Jump to content
SYKIES20

ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΑΕΧ

Recommended Posts

Guest super sayian

αν πας για καπακι κ λοιπα τοσο που θα σου καιει κ δε θα αποδιδει κιολας δε θα βγαλει τα λεφτα του

πηγαινε για μοτερακι 100αρι

Link to comment
Share on other sites

αλλαξε κινητηρα! μη ριξεις ουτε 1 cent σε αυτο το μοτερ!

Ποιά η διαφορά στο 60ps στο 75ps και στο 101ps???

αφού ολα ειναι 1400cc.

Με ποιά λογικοί λέτε όλοι να αλλάξει μοτέρ και να βάλει το ίδιο. έχει διαφορά στο καπάκι???

τι έχει ??

οποιος το βρεί κερδίζει ένα λουκούμι (χωρίς ζάχαρη)

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως υπαρχει ......

Εγω ομως που εχω καταγωγη απο Καλαματα ξερω οτι συνοδευονται με αχνι ζαχαρι new_lol.gifnew_lol.gif

Τι ψυχη εχει λιγη ζαχαριτσα ρε σεις .....? Τσαμπα ειναι...... Λουκουμοσκονη που εφερνε και ο αλλος στο εργο .... new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Θανος new_lol.gif

Παντος περα απο την πλακα. Φιλε Νικο και εγω το 75αρι 16V εχω και θελω κατι ακομα... (δεν λεω.... το πολακι γαμαει ... οταν ανοιγει μετα τις 3000 ειναι σαν να μουρλενεται... και ειμαι σε καλυτερη μοιρα απο κατι αλλες μαρκες 1400) υπαρχουν ομως και τα 101 τα οποια γαμανε ακομα περισσοτερο και θα ψαχτω αργοτερα για το 16αρι gti. Τωρα δεν λεει να δωσεις λεφτα να βελτιωσεις αυτο. Τα αλογα δυσκολα τα κερδιζεις. Τραβα του με την μια ενα καλο μοτερ αργοτερα αμα το αγαπας τοσο η αλλιως βουτα ενα gti αργοτερα.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως υπαρχει ......

Εγω ομως που εχω καταγωγη απο Καλαματα ξερω οτι συνοδευονται με αχνι ζαχαρι new_lol.gifnew_lol.gif

Τι ψυχη εχει λιγη ζαχαριτσα ρε σεις .....? Τσαμπα ειναι...... Λουκουμοσκονη που εφερνε και ο αλλος στο εργο .... new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Θανος new_lol.gif

Παντος περα απο την πλακα. Φιλε Νικο και εγω το 75αρι 16V εχω και θελω κατι ακομα... (δεν λεω.... το πολακι γαμαει ... οταν ανοιγει μετα τις 3000 ειναι σαν να μουρλενεται... και ειμαι σε καλυτερη μοιρα απο κατι αλλες μαρκες 1400) υπαρχουν ομως και τα 101 τα οποια γαμανε ακομα περισσοτερο και θα ψαχτω αργοτερα για το 16αρι gti. Τωρα δεν λεει να δωσεις λεφτα να βελτιωσεις αυτο. Τα αλογα δυσκολα τα κερδιζεις. Τραβα του με την μια ενα καλο μοτερ αργοτερα αμα το αγαπας τοσο η αλλιως βουτα ενα gti αργοτερα.

ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΟΣΤΙΣΕΙ ΟΜΩΣ?ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ?Η ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΗ ΒΑΣΕΩΝ?

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΟΣΤΙΣΕΙ ΟΜΩΣ?ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ?Η ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΗ ΒΑΣΕΩΝ?

ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ SKN TUNING ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΤΣΙΠΑΚΙ ΠΟΥ

ΔΙΝΕΙ 14PS ΕΠΑΝΩ ΜΕ 350ΕΥΡΩ.ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.