Jump to content
Guest super sayian

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΚΥΡΙΑΚΗ 13/1

Recommended Posts

Guest super sayian

ΛΟΙΠΟΝ,η πρωτη συναστηση του 2008 ειναι γεγονος ,μαζεψτε οτι γλυκα κ δωρα εχετε κ φερτε τα να περασουμε καλα (μη φερετε τιποτα πλακα κανω)στο γνωστο κ αγαπημενο στεκι της παραλιας ,στη βαρκιζα στο καφε DO IT δηλωστε τις συμμετοχες σας για την καλυτερη εξυπηρετηση.

Υ.Γ το παρκινγκ ρυθμιστικε ωστε να ειναι δωρεαν

Η τρελα αρχιζει στις 15.30

cu there

  1. Super Sayian
  2. Geopan
  3. svouras
  4. Nemo
  5. ReApEr
  6. Lionessa
  7. doggy
  8. ToT
  9. terlaps
  10. lilian_tsi
  11. Golf-Plus
  12. doumasj
  13. Scirocco
  14. NOS
  15. ΓΙΑΝΝΗΣ + 1
  16. MIXOSGOLFGT
  17. BassakosVR6
  18. ocean
  19. Anemostrovilos
  20. Senor Frog
  21. FSI V
  22. Scirocco 2
  23. trelaras582 + 1
  24. johnym
  25. kostis_golfo + 1
  26. Chatilas
  27. BillyVWRuleZ
  28. kaloburn + 1 ή + 5

Edited by doggy
doggy --> added list, reformated subject.
Link to comment
Share on other sites

+1000000000000000000000000000000000000000000000000000000 μεσα :D:D . meeting χωρις σβουρα γινεται ;)fire.gifworthy.gifworthy.gif ? Εεεεεεεεεεεεεεεε δεν γινεται :lol: . Αντε να βλεπω συμμετοχες αντε.

Ααααααααααααααααααα και το κυριοτερο θα φερω και ζυγαρια για να δουμε τι πουλια παισαμε, [ εννοω απο την μελομακαροκουραμπιεδοκατασταση ], οχι τιποτα αλλο αλλα μην παρεξηγηθουμε κιολας.

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, ειμαι νεο μελος στο club και λεω να ερθω κι εγώ,

αν.....και όπως βλέπω οι περισοτεροι εισαστε τραχαλιτσες κι εγω με το beetle μου μαλλον θα ειμαι

σαν την μύγα μεσ' το γάλα!!!

:cry:

Link to comment
Share on other sites

α.... ευκαιρία να κάνουμε κανένα χιλιόμετρο (εδώ γελάνε: doumasj, polo 1.6T, blackadder και 2-3 φίλοι) οπότε, θα έρθω!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, ειμαι νεο μελος στο club και λεω να ερθω κι εγώ,

αν.....και όπως βλέπω οι περισοτεροι εισαστε τραχαλιτσες κι εγω με το beetle μου μαλλον θα ειμαι

σαν την μύγα μεσ' το γάλα!!!

:cry:

εδω φιλε δεν υπαρχει αργος και γρηγορος ολοι ειμαστε μια παρεα οποτε μην αγχωνεσε :D

εγω οπως ξερετε ειναι δυσκολο να ακολουθησω για καποιο διαστημα + οτι μαλλον θα ειμαι πυργο για να φερω τον χαρη ;);)

καλα να περασετε :lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Μέσααααααααααααααααααααααααααααααα...........

Έτσι να ξεικήσει ο νέος χρόνος με ένα καφεδάκι παραλιακά.Ένας χρόνος,ο 4ος της ζωής αυτού εδώ του club......

Ελάτε να τα πούμε,να τα πιούμε και να γελάσουμε όπως μόνο εμείς μπορούμε....

Εμένα θα με φέρει κάποιος (πρόεδρε ακούς.....) γιατί η πράσινη σκύλα είναι λαβωμένη...!!!!!! thumbsdown.gifthumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

Mεσα + 1!!!!!!!

Και γώ μέσα και γώ..

Καλώς όρισες στη παρέα μας Lionessa.

Edited by MIXOSGOLFGT
Link to comment
Share on other sites

Θα ερθω και εγω!

Αμα θα ερθεις εσυ, τοτε θα ερθω κι εγω. Με τα της συζηγου και τεκνα new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif .

Μπασσακοοοοοοο δε φερνεις και τις ζαντες μαζι!!!!

Βιτακο θα ερθεις η εχεις μιτινγκ με τους αλλους thumbsdown.gifthumbsdown.gif ?????

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.