Jump to content
Black Widow

4η Συνάντηση μελών Θεσσαλονίκης + ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ/ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ

Recommended Posts

Δημήτρη και μόνο που ήρθες αυθημερόν από τα Γιάννενα για την συνάντηση αυτό λέει πολλά..

Χάρηκα που σε γνώρισα και θα τα ξαναπούμε σύντομα.

Όσο για σένα Γιαννάκη υπάρχουν ντοκουμέντα της κόντρας από εμένα

και τον Δημήτρη οπότε να προσέχεις τι λες από δω και πέρα.. tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΘΕΜΑ ΣΤΟ GALLERY Ο ΣΤΟΙΛΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΦΩΤΟ Η ΒΙΝΤΕΟ; Ελεος.....

Link to comment
Share on other sites

τσουρεκια απο τερκενλη και μπουγατσα απο την αθηνά

φέρτε και σε μας ρε παιδιά κανα τρίγωνο πανοράματος στην πανελλήνια...καημό το χω.....

Link to comment
Share on other sites

Όσο για σένα Γιαννάκη υπάρχουν ντοκουμέντα της κόντρας από εμένα

και τον Δημήτρη οπότε να προσέχεις τι λες από δω και πέρα.. tongue.giftongue.giftongue.gif

ανεβασε τα ολα...δειξε πως τον διαλυω στην εκκινηση!!!

σαν ελουρος πεταγομαι!!!! :):lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

έχω την εντύπωση οτι έχασα μια απο τις πιο καλες συναντησεις. δεν ειχα δει ομως οτι εχουμε συναντηση και θελω να ευχαριστησω ολους αυτους που με ενημερωσαν. μπραβο ρε ρεμαλια ( golfakias, nionios, latou ) τι τα εχετε τα κινητα αφου βλεπετε οτι δεν εχω κανει post κατι βρομαει παρτε κανα τηλ.

δεν πειραζει ομως ειμαι καλως ανθρωπος και σας συγχωρω new_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gif

τελικα τι ειπατε για την πανελληνια??????????/

λιγο μακρια δεν μας πεφτει?????

για ενημερωστε σας παρακαλω

Edited by kaltsas
Link to comment
Share on other sites

Guest nionios
έχω την εντύπωση οτι έχασα μια απο τις πιο καλες συναντησεις. δεν ειχα δει ομως οτι εχουμε συναντηση και θελω να ευχαριστησω ολους αυτους που με ενημερωσαν. μπραβο ρε ρεμαλια ( golfakias, nionios, latou ) τι τα εχετε τα κινητα αφου βλεπετε οτι δεν εχω κανει post κατι βρομαει παρτε κανα τηλ.

δεν πειραζει ομως ειμαι καλως ανθρωπος και σας συγχωρω new_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gif

τελικα τι ειπατε για την πανελληνια??????????/

λιγο μακρια δεν μας πεφτει?????

για ενημερωστε σας παρακαλω

pes esi oti tha ertheis kai ase an einai makria i oxi

Link to comment
Share on other sites

Είναι 6.30 ώρες διαφρομής... Ε, και;! Για το χαβαλέ μας πάμε και με το πάσο μας!! Και όλα καλά! Οι αποστάσεις είναι το τελευταίο που μας καίει... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.