Jump to content

Recommended Posts

Έχω ένα golf mk2 του 1991 1600 με ??? άλογα .apo μοτέρ τίποτα προς το παρόν.εξωτερικά έχουνε αλλαχτεί τα φανάρια πίσω και έχουνε μπει τύπου lexus,προστινα φανάρια angel eyes,πλαϊνά φλασακια δυστυχώς πορτοκαλι προς το παρόν(πριν είχε καπάκια),ζάντα 15 με λάστιχο 195/50/15 μπρός πίσω,δίσκοι και δαγκάνες μπρός πίσω από το gti,αμορτισέρ πίσω koni κίτρινα, μπροστά μάλλον είναι koni,είναι κάτι κόκκινα,τοποθετήθηκε κεραία στο πίσω μέσο μέρος που δεν είχε,αυτά προς το παρόν εξωτερικά.εσωτερικά είναι μαμά εκτος από το τιμόνι κλασικά που αλλάχτηκε.Παιδιά αυτά τα λίγα.εννοείτε ότι η βελτίωση δεν σταματάει εδώ έχω και μελλοντικά σχεδιάκια!λεφτά να έχεις να ρίχνεις!!!28022009165.jpg
15122008072.jpg
dsc01865u.jpg
dsc01866c.jpg
dsc01861r.jpg

post-7699-1237170375_thumb.jpg

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Πανο καλη αρχη!! Σου ευχομαι να φτιαξεις το golfακι σου οπως το εχεις φανταστει πολυ γρηγορα!! Νομιζω ομως οτι θα του πηγαινε μονοφαναρι μασκα και οτι θελει και ενα φρεσκαρισμα στο χρωμα του.Τωρα για μοτερ μια φτηνη και καλη λυση ειναι ενα 2λιτρο ABF.Καλη επιτυχια!!!! :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Πανο καλη αρχη!! Σου ευχομαι να φτιαξεις το golfακι σου οπως το εχεις φανταστει πολυ γρηγορα!! Νομιζω ομως οτι θα του πηγαινε μονοφαναρι μασκα και οτι θελει και ενα φρεσκαρισμα στο χρωμα του.Τωρα για μοτερ μια φτηνη και καλη λυση ειναι ενα 2λιτρο ABF.Καλη επιτυχια!!!! :angry::D

να σε καλά ρε φιλαρακι το βαψιματάκι το έχω στο πρόγραμμα αλλα δεν ξέρω ακόμα το χρωματάκι.κάτι διαφορετικό παντος.να σε καλά!!

Edited by ΠΑΝΟΥΛΗΣGOLF2
Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες!

τη μου θυμίζει αυτό το κόκκινο τη μου θυμίζει??το χίλια εκατό είναι νομίζω?

καλός σας βρήκα!σου είπα ότι έχω πάθη πλακα με το κόκκινο ε?

κούκλα είναι το αμάξι να το χαίρεσαι και να το προσεχεις και ασφαλές χιλιόμετρα!!

Link to comment
Share on other sites

τη μου θυμίζει αυτό το κόκκινο τη μου θυμίζει??το χίλια εκατό είναι νομίζω?

καλός σας βρήκα!σου είπα ότι έχω πάθη πλακα με το κόκκινο ε?

κούκλα είναι το αμάξι να το χαίρεσαι και να το προσεχεις και ασφαλές χιλιόμετρα!!

Τhx ρε φιλε!Να σαι καλα!

Link to comment
Share on other sites

Τhx ρε φιλε!Να σαι καλα!

Πω πω ρε παιδια τι έρωτας είναι αυτός?Φανταστική φωτό αυτά τα δυο φοβερά 2άρια που το είχα όνειρο από μικρός.Σαλόνικα είστε παιδιά?

Link to comment
Share on other sites

Πω πω ρε παιδια τι έρωτας είναι αυτός?Φανταστική φωτό αυτά τα δυο φοβερά 2άρια που το είχα όνειρο από μικρός.Σαλόνικα είστε παιδιά?

Αθηνα.....Και δν ειμαστε μονο 2... :D :D

Αν ερθεις και δεις ποσα ειμαστε θα παθεις πλακα!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.