Jump to content
Guest golf18

Tuning Gia Golf 3 1.8 8v

Recommended Posts

Guest golf18

kalispera paidia.pira prin ligo kairo ena golf 3 tou 92 se para poli kali katastasi 1.8 8v.ean ksereis kapoios mporei na mou pei ti mporo na tou kano gia na ksipnisei ligo giati mono ropi exo apo epidoseis eimai poli argos.na simeiofei oti tou exo balei teliko kazanaki kai xoani.euxaristo ek ton proteron.

Link to comment
Share on other sites

Guest Gordons

Τι να σου πω ρε φιλε??? αλλο vw δεν μπόρεσες να πάρεις? το μκ3 ήθελες? θα καλοπεράσεις... WELCOME TO THE CLUB! και θες να το βελτιώσεις κιόλας.... ελπίζω να εισαι επιχειρηματίας... γιατί εγω εχω δώσει στις ζημιές μεχρι τώρα γύρω στα 4.000 ευρώ και αν θες το πιστεύεις... και το εχω μόνο 2 χρόνια

Link to comment
Share on other sites

η συντήρηση είναι καθαρά θέμα πόσο το πρόσεχαν οι προηγούμενοι. Αν είχαν να κάνουν service 10χρόνια λογικό είναι να αρχίσει από ένα σημείο και μετά να βγάζει προβλήματα. Το μκ3 πάντως ήταν το πιο αξιόπιστο golf στα μηχανικά (και στα ηλεκτρολογικά δε νομίζω ότι έβγαζε κάτι το ιδιαίτερο).

Για βελτίωση πάντως μη κάνεις τπτ δε συμφέρει. Αλλαγή μοτέρ μόνο σε παίρνει.

Link to comment
Share on other sites

Guest DIMITRIS  GOLF MK 2 GTI 16V

εχω βρει κ γω 1τετοιο πολυ προσεγμενο με τα σερβις ολα 6000 χιλ καλα εινε?

Link to comment
Share on other sites

Guest Gordons

Τι να σου πω τωρα...? λες πολυ προσεγμένο... το εβαλες στον εγκεφαλο να σου δείξει βλάβες? το κοίταξε φανοποιός για τυχόν δεύτερα βαψίματα - τρακαρίσματα-θόλους κτλ? ΄Το καλοριφέρ λειτουργεί?οι σκάλες του αερα όλες? εχει κανα εξτρά ή μαμά 6,000ευρώ? είναι πολλά αυτά που πρεπει να κοιτάξεις... μην βιαστείς.. εμενα τα 6000 μου ακουγονται πολλά. τι μοντέλο ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.