Jump to content
Black Widow

Auto Party Κιλκίς, 26/8/2007

Recommended Posts

Ανακοίνωση – Πρόσκληση

Την Κυριακή 26 Αυγούστου 2007 και από 12:00 ως 16:00 θα πραγματοποιηθεί το «Auto Party 2» στο αεροδρόμιο του Κιλκίς, το οποίο βρίσκεται στην είσοδο της πόλης. Για όσους δεν το γνωρίζουν από πέρυσι το «Auto Party 2» είναι μια εκδήλωση (event) με θέμα το αυτοκίνητο, βελτιωμένο και μη, η οποία προσέλκυσε πολύ κόσμο από πολλά μέρη της Ελλάδας όπως και πολλά αυτοκίνητα. Φέτος είναι η 2η χρονιά που διοργανώνεται και θα είναι σαφώς καλύτερο από το περσινό.

Σας περιμένω να περάσουμε μια αξέχαστη Κυριακή και θα ήταν χαρά μου να παρευρεθεί το club σας!!!

Οποιαδήποτε απορία, διευκρίνηση ή πληροφορία χρειάζεστε το τηλέφωνο μου είναι 6948 049 220.

Με εκτίμηση,

Ανέστης Αρ. Κωστίδης

Link to comment
Share on other sites

Σε προώθηση από τις προτάσεις συναντήσεων! Μεταφέρθηκε στη δικιά του ανεξάρτητη ενότητα! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest AutoParty KiLkiS

Παιδιά για να ξέρετε, παίζει spotaki του Auto Party 2 σε ραδιο Χαλκιδική, Metropolis και θα γίνει και καταχώρηση στο Metro Sport. Επίσης ότι φωτογραφίες βγούν στο event θα μπούνε στο περιοδικό Max Power.

Αυτά από μένα. Περιμένω συμμετοχές από το club σας και γενικά όσο μπορείτε να το μιλήσετε και σε άλλα άτομα!Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios

εαν μπορεσω θα ερθω επειδη θα ειμαι διπλα στο χωριο μου στην αξιουπολη μπορει να σκασω μυτη new_sugkrotima.gif

Link to comment
Share on other sites

μαλλον θα ρθουμε απο Θεσσαλονικη...αλλα δεν εχουμε πανο του club...

καποιος υπευθυνος ας μας διαφωτισει...

παιδες Φώτη-Γιάννη_Χρήστο-Αντώνη-Πάνο- κλπ κλπ πειτε αν μπορειτε να κανονισουμε την Κυριακη αν εχει καλο καιρο βεβαια!!!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, δυστυχώς, όπως ξέρετε, θα κανονίσετε χωρίς εμένα.. Αν μπορείτε, κανονίστε με το Χρόνη ή με τη Λουίζα, αν μπορεί να έρθει κάποιος απο αυτούς ή και οι 2 στη θέση μου, και να περάσετε όσο πιο καλά μπορείτε :D

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios

επειδη το καλοκαιρι δεν τελειψσε ακομα αν εχει πολλη ζεστη μαλλον θα την βγαλω μεσα στην μπανιερα.εκτος γιαννη αν παμε μαζι διοτι ξερεις τον λογο :D

Link to comment
Share on other sites

κανεις δεν ειναι σιγουρος ρε Φωτη...απλα οπως κανονιστηκε προχθες την ιδια μερα...ετσι και για την Κυριακη μεχρι το Σάββατο θα ξερουμε ο καθενας μας αν θα ερθει...απλα σε περιπτωση που παμε πρεπει να ξεκινησει και καποιος απο Θεσσαλονικη με αυτοκινητο για τον Χρήστο και τον Γιάννη γιατι εγω παιζει να ειμαι Πολυκαστρο απο το Σαββατο...αν οχι τους παιρνω εγω δε τιθεται ζητημα...

Link to comment
Share on other sites

Guest Speedster
συνεχισε!!! tongue.giftongue.gif

Αν έρθω, μπορώ να πάρω 2 άτομα, υπάρχει όμως ένα πρόβλημα!

Ο πίσω θα δεινοπαθήσει!

[Εννοείται πως το ταξίδι θα γίνει (αν γίνει) μόνο top down, και αυτό δεν είναι διαπραγματεύσιμο]

Link to comment
Share on other sites

Guest Speedster
Ωχ, και γω και ο nionios ειμαστε ευτραφείς, εγώ παντως για χάρη του EOS μπαινω και στο πορτ-παγκαζ :rolleyes:

Όχι ρε!!! :D

Με παρεξήγησες!!! B)

Δεν εννοούσα ότι είναι στριμωχτή η θέση. Μια χαρά είναι, αφού χωράω και εγώ… tongue.gif

Για τους στροβιλισμούς λέω, αφού το ταξίδι θα γίνει σε cabrio mode, και ο πίσω θα τα δει όλα. Μπροστά no problem. B)

Όπως έχει πει και ο Jeremy Clarkson, μόνο ο Χίτλερ δείχνει ωραίος στο πίσω μέρος ανοιχτού cabrio!!! :D

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ θες να πεις δλδ? οτι είμαι ΧΟΝΤΡΟΣ? ΟΚ, ο στρατός μου έδωσε μερικά κιλά παραπάνω, θα του τα επιστρεψω (σε 69 ατοκες δόσεις!)

Εσένα ο στρατός στα πήρε, αρα θα στα επιστρεψει tongue.gif xoxoxoxo

Γϊνονται πολλές προσπάθειες αλλα δεν έχουμε πολλούς συμμάχους :wacko:

Ετσι κι αλλιός το καλοκαίρι πέρασε, εγώ την κορμάρα μου την έβγαλα έξω...μεχρι το επόμενο....εχουμε πολυ καιρό!

Και μην ξεχνιομαστε, ΟΤΙ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΠΥΡΟΒΟΛΕΙΤΑΙ......

Παλι off βγήκαμε....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.