Jump to content
FRITZ

Νικελ επενδυση για Golf V

Recommended Posts

Ειδα σε ενα site φωτο απο golf V με επενδυση νικελ στο κεντρικο μερος της κονσολας!!! Εχει κανεις υπ'οψη του που μπορουμε να το βρουμε αυτο??

post-67-1106316684_thumb.jpg

post-67-1106316794_thumb.jpg

Edited by Drago
Link to comment
Share on other sites

Καλο ειναι αλλα ισως αρκετα φαντυαχτερο για εμενα..Αν και μπορει να ταιριαζει πολυ...Αν ειναι ευκολο φερτε μου το radio-cd-mp3 της VW απο το Jetta της φωτο..Χεχε tongue.giftongue.gif

Τωρα σειρα μαλλον εχουν τα πενταλ απο GTi που θα παραγγειλω απο VW τη Δευτερα...Αλλα για πειτε τιμη..Ποτ δεν ξερεις... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλο ειναι αλλα ισως αρκετα φαντυαχτερο για εμενα..Αν και μπορει να ταιριαζει πολυ...Αν ειναι ευκολο φερτε μου το radio-cd-mp3 της VW απο το Jetta της φωτο..Χεχε tongue.giftongue.gif

Τωρα σειρα μαλλον εχουν τα πενταλ απο GTi που θα παραγγειλω απο VW τη Δευτερα...Αλλα για πειτε τιμη..Ποτ δεν ξερεις... tongue.gif

Εδω κάτω στην Κύπρο που τα βρήκα παιδιά κάνουν 50 Λ.Κ το νίκελ πλαίσιο και τα πεντάλ του GTI 60 Λ.Κ...δεν τσιμπάνε λίγο οι τιμές πιστεύετε?... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Τα πενταλ εδω κανουν 72 ευρω αν δεν κανω λαθος...Σχετικα καλη τιμη αν σκεφτεις οτι ειναι μεσα και το Footrest...

Αλλα ισως τα κρατησω και κανω λιγη οικονομια... :) Θα δουμε

Link to comment
Share on other sites

παιδια η εταιρεια που ψαχνεται κανει εσωτερικη διακοσμηση για ταμπλο κτλ ειναι γερμανικη η PREWOODEC, βλεπε www.prewoodec.de,εχει τα παντα ξυλο,αλουμινιο,καρμπον κτλ upyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gif για ολα τα αυτοκινητα

Link to comment
Share on other sites

Guest giorgosfsi

παιδια το site που εγραψε ο gtz ειναι γαματο εχει επενδυση για το ταμπλο και πορτες σε 15 διαφορετικα σχεδια (μαυρο,ανθρακονημα,ασημι κτλ.) ειναι τελειο μπειτε να δειτε.

www.sunstop-shop.com

ειστε για καμια ομαδικη αγορα????????

Link to comment
Share on other sites

Απο μέρα σε μέρα περιμένω να μου έλθουν τα aluminium style ντεκόρ.

Στόχος μου είναι να κάνω το φτωχό trendline να φαίνεται σαν sportline...

Δεν είμαι σίγουρος αν θα τα βάλω όλα,διότι θέλω να αποφύγω την καγκουρίαση του εσωτερικού...

Θα ξεκινήσψ με τις λωρίδες στο ταμπλώ και τις πόρτες και έπεται συνέχεια...

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Δεν μου αρέσει πάντως αυτό το ασημί που έχει στο site που αναφέρετε. Είναι πλαστικό αν δεν το προσέξατε!

Link to comment
Share on other sites

Παρηγγειλα και μου στειλανε δειγμα σε χρωμα αλουμινιο.Δεν μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκα.Ειναι πλαστικο οπωσ ανεφερε ο stoilas.Το αλουμινιο που μου εστειλαν ο χρωματισμος δεν ειναι ματ χρωμα κανει και καποια νερα

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,παιδιά τα ντεκόρ αλουμινίου ήλθανε και μόλις τα έβαλα.

Εγω είμαι πολύ ικανοποιημένος,το φτωχό εσωτερικό του trendline έδειξε τελείως διαφορετικό:

alu1.jpg

alu2.jpg

alu3.jpg

alu4.jpg

alu5.jpg

alu6.jpg

alu7.jpg

Οι φωτογραφίες είναι απο το κινητό και η ποιότητα δεν είναι η καλύτερη.

Στην πραγματικότητα το σύνολο είναι πάρα πολύ καλό.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Πολύ καλό! Γουστόζικο, έδειξε το αμάξι εσωτερικά πάρα πολύ!!! Και βλέπω και ένα δαχτυλίδι φώτων μούρλια!!! :rolleyes::)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό! Γουστόζικο, έδειξε το αμάξι εσωτερικά πάρα πολύ!!! Και βλέπω και ένα δαχτυλίδι φώτων μούρλια!!! :lol:  :rolleyes:

Ευχαριστώ,για το δακτυλιδάκι εσυ φταίς... :thumbsup::)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.