Jump to content
GOLF RSI

Replica ZΑΝΤΕΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Recommended Posts

Αποφασισα να βαλω ρεπλικα ζαντες απο ΤΤ τις κλασικες τις εξακτινες.Εχω παει σε πολλα μαγαζια ανατολικες συνοικιες και δεν εχω βρει.Μηπως γνωριζει κανεις κανενα μαγαζι που να εχει ρεπλικα ζαντες σε στυλ Louis οπως στην Αθηνα?

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν κοιτας σε τιποτα αγγελιες μπας και τις βρεις γνησιες που ειναι και πολυ καλυτερες?

Link to comment
Share on other sites

Aπο ιδιωτη ή σε μαγαζι φιλε μου?Μ'αρεσει πολυ αυτη η ζαντα αν και πρεπει να υπαρχουν δυο σχεδια με μικρη διαφορα.Το ενα ειναι απο ΤΤ και το αλλο απο Α4 αvant!

Link to comment
Share on other sites

απο ΤΤ ειναι...225 45 17 ...απο μαγαζι ειναι.1000 ευρω η μια τετραδα,με λαστιχα 2006 και 650 η αλλη με λαστιχα 2002 ή 2003....ουσιαστικα στη δευτερη αγοραζεις ζαντες μονο.

οι πρωτες ειναι σε αριστη κατασταση.το σκεφτομαι πολυ...

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι σε καλη κατασταση οι ζαντες καλα ειναι τα 1000..

ειχε κ παλιοτερα αγγελια εδω αλλα απο αθηνα ενα παιδι..

νομιζω κανελλος ειχε nick κατι τετοιο..

κατι θυμασαι βλεπω...ναι οντως υπηρχε...νομιζω στο Golfaki του Πιτ ηταν που τις αλλαξε για OZ sl.

κι εγω καλη τιμη την κρινω.

Link to comment
Share on other sites

Παντως για γνησιες ζαντες ΤΤ τις 6ακτινες τις κλασικες εχω δει και με 300-400E με μικρες γρατζουνιες βεβαια που φτιαχνονται.Μαζι με λαστιχα σε πολυ καλη κατασταση και ζαντες και λαστιχα ειναι καλη τιμη τα 1000Ε.Αυριο θα παρω τηλ στον Louis για να δω αν εχει καποιο συνεργατη εδω Θεσ/νικη. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι πηρα τηλ. στον Louis και μου ειπε οτι δεν εχει ουτε καποιον αντιπρωσοπο ουτε καποιο συνεργατη εδω Θεσ/νικη.Μου φαινεται τελικα θα παρω ενα ενα τα μαγαζια σβαρνα να ρωταω για τις ζαντες.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι πηρα τηλ. στον Louis και μου ειπε οτι δεν εχει ουτε καποιον αντιπρωσοπο ουτε καποιο συνεργατη εδω Θεσ/νικη.Μου φαινεται τελικα θα παρω ενα ενα τα μαγαζια σβαρνα να ρωταω για τις ζαντες.

παμε παρεα?!!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι σταθηκα τυχερος τελικα και βρηκα σε ενα μαγαζι στην Απολλωνος στην Τουμπα κοντα στον κηπο του καλου.Βασικα μου ειπε οτι δεν υπαρχουν αυτη την στιγμη γιατι ειναι παλιο μοντελο και οτι μπορουμε να τις παραγγειλουμε.Τιμη 610Ε για τις 17αρες.Μαλλον τον αλλο μηνα τις βαζω!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.