Jump to content
GraveDigger

Συνάντηση μελών Κεντρικής Ελλάδας

Recommended Posts

Την Πέμπτη του Πάσχα μιας και είναι η αργία της Πρωτομαγιάς θα ανεβούμε στο Πήλιο για να πιάσουμε τον Μάη! ;)

Συνάντηση το πρωί στις 10:30 στο λιμάνι του Βόλου, πριν την είσοδο του parking, και ανάλογα με τον καιρό & την διάθεση θα αποφασίσουμε πόσο θα ανηφορίσουμε...

Θα μας τα εξηγήσει και ο activious σαν οικοδεσπότης αλλά αν μας κάνει καλό καιρό θα πάμε Νότιο Πήλιο :lol:

Για φαγητό θα πάμε σε κάποια ταβέρνα μιας και όλοι είχαμε συμφωνήσει να αποφύγουμε το υπαίθριο πικ-νικ με τα ταπεράκια απ'το σπίτι. :)

Για να βλέπω συμμετοχές... :rolleyes:

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

9:30????? :);):lol: Να φερω και αυγά? Θα τα εχω μαζέψει πρωί πρωί... Εγώ απο Λαμία, ο Φώντας απο Στυλίδα και ο Activious απο Βόλο.... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

λοιπον............

το "σχεδιο δρασης" εχει ως εξης.....

παμε νοτιο πηλιο(αφησσο ή λεφοκαστρο.ακομα και Μηλινα αν εχουμε ορεξη) για να τον πιασουμε....τον Μαη.(προαιρετικο αλλα λογικα ολοι θα θελουν να φτιαξουν κανενα στεφανακι για το καλο)

μετα ερχονται τα καλα.

ΦΑΓΗΤΟ ή και τσιπουρακι(μιας και εκει υπαρχουν τα παντα)

σε περιπτωση ομως που μας τα χαλασει ο καιρος υπαρχει και η δυνατοτητα(εναλλακτικη)για να ανεβουμε προς την Πορταρια ή ακομα καλυτερα Χανια.

οι αποστασεις ειναι μικρες.

Βολος-Αφησσος 30 λεπτα.(πανεμορφη παραθαλασσια διαδρομη)

Βολος-Πορταρια 20 λεπτα.(πανεμορφη ορεινη διαδρομη)

Ενα ειναι σιγουρο.θα περασουμε οπως παντα ΤΕΛΕΙΑ.

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Μην κλάψετε, αλλά εγώ δουλεύω!!! :o

Η γνώμη μου είναι ότι εαν θα έχει καλό καιρό, θα φάτε πίκρα... Θα έχει πολύ κίνηση παραλιακά!!! ¶φησσο μπορεί να κάνετε κ 1 ώρα + για να φτάσετε! Εκτός αν πάτε χαλαρά, βάλετε μουσικούλα κ απολαύσετε την διαδρομή!

...Α! Κάντε κ μία παράκαμψη από Τέμπη! tongue.gif:lol:

Link to comment
Share on other sites

:huh: Δε λέω καλά θα είναι... Αλλα υπάρχει ένα πρόβλημα.... Εμεις πρέπει να φυγουμε απο Λαμία περιπου 8. Εκτος αν παμε όλοι με το τουτου του καπετάν Χούλιο που είναι TURBO,GT,GTI,CIA,FBI,PCB,CCV,VVT και γενικα πολύ γρήγορο ;) ;) ;) Αρα πρέπει να ξυπνήσουμε αρκετά πρωι... Ποσοι λες ρε πρόεδρε να έρθουν? Βλέπω να πηγαίνουμε τα δυό μας. Θα μας περάσουν για κρυφοGAY ρε... :(:D :D :D ο VOLKS και ο WAGEN!!!!!!! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας! Φάνη και Πάνο,αν φύγουμε στις 12.00 για οπουδήποτε,και έχει καλό καιρό, η κίνηση θα έχει φτάσει μέχρι το νοσοκομείο!!

Το καλύτερο είναι να δούμε συμμετοχές και να αποφασίσουμε ανάλογα.

Και Αλυκές να πάμε για να πιάσουμε το Μάη καλά είναι.

Link to comment
Share on other sites

:D:lol: :lol: :lol::thumbsup: Φάνη πως θα τον πιάσουμε? Μήπως ξέρει καλύτερα ο Activious?????????
¶ντε ρε ACTIVIOUS πού είσαι;

ηρθα ηρθα.

