Jump to content
Guest NIKOLA

ΞΕΚΟΛΛΗΣΕ ΤΟ ΤΑΜΠΛΟ ΒΟΗΘΕΙΑ.....

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ CLUB, ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΡΚΕΤΑ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΕΧΩ ΕΝΑ PASSAT 1,6cc ΜΟΝΤΕΛΟ ΜΑΡΤΙΟΣ 2003 ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΞΕΚΟΛΛΗΣΕ ΤΟ ΤΑΜΠΛΟ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΤΑ ΤΟ ΠΑΡΠΡΙΖ ΑΛΛΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ,ΣΤΙΣ ΑΚΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΕΝΟ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΕΝΑ ΑΦΡΟΔΕΣ ΥΛΙΚΟ. ΤΟ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΤΑΜΠΛΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΞΕΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΟ ΜΟΝΟΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ, ΑΝ ΕΧΩ ΕΓΓΥΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΛΕΕΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΛΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΛΟΓΩ ΤΡΙΓΜΩΝ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ. ΤΟ ΤΑΜΠΛΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΙΑΙΟ Ή ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ ΚΟΜΜΑΤΙΑ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ,ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Φίλε πήγαινέ το τώρα που έχεις ακόμα εγγύηση, που είναι 2 χρόνια. Όταν λες Αλεξάνδρας πού εννοείς, στην Auto-Marin? Απορώ, γιατί δεν είπαν να στο φτιάξουν? Πήγαινέ το αύριο κιόλας, μην περιμένεις, σε λίγο λήγει η εγγύησή σου!

Link to comment
Share on other sites

πηγαινε στην αντιπροσωπια που πας το αμαξι σου και απετησε καινουριο.αν σου λενε γιαπωνεζικα τοτε πες τους οτι θα τους κραξεις στα περιοδικα και οτι θα αναφερεις το προβλημα στο VWclub ετσι ωστε να μην παταει κανενας στο συνεργειο τους.απλα πραγματα.τελος αν κανουν παλι τον κινεζο ΤΟΤΕ

ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟΝ ΓΡΑΤΣΙΑ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΣΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙ.

ΠΕΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΟ VWclub και δεν θα φερουν αντηριση.

Να ξερεις οτι στον γρατσια ο προεδρος εκανε επαφες για εκπτωση σε ανταλλακτικα,service και αξεσουαρ.

Αν πας να μιλησεις με τον ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ ΣΕΛΤΣΙΚΑ EINAI ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ AFTER SALES

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε σε μια αντιπροσωπεία και θα στο αντικαταστήσουν με καινούριο. Μην δεχτεις να σου κανουν καμια δουλεία τύπου "να το κολλήσουμε..., να το μπαλώσουμε..... κτλ".

Εννοείται οτι δεν θα πληρώσεις απο τη τσέπι σου ουτε ενα €υρώ γιατί το αυτοκίνητο έχει 2 χρονια εγγύηση. rocket.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.