Jump to content
MIKE_GOLF_V_GTI

Συνάντηση Μελών Κρήτης

Recommended Posts

kriti_sunantisi_nostos.jpg

Αγαπητά μέλη,

Η Κρήτη είναι εδώ και επιστρέφει δυναμικά με νέες συναντήσεις ,

Συγκεκριμένα τα μέλη του Hellenic VWClub από την Κρήτη έχουν καλοκαιρινή εξόρμηση στο Φανταστικό Μπαλί Ρεθύμνου σας περιμένουμε λοιπόν όλους εσάς και την παρέα σας στο Beach Bar Kafe Nostos την Κυριακή 25/7/2010 και ώρα 13:00, όπου και θα απολαύσουμε το καφεδάκι, φαγητό , το μπανάκι μας και ότι άλλο θέλουμε…!Φορτίστε λοιπόν τις φωτογραφικές μηχανές, βαλτέ το μαγιό σας πάρτε τα μπρατσάκια σας και φύγαμε....

Το ραντεβού για αναχώρηση είναι στις 12:00 στο Χρήστος Point - Γιόφυρο Ηρακλείου.

Τα μέλη που είναι από Αγ. Νικόλαο, Σητεία κλπ έχουν ραντεβού στις 12:10 στην έξοδο του κόμβου Γιόφυρου στο Ηράκλειο. Τα μέλη που είναι από Χανιά έχουν ραντεβού για αναχώρηση προς Μπαλι 11:50 στο πρατήριο Εκο “ταξιτζήδων" πριν τον κόμβο Μουρνιών. Τα μελή από Ρέθυμνο έχουν ραντεβού για αναχώρηση στις 12:30 στο κόμβο Ατσιπόπουλου. Οποίος χαθεί η καθυστέρηση τον περιμένουμε στο Βeach bar Nostos !!

Για οδηγίες σχετικά μπορείτε να επικοινωνείτε με τον MiKe -- GTI.

Βοήθεια απο google map..

Δηλώστε την συμμετοχή σας για την καλύτερη οργάνωση μας ώστε όλοι να διασκεδάσουμε και να περάσουμε ευχάριστες στιγμές.

π.χ. Mike -- GTI, +1

Συμμετοχές:

1) Mike -- GTI, +1

2) λευkouliss

3) mixalis gti , +1

4) Rabbit , +1

5) karpathoulinos

6) simos-digital (!?)

7) ManosGolf , +1

8 ) Aris_Gti , + 2 (Προσεχως μελος)

9) nvardis +2

10) giorgio,+1

11) xristos ,+1

12) Aggelos_leon (Προσεχως μελος)

13) Giannis_golf (Προσεχως μελος)

14) Stamatis ,+1

15) spanti13 ,+1

16) Thodkats ,+1

17) Giannis_Moires_vr6 ,+2 (Προσεχως μελος)

18) Platakis , +2

+8 (Προσεχως μελη που δεν γραφουν ακομα στο VwClub)

Στην ομορφη παρεα μας θα παρευρεθει και το Autocrete.com με τον Λευτέρη Τζουανάκη , τον οποιο και ευχαριστουμε για τα σχετικα ηλεκτρονικα δημοσιευματα σε Fb , Autocrete-Συναντηση VwClub.gr και στο Athletic Radio 104,2 .Επισης ευχαριστουμε και το Πλυντηριο Αυτοκινητων "Χρήστος" που προσφερει εντελως δωρεαν 5 πλυσιματα στα μελη που θα παρευρεθουν,και για τις προσφορες του που κανει σε ολα τα μελη.(Στα μελη που εχουν αυτοκολλητο-www.VwClub.gr 15% εκπτωση σε ολα τα πλυσιματα) .

Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

Εάν και εφόσον όλα πάνε καλά....

- Λευ kouliss, +2 (karpathoulinos, simos-digital)

Link to comment
Share on other sites

Εάν και εφόσον όλα πάνε καλά....

- Λευ kouliss, +2 (karpathoulinos, simos-digital)

Ολα θα πανε καλα και θα εισαι Κρητη.... σε περιμενουμε λοιπον εσενα και την παρεα σου την Κυριακη στο Μπαλι..!

