Jump to content
Guest golfepi

Vw Golf V & Touran Chrom

Recommended Posts

Guest Stoilas
Ναι ρε παιδια...Πειτε και σε εμας...Υπάρχει τιποτα...?

Να ξερουμε,γιατι αξιζει πιστευω...

Κωστα,για δες κι εσυ που τα βρισκεις ευκολα... :blush:  tongue.gif

Το βράδυ, τώρα είμαι work και ακούω τα κάλαντα!!! :):):D

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ο Γερμανος ειναι αστερι.

Στις 28/12 3πμ το παραγγειλα σημερα 31/12 εχει ερθει και το εχω βαλει στο αυτοκινητο.

Φιλε Mike περιμενω το δικο σου.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ο Γερμανος ειναι αστερι.

Στις 28/12 3πμ το παραγγειλα σημερα 31/12 εχει ερθει και το εχω βαλει στο αυτοκινητο.

Φιλε Mike περιμενω το δικο σου.

Πωπω...Μπραβο μαστορας...Γρηγορος...Αντε,ανυπομονω κι εγω...Χεχεχε... :)

Ipso αν μπορεις ανεβασε ετσι μια φωτο να το δουμε επανω στο αμαξι... :):D

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Για 9Ν:

polo5rings2.jpgpolo5light.jpgDimpled%20light%20trim.jpg

Ο Διακόπτης για τα φώτα παίζει και για Golf IV και για V (Διορθώστε με όσοι έχετε 5άρια αν κάνω λάθος)

Για 4άρια παίζουν και τα εξής για τους αεραγωγούς των πλαΙνών παραθύρων:

unidef.jpgblackdefrosts.jpeg

Επίσης για τα χερούλια:

go4_dhs.jpeg

Και για όλα τα μοντέλα, κάλυμα για το χειριστείριο των καθρεπτών:

Dimpled%20Mirrror%202.JPG

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Πανεμορφα ολα! Αυριο ληγει η προθεσμια! Αντε να τα παραγγειλουμε γιατι ειναι υπεροχα φορεμενα!

Εσύ πώς και πώς περιμένεις ε??

Link to comment
Share on other sites

Κωστα...Το χειροφρενο ειναι σιγουρα και για το Vαρι...?

Επισης κατι αλλο...Εκεινο το χειριστηριο για τους καθρεφτες...Δεν καταλαβα...Που μπαινει...?

Εκει που ειναι η μπιλια και κουναμε τους ηλεκρικους...?

Εξηγηστε,αν ειναι να παραγγειλω κι εγω τιποτα αλλο αν μου γυαλισει...

Link to comment
Share on other sites

stoila σου ειπα το δικο μου το θελω να ειναι για golf v.

βγαζει κανενα πλαισιο για λεβγε ταχυτητων?εννοω το στεφανι που ακουμπαει στην κονσολα και μεσα του ειναι η φουσκα.το λεβγεδακι που γραφει τις ταχυτητες.αν υπαρχει και τετοιο για golf v το θελω αρκει να κουμπωνει εργοστασιακα.χωρις μοντιφες.

το παπαρακι των καθρεπτων (το στρογγυλο που τους ρυθμιζει εννοω) ποσο κανει και αν βγαινει για golf v.αν κανει κατω απο 10 ευρω το θελω.αλουμινενια ολα ετσι.

Edited by decibel
Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Παίδες να διευκρινίσω κάτι:

Καταρχήν όχι ότι έχει ειπωθεί, αλλά για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις, εγώ δεν πάω να τσιμπίσω κανά φραγκάκι από αυτή τη φάση, απλά θέλω να εξυπηρετήσω εσάς που δεν έχετ πιστωτική κάρτα. Στην τελική χαμένος βγαίνω με τους τόκους που θα μπουν μέχρι να πάρω τα φράγκα.

Τώρα όσο αφορά τα καλούδια που ανέφερα πριν, δεν έχω βρει ακόμα πώς θα τα πάρουμε Ελλάδα, απλά σας τα έδειξα να δείτε τί παίζει. Και θα βρω κι άλλα. Μόλις καταφέρω να κάνω κονέ, θα κάνουμε νέο θέμα για παραγγελεία άλλου είδους.

