Jump to content
chaos748

Ζαντες Mallory 17Αρες

Recommended Posts

Προσφατα επεσα σε γερη λακουβα και καταφερα να σπασω την ζαντα μου.την κολλησα βεβαια αλλα οι λαστιχαδες κ οι μηχανικοι μου ειπαν οπωσδηποτε αλλαγη.Εχω το Golf 6 R-Line και φοραει τις Mallory 225/45/17.Πουλαει καποιος μεταχειρισμενη καποια η υπαρχει πιθανοτητα να βρω καπου?

Ρωτησα αρκετους λαστιχαδες και μου ειπαν οτι εμφανισιακα βρισκουν ιδια αλλα θα εχει αλλο βαρος και δεν κανει.

(Στην καρεντα μου ζητησανε 6 κατοσταρικα για ΜΙΑ ζαντα)

 

http://pcdn.500px.net/816205/47e95b7704c2c63d9755fa7c60793e5438bc7673/3.jpg

Link to comment
Share on other sites

που ειναι γραμμενος ο κωδικος της ζαντας?αυτη ειναι ιδια με αυτην που πουλαει η καρεντα?αν ναι γτ εχουν 400 ευρω διαφορα?

Link to comment
Share on other sites

Α ωραιο link αυτο στο Γερμανικο ebay.Με 1000 ευρω περνω τις ιδιες 18αρες!!! Αρα 650Χ4= 2600 + 400 λαστιχα=3000 χιλιαρικα αρα αμα τα δωσω 1500 ειναι τρελη προσφορα!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχχαχαχα.

Link to comment
Share on other sites

αυτη η συγκεκριμενη που μου βρηκες στο λινκ ειναι 16αρα.δυσκολευομαι να ψαξω λιγο στο γερμανικο ebay.πως εψαξες εσυ?εβαλες τον κωδικο στο search η εγραψες κατι στα γερμανικα?

Link to comment
Share on other sites

εγω που πηρα την καρεντα και τους εδωσα τον κωδικο μου παν οτι αυτες ειναι 16αρες.και ζητησα τον κωδικο για τις 17αρες και μου δωσανε αλλον

βρηκα μια που μου φαινεται καλη και τωρα μιλαω με τον πωλητη

 

http://www.ebay.de/itm/VW-Alufelge-Mallory-7-5x17-ET51-Golf-5-6-1K-5K-5K0601025N-/261166118676?pt=Auto_Felgen&hash=item3cceb6b714



εκτος το οτι τον ρωτησα αν ειναι η αυθεντικη και μου λεει ναι,και μου ειπε κιολας οτι εχει μια γρατζουνια γι αυτο την πουλαει(μαλλον απο καινουργιο αυτοκινητο που παρεδωσε η VW εκει περα) πως αλλιως μπορω να διασφαλισω οτι ειναι η αυθεντικη?γτ αν ερθει εδω κ δεν ειναι ιδια(αλλο βαρος,κραμα) δεν θα μπορω να την βαλω.μηπως αν του πω να την ζυγισει?

Link to comment
Share on other sites

σου ειπα οτι πηρα την καρεντα και ζητησαν τον αριθμο πλαισιου του αυτοκινητου μου και μου ειπαν τον κωδικο της ζαντας που φοραω και ειναι αυτος που μου ειπες

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.