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήθηκε το κατάλληλο άλμπουμ ... ώστε να είναι έτοιμο για τις φωτογραφίες μας ;-)

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=gallery&module=cats&do=sc&cat=312

Link to comment
Share on other sites

ελα να μαζευομαστε σιγα σιγα μεσα και εγω :wacko:

στο μπαλι θα ειναι πολυ ωραια εχει και χωρο για να παρκαρουμε τα κουβαδακια μας... :p :p

Link to comment
Share on other sites

Σαν το μισό +2 του Κοσμά λέω να γράψω και να δηλώσω και γω τη συμμετοχή μου blum.gif

Καλοκαιράκι και διακόπες σε συνδιασμό με συνάντηση ................

Edited by karpathoulinos
Link to comment
Share on other sites

Σαν το μισό +2 του Κοσμά λέω να γράψω και να δηλώσω και γω τη συμμετοχή μου blum.gif

Καλοκαιράκι και διακόπες σε συνδιασμό με συνάντηση ................

Καλως να μας ερθετε παιδια ,ηρθε η ωρα να σας γνωρισουμε κ απο κοντα , πιστευω και εγω οτι ο συνδιασμος διακοπες & συναντηση ειναι οτι καλυτερο..!!

Mike Gti

Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

Και γω μεσα παιδια!! Ελα να μαζευτουμε να πνιξουμε ολοι μαζι το Mike στο μπαλι..

Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

Και γω μεσα παιδια!! Ελα να μαζευτουμε να πνιξουμε ολοι μαζι το Mike στο μπαλι ..

Παμε να μεγαλωνη η παρεα σιγα σιγα......

Αξιοι ειστε να με πνιξετε??? Δεν σκεφτεστε οτι θα μεινουν ορφανα τα τοσα αλογα του αμαξιου μου???ποιος θα τα ταιζει μετα???? χαχαχαχαχα...

Mike Gti

Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

rabbit που χαθηκες;

ο rabbit εγινε αλεξισφαιρος και επιστρεφει δυναμικα! new_sugkrotima.gif:(

Link to comment
Share on other sites

Λείπει ο Μάρτης απο την Σαρακοστή?δεν λείπει?

μάλλον μέσα και εγώ λοιπόν!

να δω αν καταφερω και αλλους απο Χανιά να ξεκινήσουμε

Link to comment
Share on other sites

και εγω μεσα παιδια...........και ειπαμε για οσους εχουν αυτοκολητο www.VwClub.gr εκπτωση απο αυτην την εβδομαδα 15% σε ολα τα πλυσηματα....στο μαγαζι μας στο πρωτο χιλ ηρακλειου-παγνη μεσα στο βενζιναδικο BP.....

Link to comment
Share on other sites

nvardis +2

Ela re Nikola,

tora einai h seira mas na er8oume krhth.

Ka8e fora etrexes esy (blepe Leukada, Kalamata......) omos tora 8a sou er8oume emeis.

Etoimase ta rakomela kai na nai pagomena.

Link to comment
Share on other sites

Λείπει ο Μάρτης απο την Σαρακοστή?δεν λείπει?

μάλλον μέσα και εγώ λοιπόν!

να δω αν καταφερω και αλλους απο Χανιά να ξεκινήσουμε

Γεια σου φιλε giorgio... φυσικα κ δεν λειπει ο μαρτης απο την σαρακοστη... :)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ 8α το ή8ελα να ήμουν και εγώ εκεί αλλά βρισκομαι εκτός Κρήτης.

Ολα καλα φιλε , Καλα να περασεις στις διακοπες σου..και σε περιμενουμε σε μια απο τις επομενες συναντησεις μας..

Link to comment
Share on other sites

Mike Θα έρθω και εγώ απο Χανιά .. Stamaths +1

pedia apo rethimno +2

1) spanti13

2) kai ena prosexos melos!!

Ελα να μαζευομαστε σιγα σιγα......!θα γεμισει το Μπαλι VwCars και VwFriends.. να πω σε αυτο το σημειο οτι περιμενουμε παλι πολλα διαφορετικα ατομα απο τις αλες συναντησεις μας ειτε αυτα ειναι παλια μελη ειτε ειναι νεα μελη.Τελικα ειμαστε παρα πολοι....

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

Ela re Nikola,

tora einai h seira mas na er8oume krhth.

Ka8e fora etrexes esy (blepe Leukada, Kalamata......) omos tora 8a sou er8oume emeis.

Etoimase ta rakomela kai na nai pagomena.

Pagomena 8a 'nai ta rakomela paidia!

Den mou eipes mono poso antexeis na pieis, afou den 8a odigas!

(H asfaleia panw ap' ola fysika)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.