Τέλος (προς Desibel και όποιον άλλο ανησυχεί), γνωρίζω τί αυτοκίνητο έχει ο καθένας σας οπότε θα φροντίσω να κάνω τη σωστή παραγγελεία.

Αυτά... Καλή πρωτοχρονιά να έχετε όλοι!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Κωστα...Το χειροφρενο ειναι σιγουρα και για το Vαρι...?

Είναι για Golf 4 + 5 και είναι στο e-bay.

Edited by Stoilas
Link to comment
Share on other sites

Βρε Κώστα μη λες χαζα..Αν ειναι δυνατον να πιστεψει κανεις οτι πας να βγαλεις λεφτα φιλε μου...

Εγω μπορει να μην παρηγγειλα αυτη τη φορα απο σενα,αλλα δεν εχω κανενα λογο να μην το κανω.. :)

Οταν θα παραγγειλετε την επομενη φορα και αλλα εκτος απο το δαχτυλιδι για το διακοπτη φωτων,μπορει και εγω να παρω κατι... :)

Καλη Χρονια σε ολους, ευτυχισμενο το 2005, και ευχομαι να φερει ο,τι επιθυμειτε για εσας και τις οικογενειες σας :)

Edited by Mike
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλη χρονια και χρονια πολλα.

stoila ΠΡΟΣΟΧΗ στα δικα μου.εχω golf iv (4) αλλα θελω το δαχτυλιδι και οτι αλλο βρεις για golf v (5) γιατι θα το παραγγειλω οπου να ναι.δεν λεει να φτιαχνω το παλιο.

επειδη ειχα γραψει μαλακια πανω οταν λεω πλαισιο εννοω το στεφανι το κατω που κουμπωνει την φουσκα στην κονσολα και οχι το λεβγεδακι.mercy

υ.γ:εννοειτε stoila οτι δεν πιστευουμε οτι πας να βγαλεις κατι.thanks a lot

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

list6vm.jpg

Αυτή είναι η λίστα των ενδιαφερομένων. Σας έχω στείλει όλους π.μ. Μόλις απαντήσουν όλοι θα γίνει η παραγγελία. Όποιος δεν απαντήσει μέχρι τη Δευτέρα βγαίνει εκτός. Η παραγγελία αφορά ΜΟΝΟ τα δαχτυλίδια. Για οτιδήποτε άλλο προϊόν θα δούμε τί παίζει και θα πράξουμε αναλόγως.

Καλή χρονιά σε όλους!!!

Link to comment
Share on other sites

list6vm.jpg

Αυτή είναι η λίστα των ενδιαφερομένων. Σας έχω στείλει όλους π.μ. Μόλις απαντήσουν όλοι θα γίνει η παραγγελία. Όποιος δεν απαντήσει μέχρι τη Δευτέρα βγαίνει εκτός. Η παραγγελία αφορά ΜΟΝΟ τα δαχτυλίδια. Για οτιδήποτε άλλο προϊόν θα δούμε τί παίζει και θα πράξουμε αναλόγως.

Καλή χρονιά σε όλους!!!

Order confirmed! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest golfmania

Πρέπει να βγεί το πλαστικό και να μπεί φούσκα? Μιλάω για το 4άρι.

Επίσης ξέρει κανείς την αναλογία λίρας και ευρώ? Στέλνουν σίγουρα Ελλάδα και με τί κόστος μεταφορικών?

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Πρέπει να βγεί το πλαστικό και να μπεί φούσκα? Μιλάω για το 4άρι.

Επίσης ξέρει κανείς την αναλογία λίρας και ευρώ? Στέλνουν σίγουρα Ελλάδα και με τί κόστος μεταφορικών?

35.00 GBP=49.6330 EUR Για online μετατροπές εδώ

Όσο για το πώς μπαίνει το μόνο που μπορώ να πω είναι: "Brand new from Richbrook. This covers all Golfs from 1986 - to present day. It also covers GTI models.

Be the first to own the latest state of the art in car handbrake handles. New Moulded grips design.

Made From solid Aluminium, and finished in staybrite Silver, the item feels very solid, and feels very expensive.

Very easy to fit, comes with basic instructions, on how to remove your old cover.

Supplied with Release button and gaiter retaining ring piece.

Can be used in conjunction with Richbrook Handbrake leather gaiters"

Τελικά όμως από ότι είδα στέλνουν μόνο Αγγλία και Ιρλανδία

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.