo ebay πρεπει να εχεις πιστωτικη καρτα, και να γνωριζεις αγγλικα.

Εαν τα καταφερνεις μπες και διαβασε να δεις τι γινετε.

Να σε βοηθησω εγω απο Πατρα ειναι λιγο δυσκολο.

Μιλησε με καποιο παιδι απο Αθηνα.

Link to comment
Share on other sites

http://www.kalogeropoulos.gr/displayITM1.a...&ITMID=6647

http://www.kalogeropoulos.gr/displayITM1.a...&ITMID=6537 k ayto ola se ena prepei na nai

eixe to golf 4 navi ergostasiako???

pio panw mia photo με μια αποθηκη με οθονες κλεμμενα ηταν κ τα χει ετσι χυμα,?εχει κ ολοκληρο το πλαισιο με αεραγωγο+κλιμα αριστερα tongue.gif

Edited by kage
Link to comment
Share on other sites

pedia kalispera signomi pou epemveno alla exo gnisio navigator sto gti mou iv to opoio exei 5000 kai kanei papades oxi den kanei tipota

Ποιος ειπε οτι δεν κανει τιποτα??

Τα παντα κανει, εκτος του οτι δεν παιζει dvd δισκακια με ταινιες.

Δεν παιζει και mp3.

Γιαυτο ειπα οτι θελει ενα ipod επανω, και θα παιζει τα παντα!!!

Το 4αρι έχει navi εργαστασιακό... Υπάρχει καλύτερη οθόνη από την DDX-6027, η DDX-6029... hearts.gif

Εχω το ddx 7025.

Eιναι πραγματι πολυ καλο, αλλα για το νεο μου golf gti πηρα το εργοστασιακο dvd γιατι μου σρεσε ποιο πολυ εμφανισιακα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ignatios

Για μενα σχετικα με με το golf v δεν ιπαρχει τπτ που να δενει ποιο ωραια απ τα μανισιο(RNS MFD 2), αλλα οπως ειπε κ ποιο πανω ο "stefanos patra"(thanks για της πληροφοριες) δε παιζει DVD κ αυτο με χαλαϊ πολλυ. Μα ειναι τοσο δυσκολα να το κανανε να επαιζε κ DVD? Να δωσουμε τοσα λεφτα κ να μην παιζει DVD? Κριμα πραγματικα γιατι το γουσταρα πολυ, αλλα μπορω βεβαια να παρω ξεχωριστα συσκευη π να παιζει DVD αλλα με χαλαει πολυ, αφιστε π θα φελει κ αλλες επιπλεον εργασεις. :blink::(:D

Edited by Ignatios
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Εγω αγορασα επισης απο το ebay και απο Λιθουανια το αυθεντικο

MFD2 DVD για το Golf GT mou και το κοστος ειναι 750 για το μηχανιμα +50 για το DVD με τους χαρτες. Οι χαρτες εχουν την Ελλαδα (Ολο το οδικο δικτυο και 60 πολεις)

Θα το εγκαταστησω την αλλη Πεμπτη στην αντιπροσωπια γιατι θελω να βαλω και την εργοστασιακη κεραια. Ειναι 105 ευρω για την κεραια και 100 τα εργατικα.

Θελω να βαλω και ενα DVD player και εχω δει το Balupunkt ME4.

Εχει κανεις να προτεινει τιποτε αλλο η κανενα μαγαζι για να γινει η εγκατασταση?

Link to comment
Share on other sites

Θα το εγκαταστησω την αλλη Πεμπτη στην αντιπροσωπια γιατι θελω να βαλω και την εργοστασιακη κεραια. Ειναι 105 ευρω για την κεραια και 100 τα εργατικα.

:blink::blink::blink:dead.gifdead.gifdead.gifdead.gifdead.gif

100εργατικα????Δεν το κάνεις μόνος σου?Ξέρω κάποιον που το έκανε music.gifmusic.gif:whistling::whistling:

Link to comment
Share on other sites

:lol:B):)dead.gifdead.gifdead.gifdead.gifdead.gif

100εργατικα????Δεν το κάνεις μόνος σου?Ξέρω κάποιον που το έκανε music.gifmusic.gif:):)

Σωστοτατος!!

Και εγω μονος μου το εκανα.

100 ευρω!!!!!!!

Εαν ησουν Πατρα θα στο εβαζα μεσα σε 10 το πολυ λεπτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Σωστοτατος!!

Και εγω μονος μου το εκανα.

100 ευρω!!!!!!!

Εαν ησουν Πατρα θα στο εβαζα μεσα σε 10 το πολυ λεπτα!!!

Να το εγκαταστησω μπορω και εγω εχω και τις οδηγιες.

Το προβλημα ηταν οτι ηθελα και την κεραια και την εγκατασταση της οποτε απευθυνθηκα στην αντιπροσωπια.

Τα 100 ευρω ειναι για την εγκατασταση της κεραιας και του MFD2 και οχι για το μηχανιμα μονο. και απο οτι ξερω για την κεραια θα πρεπει να κανουν αρκετα πραγματα και με ταπετσαρια και οροφη.

Link to comment
Share on other sites

το mdf2 εχει τv tuner?

@ιουζ .μπορεις να ανεβασεις φωτο απο την κεραια?

όχι δεν έχει.. μπορείς να συνδέσεις όμως...

Link to comment
Share on other sites

Το mfd2 εχει το κακο οτι ειναι ενα απλο ραδιο cd player με navigation και τιποτα αλλο, αλλα εχει το καλο οτι υπαρχουν τα παντα σαν extra.

Bεβαια ολα αυτα ειναι ακριβα, αλλα τουλαχιστον υπαρχουν.

Εχει ανταπτορες για:

Εξοδο rca, εισοδο tv , εισοδο εξοδο auxiliary, συνδεση με ipod και διαφορα αλλα που μπορεις να χρειαστεις.

Αυτα ομως ειναι λιγο πολυ ο καθε ανταπτορας στα 150 ευρω!!

Link to comment
Share on other sites

Να το εγκαταστησω μπορω και εγω εχω και τις οδηγιες.

Το προβλημα ηταν οτι ηθελα και την κεραια και την εγκατασταση της οποτε απευθυνθηκα στην αντιπροσωπια.

Τα 100 ευρω ειναι για την εγκατασταση της κεραιας και του MFD2 και οχι για το μηχανιμα μονο. και απο οτι ξερω για την κεραια θα πρεπει να κανουν αρκετα πραγματα και με ταπετσαρια και οροφη.

Sou parageilan kai to kalodio mazi? i tous to piges esi?

(sorry gia ta greeklish, exei xazepsei ligo to mac)

Link to comment
Share on other sites

Sou parageilan kai to kalodio mazi? i tous to piges esi?

(sorry gia ta greeklish, exei xazepsei ligo to mac)

Οπως το πηρα απο ebay ειχε και το καλωδιο μαζι.

Οποτε δεν μου το παρειγγειλαν

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.