Jump to content
George_s

Nυχακι (spoiler) για Polo

Recommended Posts

Εχω ενα polaki 1.4 16v και εξωτερικα το εχω look gti(Ζαντες απο το gti, αεροτομι του gti, xenon....κτλ). Θελω να βαλω ενα νυχακι στον μπροστινο προφυλακτηρα, οχι τιποτα διαστημικο, κατι διακριτικο, που να το κανει ωραιο και να βοηθησει και την αεροδυναμικη του αυτοκινητου...

Αν εχει τοποθετησει κανεις στο δικο του, ή εχει γνωσεις περι αυτου, ας βοηθησει γιατι δεν ξερω καθολου απο τιμες (βαψιμο,τοποθετηση,αγορα) τιποτα!!!

Αμαρτια δεν ειναι να μου ποιασουν τον .... ?

Thank's!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα βάψει το ήδη υπάρχον κάτω κομμάτι του προφυλακτήρα.

Υπολόγισε γύρω στα 100 με 120 Ε βαφή και τοποθέτηση.

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτηκα και εγω να βαψω το ηδη υπαρχον, αλλα δεν θα υπαρχει διαφορα απο θεμα εμφανισης. Ενας γνωστος μου ειχε πει οτι θα δω τρελη διαφορα στην εθνικη οδο με πολλα χιλιομ. Ισχυει?

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο θα ειναι αλλα αν ειναι χαμηλο το αμαξι να προσεξεις επειδη θα βρισκει πολυ ευκολα.

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

κοιτα συνηθως οταν βαζεις κατι εκτος εταιρειας οπως σποιλερ η προφυλακτηρας τοτε μονο να κοψει μπορει αποκλειεται να παει καλυτερα

γιατι ολα αυτα δεν ειναι δοκιμασμενα σε αεροδυναμικα τουνελ

οποτε το παιρνεις μονο για ομορφια

Link to comment
Share on other sites

ρε χρηστο αυτο που λες δεν νομιζω οτι ειναι απολυτο.αυτες οι βελτιωτικες εταιριες δαπανουν πολλα χρηματα για την εξελιξη των προιοντων τους με ανθρωπους που ξερουν καποια πραγματα παραπανω απο τον κυρ-μητσο,το φαναρτζη της γειτονιας μας.

οποτε θελω να πιστευω οτι δεν ειναι ολα τα προιοντα "πατατες" και μονο για ομορφια και οτι δεν στηριζονται αυτες οι εταιριες μονο στην αγαπη του κοσμου για τα αυτοκινητα και απλα μας δουλευουν για να μας παιρνουν τα λεφτα.

ουτε διαφημιση κανω σε κανεναν ουτε τα παιρνω απο κανεναν τους...

(αμα τα επαιρνα θα ειχα κανει το polo τουμπανο!!! new_lol.gif )

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Βασικά δεν ξέρω για ποιο μιλάτε, αλλά το spoiler της φωτογραφίας που έβαλα δίνει τελική και όχι αφαιρεί.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο το polaki στην φωτο αλλα μετα το υπολοιπο αμαξι θα μοιαζει γυμνο. θα θελει ολο το set! Πολυ καλο παντως!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο το polaki στην φωτο αλλα μετα το υπολοιπο αμαξι θα μοιαζει γυμνο. θα θελει ολο το set! Πολυ καλο παντως!!!

οικονομια λοιπον για να το ντυσεις ολο το τουτου!!! new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δε βαζεις μπροστα και το σποιλερ απο το gti?Αφου εχεις βαλει ολα τα αλλα?

Εννοω στο κατω μερος του μπροστα προφυλακτηρα!!!!Γυρω στα 80ε απο την αντιπροσωπεια!Διακριτικο και ομορφο!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

πηρα τηλ.στην VW και θα παω παω αυριο να το παραγγειλω, 65€ακια μου ειπαν αγορα... τοποθετηση δεν ξερω....

Link to comment
Share on other sites

Τοποθέτηση μόνος σου!!!

Πως? κουμπωνει πανω στο ηδη υπαρχον? ή βγαζω το παλιο και βαζω το καινουργιο?

Link to comment
Share on other sites

Της Rieger είναι ωραίο

spoilertv9.th.jpg

ενα μαγαζι που μπορω να βρω αυτο και το πλαινο..? η ενα site ελληνικο..? να ξερω και καμια τιμουλα... γιατι τα σπαει ειναι πολυ ομορφο!..

Link to comment
Share on other sites

Σαν το δικο μου ειναι ρε Stoila :lol::D:D:D:D

Και εγω το ιδιο φοραω μαζι και τα πλαινα

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...si&img=9506

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...si&img=7383

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.