Jump to content
Guest grg

Γνήσια Χαλάκια Golf Iv

Recommended Posts

Ξέρετε μήπως που μπορώ να βρώ αυτα τα χαλάκια που να μοιάζουν με τα γνήσια τουλαχιστον να έχουν τις τριπες?

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε μήπως που μπορώ να βρώ αυτα τα χαλάκια που να μοιάζουν με τα γνήσια τουλαχιστον να έχουν τις τριπες?

Αν είσαι επαρχία δεν ξέρω.Στην Αθήνα πάντως τα έφτιαξα με πατρόν στα 25ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Αν είσαι επαρχία δεν ξέρω.Στην Αθήνα πάντως τα έφτιαξα με πατρόν στα 25ευρώ

ΜΙΚΕΜΑΤ Αθήνα που τα έφτιαξες?

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε μήπως που μπορώ να βρώ αυτα τα χαλάκια που να μοιάζουν με τα γνήσια τουλαχιστον να έχουν τις τριπες?

ΒΙΚΕΛΑ ΚΑΙ ΑΧΑΡΝΩΝ ΜΕΤΑ ΤΟ ΒΕΡΟΠΟΥΛΟ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΜΟΚΕΤΕΣ !!!!ΑΥΤΟΚΗΝΗΤΩΝ

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παίδες! Ίσως κάποια στιγμή να πάω να κάνω για να μην φθείρω τα ΟΕΜ B)

ΕΑΝ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΣΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΡΕΝΤΑ ΤΑ ΠΑΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΟΙΟΤΕΧΝΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΕ ΠΑΤΑΚΙΑ ΜΟΚΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΤΑ ΒΑΖΕΙ Η ΚΑΡΕΝΤΑ ΕΔΩ !!!!!!!!!!! ΣΤΑΝΤΑΡ

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
ΕΑΝ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΣΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΡΕΝΤΑ ΤΑ ΠΑΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΟΙΟΤΕΧΝΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΕ ΠΑΤΑΚΙΑ ΜΟΚΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΤΑ ΒΑΖΕΙ Η ΚΑΡΕΝΤΑ ΕΔΩ !!!!!!!!!!! ΣΤΑΝΤΑΡ

Όχι από Καρέντα το πήρα και τα πατάκια είναι ΟΕΜ! (Το είχα ζητήσει στους όρους tongue.gif )

Έχουν κωδικούς από κάτω :D

Link to comment
Share on other sites

Όχι από Καρέντα το πήρα και τα πατάκια είναι ΟΕΜ! (Το είχα ζητήσει στους όρους tongue.gif )

Έχουν κωδικούς από κάτω :)

ok scorpio εγω να βοηθεισω θελω και να ανοιξω τα ματια. οποιος εχει τα πλαστικα κουμποματα τα κραταει και τα βαζει και στα επομενα πατακια!!!!!! αλειθεια φιλε scorpio τα πατακια σου δεν εχουν φθαρει ακομα ποσα χρονια τα εχεις??και οσο για τα οεμ πατακια αμα θελεις να τα πουμε καπου ιδιετερα οχι εδω μεσα ξερω πολα φιλικα τα λεω παντα μην παρεξηγηθω :lol:

Edited by panzaxa
Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι επαρχία δεν ξέρω.Στην Αθήνα πάντως τα έφτιαξα με πατρόν στα 25ευρώ

εισαι ευχαριστημενος η ειναι μουφα;οι τρυπες ταιριαζουν;

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
ok scorpio εγω να βοηθεισω θελω και να ανοιξω τα ματια. οποιος εχει τα πλαστικα κουμποματα τα κραταει και τα βαζει και στα επομενα πατακια!!!!!! αλειθεια φιλε scorpio τα πατακια σου δεν εχουν φθαρει ακομα ποσα χρονια τα εχεις??και οσο για τα οεμ πατακια αμα θελεις να τα πουμε καπου ιδιετερα οχι εδω μεσα ξερω πολα φιλικα τα λεω παντα μην παρεξηγηθω :)

Κανένα πρόβλημα!

Τα ΟΕΜ πατάκια μου είναι άθικτα! και τα έχω 2,5 χρόνια (όσα και το αμάξι)

Βέβαια τυγχάνουν και εξαιρετικής περιποίησης!! Ρώτα τον Danichro να σου πει...

Μάλλον δεν θα τα αλλάξω, αλλά θα βάλω ένα μεταλλικό προστατευτικό (όπως της ΜΟΜΟ) μόνο στο πατάκι του οδηγού, για να μην φθείρεται από την φτέρνα :cry:

Link to comment
Share on other sites

Μην το κανεις...Μπλιαχ...Νoooooooooooooo....Μηηηηηηηηηηηηηη......

Επειδη ξερω τι ακριβως εννοεις...Οσο χρηστικο κι αν ειναι, ειναι κακασχημο ρε γμτ...

Link to comment
Share on other sites

an epitrepetai poso ta pires?egw me tin pio xontri moketa kai apo katv antiolosthitiko 50 eurw..kamia sxesi me ta dika sou omws..ta klipakia den mpainoun me tpt se mena ase pou den mporw na ta vgalw...bravo..kali douleia..

exei ka tetia moketa kai gia na mhn se koroideyo den exo dokimasei se ayth. einai polh filos mou kai den ta plhrosa !!!!! doro prin enamish xrono pou phra to amaksi pantos bgenoyn ala me prosoxh ama brethoyme se kapoia synanthsh tha soy deikso

Κανένα πρόβλημα!

Τα ΟΕΜ πατάκια μου είναι άθικτα! και τα έχω 2,5 χρόνια (όσα και το αμάξι)

Βέβαια τυγχάνουν και εξαιρετικής περιποίησης!! Ρώτα τον Danichro να σου πει...

Μάλλον δεν θα τα αλλάξω, αλλά θα βάλω ένα μεταλλικό προστατευτικό (όπως της ΜΟΜΟ) μόνο στο πατάκι του οδηγού, για να μην φθείρεται από την φτέρνα B)

exei etoima tetoia me orea klipsakia kai sta bazei epitopoy ama thes pesmoy den einai asxima ala ena mono ston odigo (apopsi moy )

Link to comment
Share on other sites

αυτα τα μεταλλικα προστατευτικα στα πατακια ειναι πολυ επικυνδινα γιατι πολυ απλα γλιστραει το ποδι ...ειχαμε στα αυτ/της δουλειας πιο παλια και τα εβγαζα πριν οδηγησω η απλα δεν οδηγουσα :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Καλα μην τρελαίνεστε!

momogrid1.jpg

Grid%20T200sm.jpg

Για αυτό μιλάω και μόνο στον οδηγό εννοείται!

Όσο για την επικινδυνότητα δεν το συζητώ, και η Κατερίνα έχει ένα και έχω οδηγήσει με αυτό πάρα πολλές φορές και κανένα πρόβλημα!

Link to comment
Share on other sites

μονο που εχει και 70 ευρώ..οποτε εγω πχ που δεν εραψα κανενα προστατευτικο στα χαλακια μου πανω οταν φαγωθουν παω να ράψω νεα αντι να παρω αυτο..πολυ ομορφο παντως

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.