Jump to content

Recommended Posts

Τωρα το βγαλαμε δυνατοτερο μετα την στουκα... Δεν το θεωρω γρηγορο ουτε και καραφτιαγμενο απλα επειδη ειπα οτι θα αλλαξω καποια κομματια απλα τα αναφερω...

Το μωρο μου πλεον φοραει

Carbon simota βαρελακι

Τελικο L&W

Ρυθμιστη πιεσης βενζινης 4bar

Πεταλουδα απο AUDI S3

EΞω:

φιμε

ζαντες toora 15''

χαμηλωμα 4''

μασκακι kamei

σιτες

φαναρια fk automotive

αεροτομη

φρυδακια kamei

Μεσα:

πατακια μεταλλικα

πεταλιερα

footrest sparco

οργανακια

gps navigation

δαχτυλιδια

νεον μπλε κρυφες

μπλε πλαφονιερα

νικελ ταινιες επενδυση

καλυμματα τυπου μπακετ

Ηχος:

ηχεια μπρος pioneer

πισω sony explod

ενισχυτη 600w earthquake

sub12'' earthquake

πηγη pioneer mp3 7700

Αυτα και βλεπουμε... tongue.gif

Edited by tribal
Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ -->

χααχχαχαχααχαχαχχααχχαχαχαχα......ΡΕ ΜΙΧΑΛΗ μην τον πληγώνεις.......Είναι ευαίσθυητος....ΕΛΑ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ...!!!!! new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Μπράβο στο tribalαμαξο....πολύ καλό και ακόμα μήπως δεν είδαμε τίποτα???

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΤΡΙΑ...

Link to comment
Share on other sites

Mπραβο ρε Βενετη! Να υποθεσω οτι τωρα μονο καφε δεν κανει???? tongue.giftongue.gif Ξεχασες ομως την κοντη ασημι κεραια που θα επρεπε να στολιζει κ το δικο μου αμαξι.... fire.giffire.gif

Link to comment
Share on other sites

Mπραβο ρε Βενετη! Να υποθεσω οτι τωρα μονο καφε δεν κανει???? tongue.giftongue.gif Ξεχασες ομως την κοντη ασημι κεραια που θα επρεπε να στολιζει κ το δικο μου αμαξι.... fire.giffire.gif

tongue.gif Ναι εχεις δικιο σε εχω ξεχασει...

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια φιλε!!!βαλε καμια φωτο να δουμε καλυτερα το αμαξι ρε!!!!

ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΣΕΤΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟ!!!!VW POWER!!!

Montoya

Link to comment
Share on other sites

Τωρα το βγαλαμε δυνατοτερο μετα την στουκα... Δεν το θεωρω γρηγορο ουτε και καραφτιαγμενο απλα επειδη ειπα οτι θα αλλαξω καποια κομματια απλα τα αναφερω...

Το μωρο μου πλεον φοραει

Carbon simota βαρελακι

Τελικο L&W

Ρυθμιστη πιεσης βενζινης 4bar

Πεταλουδα απο AUDI S3

EΞω:

φιμε

ζαντες toora 15''

χαμηλωμα 4''

μασκακι kamei

σιτες

φαναρια fk automotive

αεροτομη

φρυδακια kamei

Μεσα:

πατακια μεταλλικα

πεταλιερα

footrest sparco

οργανακια

gps navigation

δαχτυλιδια

νεον μπλε κρυφες

μπλε πλαφονιερα

νικελ ταινιες επενδυση

καλυμματα τυπου μπακετ

Ηχος:

ηχεια μπρος pioneer

πισω sony explod

ενισχυτη 600w earthquake

sub12'' earthquake

πηγη pioneer mp3 7700

Αυτα και βλεπουμε... tongue.gif

ωραιο το τουτου σου worthy.gif , πόσο σου εβγαλε στο δυναμομετρο?

Link to comment
Share on other sites

Guest super savvato!!!

δε πρεπει να κατι δυσκολο απλα φανταστου ενα στρογγυλο αντικειμενο το οποιο γυρναει αναλογα το καυσιμο κ αυτο ειναι λιγο μεγαλυτερο

Link to comment
Share on other sites

Αμαν ρε σεις.....

Αλλο ηθελε να πει και αλλιως το εγραψε ο Χρηστος. Μην κανετε πως δεν καταλαβαινετε! tongue.gif

Respect στο Tribalαμαξο!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Η πεταλουδα που υπηρχε απο την VW ηταν μικρης διαμετρου (εισαγωγη αερα ειναι) και απλα εκεινη του S3 ειναι αρκετα μεγαλυτερης διαμετρου....

η Ευρεση δεν ειναι δυσκολη πηγαινετε οι ενδιαφερομενοι σε οποιοδηποτε VW αντιπροσωπο και ρωτηστε... υπαρχει

Δυστυχως λογω οτι μπανω απο νετ καφε στο ιντερνετ ειναι δυσκολο να ανεβασω φωτογραφιες αλλα θα προσπαθησω... keep wait...!

Link to comment
Share on other sites

To μοτερ ειναι 1400.

Την πεταλουδα την εβαλε σε εναν......''μαστορα'' που απο αυτα που μου ειπε καταλαβα οτι δεν θα θες να πας. thumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

To μοτερ ειναι 1400.

Την πεταλουδα την εβαλε σε εναν......''μαστορα'' που απο αυτα που μου ειπε καταλαβα οτι δεν θα θες να πας. thumbsdown.gif

Nικο η πεταλουδα μπηκε σε αλλο μαστορα οχι αυτονπου μου ανελαβε το τρακαρισμα...

Λεγεται Καμπας και βρισκεται στο Γαλατσι παραλληλα της Βεϊκου... και ειναι αρκετα καλος μπορω να πω...

Pacific τι να σου πω εχεις δικιο αλλα τραβαει καλυτερα τωρα... Εννοειται μεγαλυτερα κυβικα και μεγαλυτερη διαφορα tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Nικο η πεταλουδα μπηκε σε αλλο μαστορα οχι αυτονπου μου ανελαβε το τρακαρισμα...

Λεγεται Καμπας και βρισκεται στο Γαλατσι παραλληλα της Βεϊκου... και ειναι αρκετα καλος μπορω να πω...

Pacific τι να σου πω εχεις δικιο αλλα τραβαει καλυτερα τωρα... Εννοειται μεγαλυτερα κυβικα και μεγαλυτερη διαφορα tongue.gif

Τον ξερω τον Καμπα ρε συ. Μια χαρα μαστορας. Αν ειναι ετσι αλλαζει το θεμα ^_^

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχ. Την πεταλούδα βρέ ! Το αμάξι σου το εχουμε δεί ! Είσαι τελικά και εσύ καμένος ... Αλλα θα μου πείς ... Με όλους εμάς τα αποκαϊδια εσύ θα γλύτωνες ? χεχεχε :wub:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.