Jump to content
fluflitsa

Chips Away

Recommended Posts

Το ραντεβού το έχω κλείσει τωρα ,είναι ντροπή να μην πάω. Θα γράψω εντυπώσεις αύριο το βράδυ με την παραλαβή . Με όλο το θάρρος φίλε μου ελπίζω να μην έχεις δίκιο για το ξέφτισμα για τον επόμενο χρόνο και δώσω τα λεφτάκια μου τζάμπα, αν γίνει αυτο θα πάρω το δίπλωμα απο την γυναίκα μου...τερμα η οδηγηση.

Δεν είναι λύση να της πάρεις το δίπλωμα, η λύση είναι να το πας σε έναν ΣΩΣΤΟ φανοποιό και ας δώσεις και 40-50¤ παραπάνω. Το φτηνό δεν είναι πάντα και το καλλίτερο...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια Καλημέρα ,τη μπαρμπα Δήμος μου λέτε τωρα ενα θα σας πω ο άνθρωπος στο Κορωπι είναι μάγος και πολύ συνέπης σε αυτό που λέει. Λοιπόν το πήγα στις 8.30 το πρωί και μου είπε οτι θα το πάρω κατά τις 5 , κατα τις 4.30 με πήραν τηλ να παω να το πάρω. Πολύ καλή δουλειά δεν φαινέται τίποτα (ελπίζω να μην φανεί σε 1 χρόνο) μου έδωσε και οδηγείες για τις 3 πρώτες μέρες τι πρέπει να κάνω ή μάλλον να μην κάνω.Ελπίζω να μην ξαναγίνει ριγέ το αυτοκίνητο αλλα αν αν γίνει θα ξαναπάω

Link to comment
Share on other sites

Παιδια Καλημέρα ,τη μπαρμπα Δήμος μου λέτε τωρα ενα θα σας πω ο άνθρωπος στο Κορωπι είναι μάγος και πολύ συνέπης σε αυτό που λέει. Λοιπόν το πήγα στις 8.30 το πρωί και μου είπε οτι θα το πάρω κατά τις 5 , κατα τις 4.30 με πήραν τηλ να παω να το πάρω. Πολύ καλή δουλειά δεν φαινέται τίποτα (ελπίζω να μην φανεί σε 1 χρόνο) μου έδωσε και οδηγείες για τις 3 πρώτες μέρες τι πρέπει να κάνω ή μάλλον να μην κάνω.Ελπίζω να μην ξαναγίνει ριγέ το αυτοκίνητο αλλα αν αν γίνει θα ξαναπάω

Έχω διαβάσει για τον Δήμο για τα καλύτερα λόγια από τα παιδιά!!!Ούτε μια φορά κάτι αρνητικό από μεριάς του!!! closedeyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.