Μετάβαση σε περιεχόμενο

Welcome to VWClub.GR Forum

Είσοδος 

Δημιουργία Λογαριασμού
Καλώς ήλθατε στην ανοικτή κοινότητα συζητήσεων VWClub.GR Forum. Εδώ μπορείτε να βρείτε θέματα που αφορούν τα οχήματα της Volkswagen και έχουν αναρτηθεί απο διάφορους φίλους και κατόχους VW οχημάτων. Για την ανάρτηση των δικών σας απόψεων, σχολίων, προτάσεων κλπ θα χρειαστεί να εγγραφείτε ως απλά μέλη. Η διαδικασία αυτή γίνεται σε λίγα μόλις λεπτά και δεν απαιτεί την πληρωμή χρημάτων. Ωστόσο θα πρέπει να συμπληρώσετε κάποια βασικά στοιχεία επικοινωνίας.
  • Έχοντας εγγραφεί στην κοινότητα μας θα μπορείτε να :
  • Δημιουργείτε θέματα και να απαντάτε σε άλλα μέλη
  • Λαμβάνετε ενημερώσεις για τα θέματα που θέλετε να παρακολουθείτε
  • Ορίσετε τις δικές σας προσωπικές ρυθμίσεις και να διαχειριστείτε την λίστα φίλων
  • Αναρτήσετε τις δικές σας αγγελίες

Welcome to VWClub.GR Forum, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of VWClub.GR Forum by signing in or creating an account.
  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get automatic updates
  • Get your own profile and make new friends
  • Customize your experience here

Guest Message by DevFuse

Ανακοινώσεις:

Δημοσίευση Εικόνας Weekly Day Out : 30/11 @ Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Εικόνας Δείτε εδώ τα βίντεο από τα Secret Location Meetings: Μάϊος - Οκτώβριος - Νοέμβριος

Έκτακτη Ανακοίνωση: Παραγγελίες προωθητικού υλικού.
~~~~~~
Μέλος του Hellenic VWClub? Τότε απολαμβάνετε!
VIP μέλος του Hellenic VWClub? Τότε απολαμβάνετε... περισσότερο!
Δείτε εδώ την προσφορά του νέου μας Χορηγού!

Φωτογραφία

Λαστιχα Για Τισ Πορτεσ

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 απαντήσεις στο θέμα
akis_p

akis_p

VWClub Member

• Members
  • 37 Δημοσιεύσεις
  • Μοντέλο:Golf4

Δημοσιεύθηκε 21 October 2010 - 13:22:50

Καλησπερα παιδια..εχει αλλαξει καποιος απο εσας τα λαστιχα που βρισκονται στο κασωμα του αμαξωματος εκει που εφαπτει η πορτα οταν κλεινει και τα λαστιχα που ειναι επανω στον ουρανο που ξεκιναει απο το μπαμπριζ μπροστα μεχρι τις πισω πορτες. Αν ναι εχετε δει διαφορα στο θεμα ηχου μεσα στο αμαξι σε σχεση με πριν λογο φθορας και παλαιοτητας του οχηματος...εχω την εντυπωση πως εχει αρχισει και μου βγαζει θωρυβο απο τις πισω τις πορτες και τον ακουω οτι ερχεται απο εκει. Αλλα δεν βγαζει αερα μεσα...αν τα εχει αλλαξει καποιος πειτε μου ...ευχαριστω

Επεξεργάσθηκε από Speedy, 21 October 2010 - 14:10:38.
ΚΕΦΑΛΑΙΑ

Νasos_p

Νasos_p

VWClub Member

• Members
  • 3240 Δημοσιεύσεις
  • Δήμος:Δυτικής Ελλάδας - Πύργου
  • Νομός:Μη ορισμένος
  • Μοντέλο:Golf5

Δημοσιεύθηκε 21 October 2010 - 23:00:11

Καλησπερα παιδια..εχει αλλαξει καποιος απο εσας τα λαστιχα που βρισκονται στο κασωμα του αμαξωματος εκει που εφαπτει η πορτα οταν κλεινει και τα λαστιχα που ειναι επανω στον ουρανο που ξεκιναει απο το μπαμπριζ μπροστα μεχρι τις πισω πορτες. Αν ναι εχετε δει διαφορα στο θεμα ηχου μεσα στο αμαξι σε σχεση με πριν λογο φθορας και παλαιοτητας του οχηματος...εχω την εντυπωση πως εχει αρχισει και μου βγαζει θωρυβο απο τις πισω τις πορτες και τον ακουω οτι ερχεται απο εκει. Αλλα δεν βγαζει αερα μεσα...αν τα εχει αλλαξει καποιος πειτε μου ...ευχαριστω

Αεροδυναμικο θορυβο εννοεις;Ή ακους και ηχο σαν τριξιμο;

akis_p

akis_p

VWClub Member

• Members
  • 37 Δημοσιεύσεις
  • Μοντέλο:Golf4

Δημοσιεύθηκε 22 October 2010 - 07:31:20

Αεροδυναμικο θορυβο εννοεις;Ή ακους και ηχο σαν τριξιμο;

ΑΕΡΟΔΥΝΑΜΙΚΟ ΘΟΡΥΒΟ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΜΟΥ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΣΩ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΡΟΔΕΣ ΓΙΑΤΙ Ο ΕΙΧΟΣ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΞΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΘΟΡΥΒΟΣ ΜΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ 80 Η 120 ΟΤΑΝ ΠΑΩ.

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

VWClub.gr. Αυτός ο μη κερδοσκοπικός δικτυακός τόπος δεν ανήκει ούτε συσχετίζεται με τις εταιρείες VolksWagen (VW) ή Kosmocar Α.Ε.
Όλα τα σήματα, λογότυπα και κατατεθέντα σχέδια αποτελούν ιδιοκτησία των αντίστοιχων νόμιμων δημιουργών τους.

VWClub.gr. This non commercial web site is not affiliated or related in any way with the VolksWagen (VW) company or Kosmocar S.A.
All signs, logos and trademarks are property of their respective owner.