Jump to content
CoastalBlue

Εξωτερικά νίκελ για Golf V

Recommended Posts

Στο Α$ που παραγγειλαμε και περιμενουμε εχει νικελ γυρω απο τα παραθυρα, κατι που κολακευει παρα πολυ το αυτοκινητο...Θελω κι εγω να βαλω εκει...Και απο οσο ξερω, εχει η 3Μ τετοιες ταινιες...

Πού μπορω να τις βρω που ΔΕΝ εχω πιστωτικη...?

Και αυτο στις φωτο μου αρεσει μονο σε αυτο που ειπα, συν αυτο στο κατω μερος του πορτ παγκαζ... :)

Εχω ηδη τους καθρεφτες για οσους θυμουνται...

Και αυτη η αλλαγη ειναι κατι που εχουν μονο τα κυριλε αμαξια...Το υπολοιπο βεβαια ο τυπος το εχει κανει σκετη καγκουρια... tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη και το Passat που βγαινει απο τη μαμα VW, με νικελ στα παραθυρα, και στο πισω μερος του πορτ παγαζ, οπως και το Α4 το new, ειναι ασχημο...?

Προσωπικα εχω αλλη αποψη...

Αλλα προς Θεου, μου ηρθε αναγουλα οταν ειδα αυτο του Γαλλου....

Link to comment
Share on other sites

Μας τρόμαξες δημήτριε στην αρχή... συμφωνώ η ζάντα είναι γτπ αλλά ΄διαφωνώ στα φώτα. Επίσης η φώτο είναι ευγενική χορηγία του GOLFR32 να είναι καλά το παλικάρι.

Τα νικελάκια στα παράθυρα, πίσω και μέσα στη μάσκα πιστεύω θα έκαναν ένα 5αρι πιο όμορφο/διαφορετικό από όλα τα άλλα.

Drago αν δείς αυτό το thread ποτέ μου φαίνεται ότι το 5 του κουνιάδου σου είχε κάτι νίκελ στα παράθυρα (Από τη φώτο με την rieger) ισχύει;

Link to comment
Share on other sites

Μας τρόμαξες δημήτριε στην αρχή... συμφωνώ η ζάντα είναι γτπ αλλά ΄διαφωνώ στα φώτα. Επίσης η φώτο είναι ευγενική χορηγία του GOLFR32 να είναι καλά το παλικάρι.

Τα νικελάκια στα παράθυρα, πίσω και μέσα στη μάσκα πιστεύω θα έκαναν ένα 5αρι πιο όμορφο/διαφορετικό από όλα τα άλλα.

Drago αν δείς αυτό το thread ποτέ μου φαίνεται ότι το 5 του κουνιάδου σου είχε κάτι νίκελ στα παράθυρα (Από τη φώτο με την rieger) ισχύει;

Θα προτιμουσα το αβαταρ σου με κλειστα ματια.... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

το αυτοκινητο της φωτο σαν συνολο ειναι πολυ κακογουστο. ειναι παραφορτωμενο με νικελ. αν αφαιρεσεις τα 3/4 αυτων τοτε κατι γινεται. ειναι κριμα να παρεις αμαξι των 22000 και να το κανεις να φενεται των 15000 με φτηνοπραματα που θα βαλεις πανω.

Link to comment
Share on other sites

και εγω πιστευω οτι αυτη ταιριαζει περισσοτερο στο πενταρι.

Edited by Drago
Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Ρε παιδια μήπως οι μόδες έρχονται και παρέρχονται και στα αυτοκίνητα?

Αυτά τα νίκελ τα θυμάμαι πιτσιρικάς σε NISSAN Sunny, Mitsubishi Lancer κλπ στην δεκαετία του 80.

Για το συγκεκριμένο 5άρι, μου άρεσε πάρα πολύ το γύρω - γύρω από τα τζάμια. Ειδικά σε μαύρο χρώμα θα είναι τέλειο! (Το έχω δει σε Α4 μαύρο με νίκελ καπάκια σε καθρέφτες - το 1,8Τ με εξάτμηση, 18άρα ζάντα και είπα να τί θα πάρω όταν μεγαλώσω και κάνω οικογένεια...) Όλα τα άλλα (μάσκα, σίτα, πόμολα, προστατευτικά φιλέτα πόρτας και προφυλακτήρων, φιλέτο πορτπαγκάζ) είναι καγκουριά dead.gif

Mike αφού έχεις βάλει τους καθρέφτες θα είναι πολύ ωραίο και το γύρω - γύρω των παραθύρων. Αυτό όμως που εφαρμόζεται? Πάνω στα λάστιχα? Ξέρει κανείς πόσο πάει?

