Jump to content
Black Widow

2η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Recommended Posts

Την Κυριακή 27 Ιανουαρίου, και ώρα 18:00, θα βρεθούμε για 2η φορά φέτος! Το μέρος συνάντησης θα είναι στο εμπορικό κέντρο City Gate, και η ώρα 18:00

Θα παρκάρουμε στο υπαίθριο πίσω από το εμπορικό, και θα πάμε στο καφέ FAMOUS για το καφεδάκι μας!

Για όσους δε μας προλάβουν κάτω, στο καφέ θα είμαστε από τις 18:30 και μετά. Η κράτηση θα είναι στο όνομα του Club.

Ελπίζω αυτή τη φορά να δω συμμετοχές, σας παρακαλώ πολύ. Σκεφτείτε πως με την άγνοια που δείχνετε, μειώνετε και την αξία μας σαν λέσχη, αλλά και τους εαυτούς σας, ειδικά όταν ΔΕΝ δικαιολογείτε καν την απουσία σας.

Αυτά, και ελπίζω να βρεθούμε, και σε ευχάριστο κλίμα.

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

Latou + 1

Nionios

golfakias

blackpanther (by Stammy)

boulis

gonzor18

krepoulis

Nikos

Panos777

akakios

Edited by VeeDub Latou
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΡΘΟΥΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΝΙΟΝΙΟ , golfakias1983 & blackpanther(Stamy). Καλά να περνάτε γενικός. :thumbsup::angry:;):thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΡΘΟΥΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΝΙΟΝΙΟ , golfakias1983 & blackpanther(Stamy). Καλά να περνάτε γενικός. :thumbsup::angry:;):thumbsup:

εγινε Θαλεια μου...σας περιμενουμε!!!χτυπα τηλεφωνακι... :thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

μπραβο ρε και εμενα με αφησατε απο εξω????????????????

ντροπη σας. τωρα που με απελυσαν απο τη δουλεια ( ναι ναι καλα διαβαζεις ) και εχω πολυ ελευθερο χρονο θα ειμαι και εγω εκει

Link to comment
Share on other sites

ωχ τωρα το ειδα...καλα στις 15.00 δεν ηταν η συναντηση...??? 18.00?!!!

Λατου στις 19.00 παιζει Ολυμπιακος - Αρης...κλεισε τραπεζι μπροστα σε τηλεοραση, και μια θεση ειδικα για μενα ακριβως μπροστα... ;)<_< <_<

Link to comment
Share on other sites

μπραβο ρε και εμενα με αφησατε απο εξω????????????????

ντροπη σας. τωρα που με απελυσαν απο τη δουλεια ( ναι ναι καλα διαβαζεις ) και εχω πολυ ελευθερο χρονο θα ειμαι και εγω εκει

Πότε σε απέλυσαν ρε αλήτη;;;;

Link to comment
Share on other sites

Πότε σε απέλυσαν ρε αλήτη;;;;

καλα τον εκαναν τον αλητη, (ορθως τον αποκαλεις ετσι), ξερεις εσυ κρεπιερη με τενοντιτιδα στο χερι???τωρα τα τσιγαρα τα ποτα και τα ξενυχτια μονο μπορει να σηκωνει...

Υ.Γ. Δημητρακη ξερεις ποσο σ' αγαπω :lol: :lol: :) :)

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς τον απέλυσαν γιατι έβαλε αντι για μαγιονέζα εκείνο το ασπρο το υγρό....(lol?)

Edit: Σήμερα πάντως το απόγευμα που πήγα cosmos τον πέτυχα να επικδυκνύει τα προσόντα του στο "γυρισμα" της κρέπας!!!

Edited by boulis
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και από εμένα. Χωρίς να υπόσχομαι τίποτα, μάλλον θα έρθω κι εγώ, να γνωριστούμε και από κοντά επιτέλους.

(Τους χαιρετισμούς μου σε golfakias1983 & krepoulis)... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί με σκοτώνετε ρε παιδιά???

τη δευτέρα δίνω μάθημα γ@@ω τη π@@@@@@@@α μου!!! fire.giffire.giffire.gif

Αλλά θα είμαι εκεί έστω και για λίγο!!!!

Βάλε και μένα μέσα Latou!

Link to comment
Share on other sites

ωχ τωρα το ειδα...καλα στις 15.00 δεν ηταν η συναντηση...??? 18.00?!!!

