Jump to content
FRITZ

Νικελ επενδυση για Golf V

Recommended Posts

Γύρω στα 150 ευρώ αν δεν κάνω λάθος...

Παράδοση μέσω ελληνικών ταχυδρομείων,σε 20 εργάσιμες απο τη μέσα που στάλθηκε απο Γερμανία.

Οσο πιό πολύ το βλέπω,τόσο πιό πολύ μου αρέσει,πάντως.

Θα ακολουθήσουν και καλύτερης ποιότητας φωτογραφίες,απο τη digicam.

Link to comment
Share on other sites

με γεια. για το μονο που εχω καποιον μικρο ενδοιασμο ειναι το πλαστικο της κεντρικης κονσολας που δε δειχνει και τοσο ποιοτικο. αλλα μορει να ειναι και απο τη φωτογραφια. ολα τα υπολοιπα πολυ ομορφα και κατσανε και καλα απ' ο,τι ειδα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Γύρω στα 150 ευρώ αν δεν κάνω λάθος...

Παράδοση μέσω ελληνικών ταχυδρομείων,σε 20 εργάσιμες απο τη μέσα που στάλθηκε απο Γερμανία.

Οσο πιό πολύ το βλέπω,τόσο πιό πολύ μου αρέσει,πάντως.

Θα ακολουθήσουν και καλύτερης ποιότητας φωτογραφίες,απο τη digicam.

Τα δαχτυλίδια μου ήρθαν με ταχυδρομείο συστημένα σε 5 μέρες. Μάλλον κάποια πατάτα είχε γίνει!

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε και κάποιες καλύτερες φωτό,που τραβήχθηκαν σήμερα:

golf1.JPG

golf2.JPG

golf3.JPG

ρε παιδια δεν ξερω αλλα εμενα η κεντρικη κονσολα μου θυμιζει φτηνοτερα αμαξια. κατι σε hondaki μου κανει. κατι δεν κολαει. δε μπορω να καταλαβω.

Link to comment
Share on other sites

Για την κεντρική κονσόλα κι εγω είχα εξ'αρχής μια μικρή αμφιβολία.Ωστόσο αν δεν το έβαζα δεν θα ήξερα αν στέκει αισθητικά ή όχι.Είναι και θέμα συνήθειας πιστεύω.

Αν δεν το συνηθίσω,δεν έχω πρόβλημα και να το ξηλώσω στο κάτω κάτω!

Αυτοκόλλητο είναι!

Link to comment
Share on other sites

Αντι για τις επενδυσεις που φαινονται οχι και τοσο ποιοτικες στο χρονο, μπορει καποιος να μας πει για τις επενδυσεις στην πορτα ρε παιδια...? :D

Εκεινες κατω στο μαρσπιε...? Μολις ανοιγεις την πορτα

Link to comment
Share on other sites

Exo mia aporia...

Ta aluminium ta evales pano apo ta palia?

Epeidi pou rotisa mou eipan oti mbenoun pano apo ta alla...

Oso gia to xroma ego protimo auto...

Το Trendline που έχω εγω ήταν σκέτο πλαστικό dead.gif:blink:thumbsdown.gif και δεν είχε καν aluminium.Οπότε έβαλα,ότι έβαλα,στις θέσεις που θα έπρεπε να είχε τα μαμά aluminium,όπως έχουν οι εκδόσεις Comfortline & Sportline.

Γι'αυτόν ακριβώς το λόγο τα έβαλα... ;)

Link to comment
Share on other sites

Exo mia aporia...

Ta aluminium ta evales pano apo ta palia?

Epeidi pou rotisa mou eipan oti mbenoun pano apo ta alla...

Oso gia to xroma ego protimo auto...

οχι ρε φιλαρακι. τι χρωμα ειναι αυτο? :blink: δεν εχουμε ουτε Hyundai ουτε Daewoo. εκτος και αν δε βλεπω καλα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Ναι και εμένα δεν μου άρεσε, σαν φκράφιτι μου θυμίζει.