Link to comment
Share on other sites

Θα προτιμουσα το αβαταρ σου με κλειστα ματια.... :thumbsup:

¶ν μπορούσα για full zender (Το πιό γαμάτο body που παίζει για το 5) θα κοίταγα σε νίκελ για τα παράθυρα και το πορτ μπαγκάζ (Κάτω από το τζάμι) με αυτά τα Looks που θα είχε εξ`άλλου θα έδειχνε προσεγμένο και όχι σαν γύφτικο (άποψη μου). Off topic Από ζάντα τώρα

το σχέδιο Vwa tuner της zender post-134-1109079286_thumb.gif το gtr από momo post-134-1109079390_thumb.gif

το C5 από Rac. Heart post-134-1109080057_thumb.jpg

Καθώς και ποοοολλές άλλες που θα βρείτε στο www.thewheelconnection.com

Edited by CoastralBlue
Link to comment
Share on other sites

Mike αφού έχεις βάλει τους καθρέφτες θα είναι πολύ ωραίο και το γύρω - γύρω των παραθύρων. Αυτό όμως που εφαρμόζεται? Πάνω στα λάστιχα? Ξέρει κανείς πόσο πάει?

Λοιπον ηταν να τα παραγγειλω αλλα δεν βρισκω μερος στο net ρε παιδια με secure server, αν μπορει κανεις να βοηθησει θα με υποχρεωσει...ΕΙναι ταινια της 3Μ αυτοκολλητη που μπαινει γυρω γυρω...

πιστευω θα ειναι κορυφαιο, γιατι εχω δει στο αμαξι που παραγγειλαμε πως ειναι και ειναι τρελη κυριλα...

Μακαρι να μπορεσω να βρω...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ηταν να τα παραγγειλω αλλα δεν βρισκω μερος στο net ρε παιδια με secure server, αν μπορει κανεις να βοηθησει θα με υποχρεωσει...ΕΙναι ταινια της 3Μ αυτοκολλητη που μπαινει γυρω γυρω...

πιστευω θα ειναι κορυφαιο, γιατι εχω δει στο αμαξι που παραγγειλαμε πως ειναι και ειναι τρελη κυριλα...

Μακαρι να μπορεσω να βρω...

για μενα ειναι gipsy,sorry,αρχες κατεχακη μετα το BP εχει την ταινια αυτη που ψαχνεις 10 μ ειναι της FISCHER k 3M,για GOLF V

Link to comment
Share on other sites

Τοτε δεν σου αρεσει ουτε το Passat, ουτε το A4 σωστα...? :)

συγκρινεις αυτοκινητα διαφορετικων κατηγοριων και εντελωσ διαφορετικης σχεδιασης. μεγα λαθος. δεν παει να πει οτι επειδη δεν παει στο golf 5 δεν παει και στα αλλα αυτοκινητα..

Link to comment
Share on other sites

Drago αν δείς αυτό το thread ποτέ μου φαίνεται ότι το 5 του κουνιάδου σου είχε κάτι νίκελ στα παράθυρα (Από τη φώτο με την rieger) ισχύει;

Οχι ρε φιλε, δεν εχει νικελ. Απλα μπορει να φαινεται ετσι αλλα δεν εχει.

Link to comment
Share on other sites

Kαπου ειχαμε ενα θεμα για αυτες τις νικελ αυτοκολλητες ταινιες της 3Μ αλλα δεν το βρηκα. withstupid.gif

Ενημερωτικα για οσους θελουν απο Δευτερα 10 Απριλιου, τα LIDL ξαναφερνουν την ταινια της 3Μ. Τιμη ¤14,90 και διαθεσιμη συμφωνα με το διαφημιστικο φυλλαδιο σε διαστασεις 10m x 7mm & 5m x 21mm.

Link to comment
Share on other sites

Kαπου ειχαμε ενα θεμα για αυτες τις νικελ αυτοκολλητες ταινιες της 3Μ αλλα δεν το βρηκα. withstupid.gif

Ενημερωτικα για οσους θελουν απο Δευτερα 10 Απριλιου, τα LIDL ξαναφερνουν την ταινια της 3Μ. Τιμη ¤14,90 και διαθεσιμη συμφωνα με το διαφημιστικο φυλλαδιο σε διαστασεις 10m x 7mm & 5m x 21mm.

στα polo υπαρχει ενα θεμα επισης νικο,εκει κοιταξε :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.