Jump to content
kouliss

Κυριακή 4/5 συνάντηση στο ΝΑΙ καφέ

Recommended Posts

Αυτή τη Κυριακή 4 Μαϊου και ώρα 4 το απογευματάκι ραντεβού όλοι μας στο NAI Cafe πίσω απο το Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας στον Πειραιά.

Σας περιμένουμε να σας δούμε όλους εκεί μόνους ή με την παρέα σας, φορώντας τα αυθεντικά μπλουζάκια! Φυσικά θα συζητήσουμε θέματα επικαιρότητας (αρνί, σούβλα, αυγά, τσουρέκια, λουλούδια) και άλλα <_<

Δηλώσεις συμμετοχής με το γνωστό τρόπο (nickname + αριθμός επιπλέον ατόμων).

Σημείωση: έχουμε ενημερώσει να μας κρατήσουν κάποιες θέσεις στάθμευσης.

Συμμετοχές:

  1. kouliss
  2. doumasj
  3. polo1.6t
  4. BAD BOY
  5. doggy
  6. dubbeR_Stoilas
  7. svouras
  8. BassakosVR6
  9. BillVWRuleZ
  10. johnym
  11. harisMK4

Edited by kouliss
Link to comment
Share on other sites

Μέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεσα

όσοι έχουν ήδη πληρώσει και περιμένουν τις μπλούζες τους παρακαλούνται να ρθουνε για να τις παραλάβουν.....

Link to comment
Share on other sites

me too B)

ετοιμαστείτε.... :baby:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ :lol:

Επιτελους ρε Κωστα!!!!!!!!!!!!!!! Εχουμε να ειδωθουμε πανω απο ενα χρονο.

Ε, εννοειται πως Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι. Οπως και να το κανουμε meeting χωρις σβουρα γινεται? :lol: Εεεεεεεεεεεεε, δεν γινεται? B):baby:

Link to comment
Share on other sites

Count me in :baby:;)

Α και μην ξεχάσω αυτοκόλλητα θέλω ( εμ βέβαια αφού κολλάνε απο έξω, τότε με τα χιόνια, φύγανε κανα δυο γραμματάκια ;) )

Edited by johnym
Link to comment
Share on other sites

8α ερ8ω και γω!!!!

σιγά γαμπρέ, σιγά.....

me too :lol:

ετοιμαστείτε.... :whistling:

γιατί θα μας δείρεις? tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

για όλους υπάρχει θέση....μην ανησυχείς.....

και αυτοκόλλητα θα υπάρχουν......

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!! ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ? <_<

Ελα εσυ και μη σε νοιαζει! Το πολυ πολυ να πεταξουμε καποιον στη θαλασσα :lol::whistling::D

Link to comment
Share on other sites

Guest ΣΜΗΝΑΡΧ / NOS-->
Ελα εσυ και μη σε νοιαζει! Το πολυ πολυ να πεταξουμε καποιον στη θαλασσα :lol::lol:B)

εσύ μη λες πολλά γιατί βλέπω πάλι να κατεβάζεις καντηλάκια που δεν μπόρεσες να έρθεις tongue.giftongue.gif

μέσα και εγώ χωρίς των Κ.Κ Δ/κτη γίνετε meeting B)

Link to comment
Share on other sites

εσύ μη λες πολλά γιατί βλέπω πάλι να κατεβάζεις καντηλάκια που δεν μπόρεσες να έρθεις tongue.giftongue.gif

Εγω τετοιο πραγμα??????????????????? :cry: ποτε!!!!!!!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

δουλευω ρε γαμοτο...... thumbsdown.gif

Καλα να περασετε!

κι εγω δουλευω :cry:

Link to comment
Share on other sites

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 04/05/2008 ΚΑΙ ΩΡΑ 19:00 Η ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΩΝ PLAY OFF ΜΕ ΤΟ IGNIS SPORTS CLUB.....

Περιμένουμε και τα μέλη μας μετά το meeting να ρθουνε να μας συμπαρασταθούνε στο δύσκολο έργο μας.....

Link to comment
Share on other sites

8a mai kai go ekei tongue.gif kala den me 3erete all no problem .. 8a r8o me ena filraki mou! :huh:

exeis kai esi asso e???teleia tha exei parea kai to "paidi" :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:

+1 kai ego(sorry gia ta greeklish alla exei provlima to keyboard! :huh: :huh: :huh: :huh: )

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο πολυ καιρο (απο τα Χριστουγεννα) βρεθηκα παλι στην Αθηνα αλλα δυστυχως σημερα φευγω ξανα για Ρεθυμνο και δεν θα μπορεσω να ειμαι παρων στο meeting στο ΝΑΙ (εκτος αν χασω το πλοιο!!!).

