Jump to content

Recommended Posts

σας παρουσιάζω τον παλιό μου σκαραβαιακο που με έμαθε να οδηγάω και τον φρόντιζα πιο πολύ και από τον ευατό μου,το να σας πω τι του άλλαξα μάλλον δεν χρειάζεται μονο τα τζαμια και οι πινακίδες είχαν μείνει ίδια,Ήταν το 1303 του 72 το πομπέ.και το 2001 πέρασα στο αδερφάκι του που το έχω ακόμα και τώρα, σε αυτό έχω διακριτική αεροτομή πίσω,μπρός και πίσω spoiler ζάντες 17 ATP ελατήρια Η&R και αμορτισέρ eibach πίσω φώτα από αλλαγμένα, και για

μπροστά έχω πάρει angel eyes χωρίς να τα έχω τοποθετήσει ακόμα,είναι 1.6 που εκτος από φίλτρο δεν έχω πειράξει τίποτα σε αντίθεση με τον παλιό σκαραβαίο που τον είχα φτάσει στα 1700 (και κάτι ψιλά δεν θυμάμαι) τον κινητήρα του

post-11313-1234359551_thumb.jpg

post-11313-1234359873_thumb.jpg

post-11313-1234359890_thumb.jpg

Edited by PAGOURISTAS
Μεταφραση στα Ελληνικα
Link to comment
Share on other sites

τον παλιο τον σκαραβαιο τι τον εκανες?τον εχεις ακομα???αλλες φωτος εχεις γιατι δειχνει πανεμορφος! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

oχι,τον πουλησα τον παλιο, το 2000 και επιασα και 1.500.000 σε δρχ δυστυχως,ειχα αλλαξει τα παντα στο αυτοκινητο,ημουνα χρυσος χορηγος στην Προβατοπουλου στην Καλλιροης, ^_^:lol: ωραιες εποχες και τωρα δινω και τον καινουριο αν ενδιαφερεται κανεις λογω αγορας του scirocco

http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/classifieds/cars/view/162969

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.