Λατου στις 19.00 παιζει Ολυμπιακος - Αρης...κλεισε τραπεζι μπροστα σε τηλεοραση, και μια θεση ειδικα για μενα ακριβως μπροστα... -_- -_- -_-

Mallon tha eimai ki egw ekei!! an parw omos tis aparaittes egiiseis tileorasis kai ta sxetika!

Etoimasou golfakia fernw simaies kai ta sxetika XAAXXAXAXA... Mipws na to kaname kalitera sto Aris sports cafe na xame kai 8ea to gipedo?? -_- -_- -_-

Link to comment
Share on other sites

Mallon tha eimai ki egw ekei!! an parw omos tis aparaittes egiiseis tileorasis kai ta sxetika!

Etoimasou golfakia fernw simaies kai ta sxetika XAAXXAXAXA... Mipws na to kaname kalitera sto Aris sports cafe na xame kai 8ea to gipedo?? :lol::D:lol:

Τελεια ομως η ιδεα σου???βαλτο στις προτασεις για Θεσσαλονικη, τωρα κιολας!!!!

να βλεπεις το γηπεδο, να ανοιγει η καρδια σου....ασε που θα χουμε και πολυ κοσμο!!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ακάκιε, αν πάμε στο Loft Που θέλει ο Γιάννης, θα δεις πανέμορφα γκομενάκια!

Αν πάμε εκεί που κλείνω εγώ, θα δεις τον αγώνα!

Ξέρεις, λόγω της φύσης των συναντήσεων και της ημέρας (Κυριακή), προτιμώ να γίνονται οι συναντήσεις μας σε ένα καφέ που έχει και τηλεοράσεις, και πόσο μάλλον στο συγκεκριμένο που είναι και σε μεγάλο ποσοστό SPORTS CAFE!

Αρα την έχεις την εγγύησή σου για την τηλεόραση και το ματς!

Link to comment
Share on other sites

Πότε σε απέλυσαν ρε αλήτη;;;;

Σάββατο βράδυ μου είπαν να αφήσω τα κλειδιά του μαγαζιού. κυριακή μεσημέρι μου ζήτησαν να ξαναγυρίσω. πήγα δουλεψα τετάρτη πρωί πηγα και σήμερα πέμπτη αλλα εχω ξενερώσει τρελά και σηκώθηκα και έφυγα. τώρα θα ξαναγυρίσω στα παλιά λημερια. ωραιόκαστρο " ο κρεπούλης επιστρέφει στον κρεπούλη "

θα σας τα πω απο κοντα

Link to comment
Share on other sites

πολυς λαος λεμε...κιτρινη καρτα στον gonzor18 απο μενα!!! :D:blink:

Νικο-Ελευθερια καλωσηρθατε στο club, θα χαρουμε πολυ να σας ξαναδουμε...

Ακακιε κι εσυ το ιδιο (τελικα η Αριαναρα αδικειται απο το αποτελεσμα, το ειπε και τηλεριαλιτυ show των Αθηνων στην ΝΕΤ)

Link to comment
Share on other sites

Με τη σειρά μου να ευχαριστήσω όσους ήρθαν!

Καταλήξαμε να μαζευτούμε περίπου 20 άτομα στο πάρκινγκ, και να ανέβουμε μόλις οι 9 για καφέ, αλλά δε χαλιόμαστε! Σημασία έχει πως παρουσιάστηκε κόσμος!

Νίκο και Ελευθερία, καλώς μας βρήκατε!

Ακάκιε το ίδιο κι εσύ!

Επίσης, να ευχηθώ και στον itseto για την αδερφή του που λογοδόθηκε χτες, και να τον ευχαριστήσω για την προσφορά με τα γλυκάκια! Τα τιμήσαμε δεόντως, και πιο πολύ ο nionios μετά τη συνάντηση!!!! :blink:

Ακη, μου φαίνεται πήρες το 4άρι τώρα και έγινες τόσο γρήγορος που δεν προλαβαίνεις τον καφέ! Πλάκα κάνω!

Επίσης και στα παιδιά από Γιαννιτσά ένα ευχαριστώ, και ελπίζω την μεθεπόμενη Κυριακή να μπορέσουμε να συντονίσουμε κάτι από κοινού για τις Σέρρες!

Αντε με το καλό και στην επόμενη λοιπόν! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.