Jump to content
Passatcl

Ηλεκτρικα παραθυρα

Recommended Posts

¤120 εννοεις μονο εργασια ή μαζι με τα παραθυρα?

Σε καποιο ηλεκτρολογειο μπορεις να ρωτησεις επισης.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ολα μαζι! Πηγα ομως και μου ειπαν πως δεν κανει να βάλω τοσο φθηνο συστημα γιατι δεν θα ανεβαινει το παραθυρο κτλ. Τελικα μετα απο πολλα μου ειπε γυρω στα 300Ε αλλο συστημα πιο δυνατο.

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε αντιπροσωπεία πάρε τα μαμά και ψάξου λίγο για να τα βάλεις μόνος. Δεν είναι τπτ.

Link to comment
Share on other sites

Τα μαμά έχουν καλύτερη εφαρμογή. Καλύτερα μοτέρ. Λιγότερο θόρυβο λειτουργίας. Απλά να βρεις την πλεξούδα από το ebay και θα μπουν πανεύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Θελω να παω να βάλω ηλεκτρικα παραθυρα αλλα δεν ξέρω που να παω....

Ρώτησα σε καταστημα εγκαταστασης ηχοσυστημάτων και μου ειπαν 120Ε.

Κάπου πιο φθηνά?

αω βάλεις του εμπορίου να βάλεις μόνο ELECTRIC LIFE ουτε spal ουτε τίποτα αλλο...θα με θυμηθείς

τώρα οσο για ebay θέλει ψαξιμο...

Link to comment
Share on other sites

αω βάλεις του εμπορίου να βάλεις μόνο ELECTRIC LIFE ουτε spal ουτε τίποτα αλλο...θα με θυμηθείς

τώρα οσο για ebay θέλει ψαξιμο...

πάντως τα electric life που πήρα για το δικό μου ήταν για τον **($%

Link to comment
Share on other sites

Θελω να παω να βάλω ηλεκτρικα παραθυρα αλλα δεν ξέρω που να παω....

Ρώτησα σε καταστημα εγκαταστασης ηχοσυστημάτων και μου ειπαν 120Ε.

Κάπου πιο φθηνά?

[/quote

αμα 8ες μπορεις να πας και στι φρατζη στο Ν.ΚΟΣΜΟ εχει παρα πολα μεταχιρο σε καλι τιμη παντα

και θα ειναι και γνισια πανα απολα ;)

Link to comment
Share on other sites

:) - τα Electric Life τα βρισκω μια χαρα παραθυρα,εχουν εξυπηρετηση,ανταλλακτικα και αμεση τοποθετηση και ειναι καλης ποιοτητας προϊον - τους χρειαστηκα μετα απο 6 χρονια που ειχα παρει κατι απο αυτην την εταιρια και με εξυπηρετησαν απο τεχνικης πλευρας γρηγορα
Link to comment
Share on other sites

:lol: - τα Electric Life τα βρισκω μια χαρα παραθυρα,εχουν εξυπηρετηση,ανταλλακτικα και αμεση τοποθετηση και ειναι καλης ποιοτητας προϊον - τους χρειαστηκα μετα απο 6 χρονια που ειχα παρει κατι απο αυτην την εταιρια και με εξυπηρετησαν απο τεχνικης πλευρας γρηγορα

Που μπορώ να τα βρω?

Link to comment
Share on other sites

:D - ειναι στην αρχη του περιφερειακου του Γαλατσιου κοντα σε ενα κολλεγιο στην Φιλοθεη χαμηλα ,οδος Περικου τηλεφωνο: 6925680 και 6914241 ζητα τον Βασιλη τον ηλεκτρολογο τους ειναι καλο παιδι
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.