Jump to content
_^ThEo^_

Περασμα καλωδειων

Recommended Posts

Επίσης μη ξεχνάς ότι θα προσθέσεις στο κύκλωμα και μια ασφάλεια που θα σε γλίτωνε από τέτοια δυσάρεστα.

Εχω βαλει μπροστα στην μπαταρια μια 60αρα

δεν θα ηταν καλυτερο να κανει ο καθενας την δουλεια του που ξερει καλυτερα πως να την κανει, και να μην καθονται ολοι να ρισκαρουν για το αποτελεσμα μιας δουλειας που θα κανουν. ο γερασιμος πιστευω ειναι μαζι μου σε αυτο το θεμα αν κρινω απο την απαντηση του.

Γιαυτο και εγω την δουλεια που ειχε ρισκο πηγα να την κανει καποιος εξειδικευμενος.

EDIT..

Τελικα η εξοδος που ελεγα ηταν για remote control. Οποτε δεν εκανε. Επισης ειδα και οτι με βγαλμενο κλειδι, εαν προσπαθησεις να ανοιξεις το ραδιοcd αυτο παιζει. Αρα μαλλον γιαυτο δεν κλεινει και το λαμπακι του ενισχυτη. Ξερει κανεις αν υπαρχει προβλημμα με το να ειναι το λαμπακι του ενισχυτη ανοιχτο? Παιρνει τοσο ρευμα ωστε να πεσει η μπαταρια? Γινεται να βαλω κανα διακοπτη ωστε να το κλεινω μολις φευγω απο το αμαξι?Eπισης στο βομβο που κανει στην αρχη και στο τελος παλεται ο κωνος του sub.

stoila εσενα σβηνει το λαμπακι του xetec? γιατι και εγω xetec εχω

Edited by _^ThEo^_
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μολις τραβας το κλειδι απο την μιζα σβηνει και ο ενισχυτης και το r/cd. Ειναι συνδεδεμενα πανω στην κλειδαρια της μιζας. Νομιζω ειναι οτι καλυτερο για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
stoila εσενα σβηνει το λαμπακι του xetec? γιατι και εγω xetec εχω

Ναι, αν θες πάρε με τηλέφωνο να έρθεις από εδώ να δούμε τις καλωδιώσεις. Κάτι έχεις κάνει λάθος. Και αν στον βόμβο που λες κουνιέται το Sub σημαίνει ότι είναι δυνατός, μπορεί και να το κάψεις.

Έλα αύριο στο καράβι!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αν θες πάρε με τηλέφωνο να έρθεις από εδώ να δούμε τις καλωδιώσεις. Κάτι έχεις κάνει λάθος. Και αν στον βόμβο που λες κουνιέται το Sub σημαίνει ότι είναι δυνατός, μπορεί και να το κάψεις.

Έλα αύριο στο καράβι!

Ελα φιλε, σημερα γυρισα απο Καλαματα, γιαυτο και δεν ηρθα Σχοινια. ;) Στειλε μου αν ειναι το τηλ σου με πμ να συναντηθουμε στο σπιτι μου στο Γερακα :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.