Jump to content

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους!ας κανω κι εγω μια παρουσιαση του δικου μου...

ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ

Μπροστινο-πισω spoiler/πλαινα μαρσπιε/αεροτομη και φρυδακια της JE DESIGN,μπροστινη μασκα KAMEI,ψειρες μπλε led,ζαντες 16" replica rs4

ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ

Αλουμινενιες επενδυσεις σε ταμπλω,κιβωτιο,αεραγωγους,πορτες,ασημι δαχτυλιδια

ΜΗΧΑΝΙΚΑ

Φιλτροχοανη CDA,επαναπρογραμματισμος εγκεφαλου,σωληνας απο καταλυτη και πισω,τελικο καζανακι με οβαλ αποληξη της BEDA RACING

post-990-1137085549_thumb.jpg

post-990-1137085627_thumb.jpg

post-990-1137085710_thumb.jpg

post-990-1137085767_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ παιδια!το προγραμμα το εχω βαλει ιταλια με φιλτρο και τελικο.Η δυναμομετρηση πριν εδειξε 107 αλογα και μετα 119,τα οποια ελπιζω να ειναι και πραγματικα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειδα αισθητα περισσοτερο νευρο μετα τις 3500rpm χωρις να χανω χαμηλα αν και δυστυχως τη μεγιστη ροπη τη βγαζει στις 5200,οποτε πρεπει να δουλευω ψηλα...γενικα για τα 200 ευρω που εδωσα ειμαι απολυτα ικανοποιημενος :):):):)

Link to comment
Share on other sites

κι ομως ειναι αληθεια!!!ειναι ενας 60αρης παλιος οδηγος ραλλυ,με πολυ μερακι.ειναι απο τους πιο γνωστους στην ιταλια.του ειπα μαλιστα πως αν ερθει να δουλεψει ελλαδα θα γινει πολυ αγαπητος!!!!αν θες του στελνεις μονο τον εγκεφαλο (αν γινεται) και στον στελνει ετοιμο...

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο,ειναι οντως υπερβολικο!!!να σου πω,μηπως ξερεις να ριξεις καμια ιδεα για το τι μπορω να κανω στο αμαξι μηχανικα απο'δω και περα?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε σωστος με το Golfaki σου εχεις ριξει τρελλα λεφτα και βεβαια καλο αποτελεσμα!!!!

Αποψη μου και για αλλο upgrade,βαλε μονο χταποδι και ρυθμιστη πιεσης βενζινης και μεινε μεχρι εκει γιατι μετα αμα ανοιξης καπακι θα σου ζηταει και πολλα λεφτα και δεν λεει....καλυτερα τουρμπισετο αν θες και για παραπανω!!!!

Συγχαρητηρια φιλε!!!aaaaa και κατι τελευταιο οσο για αυτο που εχεις γραψει στην υπογραφη σου το εχω πει και εγω και ειναι το ποιο σωστο!!!Ο σκοπος ειναι οσα αλογα εχεις να μπορεις να τα οδηγης οριακα.

Montoya

Edited by Montoya
Link to comment
Share on other sites

Φιλε σωστος με το Golfaki σου εχεις ριξει τρελλα λεφτα και βεβαια καλο αποτελεσμα!!!!

Αποψη μου και για αλλο upgrade,βαλε μονο χταποδι και ρυθμιστη πιεσης βενζινης και μεινε μεχρι εκει γιατι μετα αμα ανοιξης καπακι θα σου ζηταει και πολλα λεφτα και δεν λεει....καλυτερα τουρμπισετο αν θες και για παραπανω!!!!

Συγχαρητηρια φιλε!!!aaaaa και κατι τελευταιο οσο για αυτο που εχεις γραψει στην υπογραφη σου το εχω πει και εγω και ειναι το ποιο σωστο!!!Ο σκοπος ειναι οσα αλογα εχεις να μπορεις να τα οδηγης οριακα.

Montoya

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου για τα καλα σου λογια :)

Να και ενα βιντεο απο το δικο μου,βασικα ενα μικρο που ανοιγω την τριτη....ανοιγμα 3ης

Link to comment
Share on other sites

Λιγα και καλα και εσυ. Μ αρεσει το γουστο σου και οι αλλαγες που εχεις κανει :lol:

Να το χαιρεσαι το Golfακι σου.

Link to comment
Share on other sites

Το παρόν τόπικ κλειδώνει, εφαρμόζοντας πλέον τους κανονισμούς για την συγκεκριμένη κατηγορία. Θα γίνει ολοκληρωτική καθαριότητα στο τόπικ αυτό (όπως θα γίνει και σε όλες τις παρουσιάσεις) και αν ο δημιουργός του θέλει να κάνει κάποια ενημέρωση για το αυτοκίνητό του, θα πρέπει να ειδοποιεί κάποιον από τους τοπικούς ή γενικούς διαχειριστές να το ξεκλειδώνουμε, να κάνει την ενημέρωσή του και κατόπιν θα ξανακλειδώνει.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.