Jump to content
KOSTAS MK5

Weekly Night Out-Αττική-Τετάρτη 12/03/2014-Secret Location Meeting-Σεφ (Σημείο Προ-Συνάντησης)

Recommended Posts

Αγαπητά μας μέλη,

 

Το Hellenic VWClub σας προσκαλεί να οδηγήσετε μαζί μας σε άλλο ένα Secret Location Weekly Night Out Meeting το οποίο θα λάβει χώρα την Τετάρτη 12/03.

 

Σας περιμένουμε όλους στο Σ.Ε.Φ, στο γνωστό σημείο προσυνάντησης, δηλαδή τη λιμνούλα (χάρτης εδώ), από τις 20:45, αναχώρηση στις 21:15 με προορισμό μυστική τοποθεσία.

 

 Προετοιμαστείτε κατάλληλα... φορτίστε τα PMR σας ρυθμίστε τα στη συχνότητα 5 και φροντίστε να έχετε επαρκή βενζίνη.

 

 Όπως πάντα το 1ο νέο μέλος θα βιντεοσκοπηθεί και θα φωτογραφηθεί στον τελικό προορισμό σε σημείο έκπληξη !!!! 

 

Ας κάνουμε αισθητή την παρουσία μας στο Secret Location Meeting φορώντας όλοι τα γνήσια αξεσουάρ της λέσχης μας και οδηγώντας τα VW οχήματα μας βελτιωμένα ή μη, τηρούμενοι πάντα τον Κ.Ο.Κ !!!

 

Δηλώστε λοιπόν την συμμετοχή σας με τον γνωστό τρόπο : nickname + αρ. μελών .

 

 ~~~~~~
Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα:
ακολουθήστε μας στο  icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο  icon-social_facebook.png | δείτε μας στο  icon-social_youtube.png
Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες Αξεσουάρ | SmartPhones App
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB6999 892 58217:00 - 19:00

 

Υπενθυμίζουμε ότι τα VIP μέλη μπορείτε να αξιολογείτε τις συναντήσεις μας μέσω του ειδικού μενού που βρίσκεται δεξιά πάνω από το αρχικό δημοσίευμα.

 

~~~~~~

 

 ************************************************************************************************************************

Hellenic VWClub 2004 - 2014 | Οδήγησε μαζί μας!

 

Ελέγξτε αν οι "βόλτες" που συμμετέχετε είναι εκδηλώσεις του αυθεντικού Hellenic VWClub! Δείτε εδώ τις προγραμματισμένες συναντήσεις!

 

1η Ευρωπαϊκή Περιοδεία 22 ~ 30 Οκτωβρίου 2011

2η Ευρωπαϊκή Περιοδεία  / Αγώνες Formula 1 - Monza - Ιταλία / 2~9 Σεπ 2014

- Νέες πληροφορίες! Οι δηλώσεις συμμετοχής ξεκίνησαν με προθεσμία έως και 15 Μαρτίου-

**************************************************************************************************************************

 

Με εκτίμηση,
το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Edited by Λευ kouliss
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μέσα αλλά απευθείας στο σημείο που θα κάτσουμε για καφέ... (λόγω δουλειάς)

Θα επικοινωνήσω εκείνη την ώρα να μου πείτε!!

Link to comment
Share on other sites

Sevvi καλησπέρα, αν και δεν είμαι αρμόδιος για τα βιντεάκια της λέσχης, από τη θέση όμως που βρίσκομαι θα ήθελα να σε πληροφορήσω ότι με καλή θέληση και λίγο υπομονή όλα γίνονται και αυτό γιατί δεν είμαστε τηλεοπτικό κανάλι. Μια λέσχη αυτοκινήτων είμαστε που αφιερώνουμε όσο χρόνο μπορεί ο καθένας. Θα χαρούμε να σε δούμε και σε επόμενη συνάντηση χωρίς βιντεοσκόπηση.

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tha prospathisoume.....egw thelw,to polo exei allh apopsh omws.....

Στάλθηκε από το GT-I8260 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Λογικά θα είμαστε και εμείς εκεί.