λοιπον.πως θα τον πιασουμε??? :thumbsup::lol: :lol:

34t24g7.jpg

ετσι οπως ειμαι ,απλωνω το χερι το δεξι και το εφτασαααααααααααααα. tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

για κινηση οπου και να παμε θα εχει.

ας βρεθουμε και αναλογος τον καιρο και την κινηση αποφασιζουμε που θα παμε.δεν υπαρχει προβλημα.ουτως ή αλλος ολα ειναι το πολυ 25-30 λεπτα απο τον Βολο.

για την ωρα πιστευω κα ιεγω οτι 10:30 ειναι πολυ καλυτερα

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Ρε Φάνη πως τα καταφερνεις ετσι ρε μπαγασα!!!!!!! :lol:

Για Μια Ακομη Φορα δεν θα ειμαι Παρον! rocket.gifmachinegun.gifmachinegun.gif

Θα εχω γυρισει στην Αθηνα, παντως να περασετε καλα οτι και να κανονισετε :lol:

Link to comment
Share on other sites

η γκαντεμια μου δηλαδη δεν εχει προηγουμενο!! επειδη ο αλλος γιατρος παιρνει αδεια απο τριτη μερα πασχα κ μετα(εγω την πηρα αυτη τη βδομαδα, γιατι δεν με βολευε αλλιως) μαλλον κ πρωτομαγια θα εχω υπηρεσια!!! ειμαι πλεον κοντα κ δεν μπορω να ερχομαι στις συναντησεις γμτ..

τουλαχιστον θα κανονισω αν μπορω απο τωρα να εχω ελευθερο το διημερο 10-11 μαιου, για να ανεβω θεσσαλονικη..

Link to comment
Share on other sites

η γκαντεμια μου δηλαδη δεν εχει προηγουμενο!! επειδη ο αλλος γιατρος παιρνει αδεια απο τριτη μερα πασχα κ μετα(εγω την πηρα αυτη τη βδομαδα, γιατι δεν με βολευε αλλιως) μαλλον κ πρωτομαγια θα εχω υπηρεσια!!! ειμαι πλεον κοντα κ δεν μπορω να ερχομαι στις συναντησεις γμτ..

τουλαχιστον θα κανονισω αν μπορω απο τωρα να εχω ελευθερο το διημερο 10-11 μαιου, για να ανεβω θεσσαλονικη..

βαλε ρε συ κανενα μεσον να πας παλι χιο μπας και σε βλεπουμε πιο συχνα :D:D:D

τουλαχιστον θα εισαι εξω το πασχα αποτε καλα ειναι :D:D

για πρωτομαγια δεν νομιζω να συμετεχω το πιο πιθανο ειναι να λειπω

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ και ελπιζω να μην χαλασει την πρωτομαγια ο καιρος οπως μας χαλαει το πασχα ;)

τα λεμε θεσσαλονικη...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αναμενεται άψογος καιρός σύμφωνα με τις τελευταίες εκτιμίσεις των μετεωρολόγων! B)

Link to comment
Share on other sites

ωραια tongue.gif

Πολύ ωραία! tongue.gif

Ο καιρός μας έκανε την χάρη! Ο κόσμος δεν "μας έκανε την χάρη", αλλά όποιος δεν ήρθε έχασε! ;)

Τελικά στην Αγριά πήγαμε και η επιλογή μας αποδείχθηκε σοφή! :)

Κάποια στιγμή θα ανεβάσω φωτογράφιες με το καινούριο SUV της VolksWagen ονόματι: Titara, κάτι μεταξύ Touareg και Tiguan :D

Νομίζω πως μείναμε νηστικοί όμως! :D

Υ.Γ.: Τον Γιώργο δεν βγάλαμε καμιά φωτογραφία ρε παιδιά!!! withstupid.gif

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

B) Δυστυχώς ο κόσμος δε μας έκανε τη χάρη. Καλά ήταν όμως..... :lol: :lol: B) Πολύ καλά...!!!!
Link to comment
Share on other sites

πανικος.

και αν ηταν καποιος που δεν ηξερε τον δρομο (σαν και εμενα) και σας πηγαινε μεσα απο την κινηση στην παραλια της αγριας τοτε θα κανατε κανενα μισαωρο ακομα να φτασεται.

παντος οποιος δεν ηρθε,εχασε.

πως γινεται καθε φορα και περναμε και πιο καλα???

πραγματικα ,βγαλαμε τοσες φωτο αλλα ο γιωργος την γλυτωσε παλι.

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.