Jump to content
godfather21

Θελω Βοηθεια!

Recommended Posts

ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΔΗΛΗΜΑ.. ΕΧΩ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ GOLF.. ΑΛΛΑ ΚΟΛΛΑΩ ΣΤΟΝ ΚΙΝΗΤΗΡΑ.. ΝΑ ΠΑΡΩ 1,2 TSI 105PS Η 1,4 122 PS??? Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΡΩΤΙΣΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 2000 ΕΥΡΩ.. ΝΑ ΠΑΡΩ TON 1,2 H ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΩ ΜΕΤΑ??? ΑΠΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΟ ΚΟΣΤΟΣ ΧΡΗΣΗΣ.. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΕΠΙΛΕΓΑΤΕ??? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!

Link to comment
Share on other sites

εγω θα επελεγα 1,2 γιατι θα εχεις και χαμηλωτερα τελη και πιστευω θα καιες καπως λιγοτερο απο το 1,4 και με ενα προγραμμα αργοτερα απο καποια εταιρια μπορεις να ανεβεις σε αλογα ... βεβαια η επιλογη ειναι δικια σου, τη γνωμη ειπα εγω....

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΔΗΛΗΜΑ.. ΕΧΩ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ GOLF.. ΑΛΛΑ ΚΟΛΛΑΩ ΣΤΟΝ ΚΙΝΗΤΗΡΑ.. ΝΑ ΠΑΡΩ 1,2 TSI 105PS Η 1,4 122 PS??? Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΡΩΤΙΣΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 2000 ΕΥΡΩ.. ΝΑ ΠΑΡΩ TON 1,2 H ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΩ ΜΕΤΑ??? ΑΠΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΟ ΚΟΣΤΟΣ ΧΡΗΣΗΣ.. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΕΠΙΛΕΓΑΤΕ??? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!

Εγω θα επελεγα τον 1.4 για να μπορω να κανω και ενα ταξιδακι με την ανεση μου στις προσπερασεις.Απο καταναλωση πιστευω οτι η διαφορα τους στον δρομο θα ειναι ελαχιστη περα απο ο,τι δινει η vw διοτι σαν αμαξωμα το golf ειναι στιβαρο με ο,τι συνεπαγεται αυτο.Τωρα με τα τελη δεν ειναι και καμια τεραστια διαφορα σε αυτες τις κατηγοριες και πιστευω οτι αξιζει τα +2000 παραπανω.Επισης εγω προσωπικα δεν θα εβαζα προγραμμα σε 1.2 γιατι εχει μικρη αυξηση ιπποδυναμης και σκεψου και το αλλο:το προγραμμα εχει 1000 ευρω τι ειναι καλυτερα να το βαλεις και να χανεις εγγυησεις η να συμπληρωσεις αλλα 1000 και να εχεις ενα παρα πολυ αξιοπιστο μοτερ εργοστασιακο?ελπιζω να βοηθησα!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.