 

@sevi: τα βίντεο από τις συνεντεύξεις ανεβαίνουν μετά από 1-2 μήνες καθώς απαιτούν μοντάζ το οποίο γίνεται στον ελεύθερο - διαθέσιμο χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Sevvi καλησπέρα, αν και δεν είμαι αρμόδιος για τα βιντεάκια της λέσχης, από τη θέση όμως που βρίσκομαι θα ήθελα να σε πληροφορήσω ότι με καλή θέληση και λίγο υπομονή όλα γίνονται και αυτό γιατί δεν είμαστε τηλεοπτικό κανάλι. Μια λέσχη αυτοκινήτων είμαστε που αφιερώνουμε όσο χρόνο μπορεί ο καθένας. Θα χαρούμε να σε δούμε και σε επόμενη συνάντηση χωρίς βιντεοσκόπηση.

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

+1

 

@sevi: τα βίντεο από τις συνεντεύξεις ανεβαίνουν μετά από 1-2 μήνες καθώς απαιτούν μοντάζ το οποίο γίνεται στον ελεύθερο - διαθέσιμο χρόνο.

+1

 

Καλά να περάσετε παίδες!!!

Link to comment
Share on other sites

Το παρών μου εννοείται εκτός κ αν παιχτεί καμια μ#/@*&α στη δουλεία ... Γιατλι μας τα λένε περίεργα τώρα τελευταία...

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by passatebos
greeklish
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ενα ακομα secret meeting για την ιστορια της λεσχης μας.

Να ευχαριστησουμε ολα τα μελη που μας τιμησαν με την παρουσια τους.

Επισης να ευχαριστησουμε τον νικο που μας επισκεφθηκε με το καταπληκτικο amarok.

Η εκπληξη της βραδιας ηταν φιλοξενια της λεσχης μας στις σελιδες του περιοδικου car&truck.

Οσοι ειμασταν παροντες το ζησαμε.

Οσοι απουσιαζαν υπομονη μεχρι την εκδοση του τευχους....

Τα καλυτερα ερχονται........

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ενα ακομα secret meeting για την ιστορια της λεσχης μας.

Να ευχαριστησουμε ολα τα μελη που μας τιμησαν με την παρουσια τους.

Επισης να ευχαριστησουμε τον νικο που μας επισκεφθηκε με το καταπληκτικο amarok.

Η εκπληξη της βραδιας ηταν φιλοξενια της λεσχης μας στις σελιδες του περιοδικου car&truck.

Οσοι ειμασταν παροντες το ζησαμε.

Οσοι απουσιαζαν υπομονη μεχρι την εκδοση του τευχους....

Τα καλυτερα ερχονται........

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Είναι τιμή μου και χαρά μου. Τα υπόλοιπα στις σελίδες του Car & Truck και στο σχετικό βίντεο που ετοιμάζει ο Κοσμάς...
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Θα βρείτε το βίντεο αυτού του μήνα στο κανάλι μας στο YouTube!

 

Δείτε το εδώ: http://youtu.be/LR98gJ6wMO4

Link to comment
Share on other sites

γινεται να ανεβει και με δυνατοτητα high definition 720 γιατι στα 360 παραμορφωνει πολυ?

παιζει να φτιαξουμε και το βιντεακι απτο προηγουμενο secret meeting με τον χιονουλη η ειναι ακυρο?

Link to comment
Share on other sites

γινεται να ανεβει και με δυνατοτητα high definition 720 γιατι στα 360 παραμορφωνει πολυ?

παιζει να φτιαξουμε και το βιντεακι απτο προηγουμενο secret meeting με τον χιονουλη η ειναι ακυρο?

λευτερη θα ανεβει και αυτο το βιντεο.παρακαμψαμε την προτεραιοτητα για να συμβαδιζει το γεγονος με την κυκλοφορια του περιοδικου.

με πρωτη ευκαιρια θα φτιαχτει και ο χιονουλης

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ευχαριστήσω βαθύτατα όλα τα μέλη για την υπέροχη φιλοξενία του VW Amarok Canyon στο κανάλι σας στο YouTube. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.