Δυστυχως βλεπω οτι οι συμμετοχες ειναι πολυ λιγοτερες απο οτι πριν απο περιπου 4 χρονια!!!

Θετω προβληματισμο και περιμενω αντιδρασεις.

Η ανοδικη πορεια του vwclub τον τελευταιο καιρο ειναι απο στασιμη εως φθινουσα!

Ολα αυτα με εχουν στενοχωρησει και δεν ξερω πως να το χειριστω.

Καντε παλι το "club μας" οπως ηταν παλια!

Το εχουμε αναγκη ... το εχει αναγκη και το ιδιο το club ...

Κωστα (doggy) , Γιαννη (doumasj) και οσοι αλλοι "παλιοι" διαβαζετε και θυμαστε ... απλα θυμηθειτε και πραξετε αναλογως.

Δυστυχως ο προβληματισμος αυτος εχει απασχολησει και αλλα μελη αλλα δεν το εχουν εκφρασει γραπτως μεσα απο τα πληκτρολογια τους σε αυτο το forum.

Ευχομαι να περασετε καλα στο σημερινο meeting και σε αλλα event που θα ακολουθησουν!

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ

(Ειμαι λιγο off topic , αλλα δεν μπορουσα να τα κρατησω μεσα μου αλλο ... )

Edited by chrismk2
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο πολυ καιρο (απο τα Χριστουγεννα) βρεθηκα παλι στην Αθηνα αλλα δυστυχως σημερα φευγω ξανα για Ρεθυμνο και δεν θα μπορεσω να ειμαι παρων στο meeting στο ΝΑΙ (εκτος αν χασω το πλοιο!!!).

Δυστυχως βλεπω οτι οι συμμετοχες ειναι πολυ λιγοτερες απο οτι πριν απο περιπου 4 χρονια!!!

Θετω προβληματισμο και περιμενω αντιδρασεις.

Η ανοδικη πορεια του vwclub τον τελευταιο καιρο ειναι απο στασιμη εως φθινουσα!

Ολα αυτα με εχουν στενοχωρησει και δεν ξερω πως να το χειριστω.

Καντε παλι το "club μας" οπως ηταν παλια!

Το εχουμε αναγκη ... το εχει αναγκη και το ιδιο το club ...

Κωστα (doggy) , Γιαννη (doumasj) και οσοι αλλοι "παλιοι" διαβαζετε και θυμαστε ... απλα θυμηθειτε και πραξετε αναλογως.

Δυστυχως ο προβληματισμος αυτος εχει απασχολησει και αλλα μελη αλλα δεν το εχουν εκφρασει γραπτως μεσα απο τα πληκτρολογια τους σε αυτο το forum.

Ευχομαι να περασετε καλα στο σημερινο meeting και σε αλλα event που θα ακολουθησουν!

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ

(Ειμαι λιγο off topic , αλλα δεν μπορουσα να τα κρατησω μεσα μου αλλο ... )

Τα λεω και γω αλλα ποιος με ακουει???

ετσι ειναι οπως τα λεει ο Χρηστος....οσοι 8υμουντε ηταν πολυ διαφορετικα τα meeting μιλαμε επρεπε να κλεισουμε μαγαζι στην κυριολεξια,τωρα κλεινουμε για τα ματια του κοσμου και μας βαζουν και στην απομονωση...

Τελος παντων ας γινει κατι παντως....γιατι ουτε εγω δεν 8α ερχομαι σε λιγο και περνω και αλλους 10 μαζι μου.

Και αρχιζω απο σημερα αυτον τον αγωνα για συμπαρασταση !!!

σημερα 8α απουσιασω για λογους υγειας .... ειμαι λιγο αρρωστουλης!:wub::wub::lol:tongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

Guest ΣΜΗΝΑΡΧ / NOS-->
Τα λεω και γω αλλα ποιος με ακουει???

ετσι ειναι οπως τα λεει ο Χρηστος....οσοι 8υμουντε ηταν πολυ διαφορετικα τα meeting μιλαμε επρεπε να κλεισουμε μαγαζι στην κυριολεξια,τωρα κλεινουμε για τα ματια του κοσμου και μας βαζουν και στην απομονωση...

Τελος παντων ας γινει κατι παντως....γιατι ουτε εγω δεν 8α ερχομαι σε λιγο και περνω και αλλους 10 μαζι μου.

Και αρχιζω απο σημερα αυτον τον αγωνα για συμπαρασταση !!!

σημερα 8α απουσιασω για λογους υγειας .... ειμαι λιγο αρρωστουλης!:wub::wub::lol:tongue.giftongue.giftongue.gif

εμ ηθελες να το παιξεις παλικαρας με το μηχανακι.... tongue.gif

Edited by ΣΜΗΝΑΡΧ / NOS-->
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.