Πάντως τα πλαστικά aluminium GTZ που έβαλες είναι πιστεύω σκάλες ανώτερα από τα αντίστοιχα που υπάρχουν για το 4άρι. Τα έχω δει σε 4άρι και δεν μου άρεσαν καθόλου! dead.gif Ίσως γιατί (είδικά στην κεντρική κονσόλα) είναι one piece :(

Link to comment
Share on other sites

Guest TeoGolfV
Ειδα σε ενα site φωτο απο golf V με επενδυση νικελ στο κεντρικο μερος της κονσολας!!! Εχει κανεις υπ'οψη του που μπορουμε να το βρουμε αυτο??

ΣΤΟ SITE http://www.speedup.it εχει αυτό που θες και μπορείς και να το παραγγείλεις.Επίσης έχει και άλλα πραγματάκια με τα οποία θα πάθεις ζημιά(πχ διαφορετικά πίσω φώτα για golfV) rocket.gif

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕ ΣΑΣ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΥ ΧΕΤΕ ΤΑ 5ΑΡΙΑ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Ο ΑΔΕΡΦΟΥΛΗΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΤΟ 1.6 ΤΟ ΣΠΟΡΤΛΑΙΝ Κ ΤΟΥ ΧΕΙ ΚΑΡΦΩΘΕΙ Η ΙΔΕΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΟΡΓΑΝΑΚΙΑ ΣΤΗ ΚΟΛΩΝΑ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ΟΜΩΣ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΑΕΡΟΣΑΚΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΟΥΡΤΙΝΑ Κ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΧΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΑΗΜΑ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ/?????????????????????ΕΓΩ ΤΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ,,,,ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΜΑΞΙ ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΟΣ............ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΝΩΜΕΣ,,,,,,,,,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ΜΕ ΦΙΛΙΚΟΥΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ MATRIX GOLF IV

WE DONT FEEL!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Αν και off topic...

NA MHN TO KANEI!!! new_killpc.gif Είναι καγκουριά νομίζω, εκτός του ότι θα έχει πρόβλημα με τους αερόσακους... new_rtfm.gif

Αν θέλει οργανάκια πές του να βάλει κάτι τέτοιο:

golf_1big.jpg

worthy.gif Μακράν πιο όμορφα...

Link to comment
Share on other sites

Αν και off topic...

NA MHN TO KANEI!!!  new_killpc.gif  Είναι καγκουριά νομίζω, εκτός του ότι θα έχει πρόβλημα με τους αερόσακους...  new_rtfm.gif

worthy.gif Μακράν πιο όμορφα...

Sorrry για το off-topic.

Πολύ όμορφα!!!χμμμ.. Απο που κ πόσο στοιχισαν? η κοκκινη βελονα λίγο με χαλαει αλλά πρέπει πρωτα να τα δω φωτισμενα. :D

Edited by theos_larissa
Link to comment
Share on other sites

Ωχ ωσ...νατος παλι ο Γρηγορης που ολο βαζει φυτιλια...

Ε οχι και οργανα στην κολωνα ρε παιδια στο 5αρι..Ακομα και αν επαιρναν και δεν υπηρχε ο πλευρικος αεροσακος τυπου κουρτινας, ε ξερω γω, δεν μου καθεται καλα...Σαν να μην ταιριαζει πολυ εσωτερικα...Ειδικα που τα ειδα μια φορα σε Saxo 1100 με πλαστικους προφυλακτηρες και τασια... :D :D

Παντως η λυση που προτεινε ο Γρηγορης, ειναι πιστευω διακριτικη, και λειτουργικη, αφου ειναι πολυ καλα σχετικα με το οπτικο πεδιο του οδηγου...

Link to comment
Share on other sites

Sorrry για το off-topic.

Πολύ όμορφα!!!χμμμ.. Απο που κ πόσο στοιχισαν? η κοκκινη βελονα λίγο με χαλαει αλλά πρέπει πρωτα να τα δω φωτισμενα. :D

αυτα θα τα βρεις εδω www.rrs-tuning.com

ειναι απο την ιταλια.

Link to comment
Share on other sites

Η prewoodec έχει καλές προτάσεις και εκτός κεντρικής κονσόλας......

post-887-1112025917_thumb.jpg post-887-1112025974_thumb.jpg

μηπως θα ενδιαφεροταν κανενας για κανενα group buy??λεω εγω τωρα..νομιζω οτι δειχνουν πολυ καλα τα συγκεκριμενα κομματια και σε θεσεις που τα χερουλια μας ξεφτυζουν :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.