Jump to content
NIKITAS TSI

Witson D721 & Igo8

Recommended Posts

Exω ενα witson d 721 και δεν εχω καταφερει να του περασω το IGO8,ενω ηδη εχω το destinator 7.

kαποιες εκδοσεις του igo8 που εχω δοκιμασει εχουν στεθφει απο απολυτη αποτυχια....

Εχει κανεις εγκατεστημενο σε witson 721 ή και αλλο μοντελο (νομιζω πως το προγραμμα ειναι το ιδιο) το IGO8 ??

Kαθε βοηθεια δεκτη...

Link to comment
Share on other sites

Exω ενα witson d 721 και δεν εχω καταφερει να του περασω το IGO8,ενω ηδη εχω το destinator 7.

kαποιες εκδοσεις του igo8 που εχω δοκιμασει εχουν στεθφει απο απολυτη αποτυχια....

Εχει κανεις εγκατεστημενο σε witson 721 ή και αλλο μοντελο (νομιζω πως το προγραμμα ειναι το ιδιο) το IGO8 ??

Kαθε βοηθεια δεκτη...

.....τα είπαμε

Link to comment
Share on other sites

Exω ενα witson d 721 και δεν εχω καταφερει να του περασω το IGO8,ενω ηδη εχω το destinator 7.

kαποιες εκδοσεις του igo8 που εχω δοκιμασει εχουν στεθφει απο απολυτη αποτυχια....

Εχει κανεις εγκατεστημενο σε witson 721 ή και αλλο μοντελο (νομιζω πως το προγραμμα ειναι το ιδιο) το IGO8 ??

Kαθε βοηθεια δεκτη...

Δυστυχώς δε μπορώ να σε βοηθήσω αλλά θα ήθελα να σε ρωτήσω καθώς σκέφτομαι να το βάλω και εγώ το ίδιο σύστημα, είσαι ευχαριστημένος και/ή έχεις βρει κάτι που να σε χαλάει?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Exω ενα witson d 721 και δεν εχω καταφερει να του περασω το IGO8,ενω ηδη εχω το destinator 7.

kαποιες εκδοσεις του igo8 που εχω δοκιμασει εχουν στεθφει απο απολυτη αποτυχια....

Εχει κανεις εγκατεστημενο σε witson 721 ή και αλλο μοντελο (νομιζω πως το προγραμμα ειναι το ιδιο) το IGO8 ??

Kαθε βοηθεια δεκτη...

Νικήτα δεν μου είπες, όλα καλά?? το διόρθωσες το screen??

Δυστυχώς δε μπορώ να σε βοηθήσω αλλά θα ήθελα να σε ρωτήσω καθώς σκέφτομαι να το βάλω και εγώ το ίδιο σύστημα, είσαι ευχαριστημένος και/ή έχεις βρει κάτι που να σε χαλάει?

Ευχαριστώ

Δεν νομίζω να σε πειράζει που απάντησα εγώ tongue.gif

Βάλε τον Κινέζο και κανε τον Κινέζο, όπως είπε κάποτε και ο φίλος μου ο Κώστα. (COSTAS_ είδες σε θυμήθηκα πάλι)

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Νικήτα δεν μου είπες, όλα καλά?? το διόρθωσες το screen??

Δεν νομίζω να σε πειράζει που απάντησα εγώ tongue.gif

Βάλε τον Κινέζο και κανε τον Κινέζο, όπως είπε κάποτε και ο φίλος μου ο Κώστα. (COSTAS_ είδες σε θυμήθηκα πάλι)

Λοιπον,το 721 σε γενικες γραμμες ειναι μια καλη περιπτωση,το μονο αρνητικο του,οχι οτι στο 723 εχει διορθωθει πολυ ειναι οταν χτυπαει ο ηλιος την οθονη,τοτε δεν φαινονται και πολλα.

Αυτο συμβαινει ομως και σε μια οικιακη TFT.

Tωρα για το igo8,η αναλυση ηταν στο 480χ230 με αποτελεσμα να "ξεχελωνει" απο την οθονη,κρυβοντας λιγο τη δεξια πλευρα με τις ρυθμισεις.

Ουσιαστικα ειχα igo8 αλλα δεν μπορουσα να το χειριστω.

Αλλαξα την αναλυση στο 320χ234,μου το εμφανιζει σωστα αλλα οχι σε ολη την οθονη.

Τουλαχιστον ειναι ευκρινεστερο απο ενα φορητο GPS.

Δηλαδη εχω οθονη 7'' και παιζει σαν σε οθονη 6''.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,το 721 σε γενικες γραμμες ειναι μια καλη περιπτωση,το μονο αρνητικο του,οχι οτι στο 723 εχει διορθωθει πολυ ειναι οταν χτυπαει ο ηλιος την οθονη,τοτε δεν φαινονται και πολλα.

Αυτο συμβαινει ομως και σε μια οικιακη TFT.

Tωρα για το igo8,η αναλυση ηταν στο 480χ230 με αποτελεσμα να "ξεχελωνει" απο την οθονη,κρυβοντας λιγο τη δεξια πλευρα με τις ρυθμισεις.

Ουσιαστικα ειχα igo8 αλλα δεν μπορουσα να το χειριστω.

Αλλαξα την αναλυση στο 320χ234,μου το εμφανιζει σωστα αλλα οχι σε ολη την οθονη.

Τουλαχιστον ειναι ευκρινεστερο απο ενα φορητο GPS.

Δηλαδη εχω οθονη 7'' και παιζει σαν σε οθονη 6''.

Θα με συγχωρήσεις αλλα αυτο δεν ειναι πρόβλημα του μηχανήματος αλλα πρόβλημα του αυτοκίνητου, κακη θεση τοποθέτησης, το εχω αναφέρει και παλαιότερα. Θα έπρεπε να ειναι ποιο χωνευτό, το ιδιο πρόβλημα εχεις και με το RNS. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.