Jump to content
geocha

Ποιο πρατηριο για 100αρα στην Πατρα?

Recommended Posts

Καθε φορα που φευγω για Ιταλια φουλαρω στην πατρα στην shell μετα το φαναρι που στριβει για λιμανι.Βεβαια μου φαινεται οτι μονο 100αρα δεν ειναι καθοτι βλεπω διαφορα με την 100 EKO.

Εχετε να μου προτινεται ενα καλο βενζιναδικο με 100αρα (αν υπαρχει)?Θα ηθελα να αποφυγω την shell.

EKO υπαρχει?Γιατι στον δρομο δεν εχω δει καμια :blink:

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Καθε φορα που φευγω για Ιταλια φουλαρω στην πατρα στην shell μετα το φαναρι που στριβει για λιμανι.Βεβαια μου φαινεται οτι μονο 100αρα δεν ειναι καθοτι βλεπω διαφορα με την 100 EKO.

Εχετε να μου προτινεται ενα καλο βενζιναδικο με 100αρα (αν υπαρχει)?Θα ηθελα να αποφυγω την shell.

EKO υπαρχει?Γιατι στον δρομο δεν εχω δει καμια :(

Ευχαριστω!

εγω λόγω συχνών επαγγελματικών ταξιδιων στην Πάτρα βαζω στο 1ο πρατήριο ΒΡ περιπου απέναντι απο το ALEX PACK πριν την ALPHA BANK πάνω στην παλια Εθνικη, αυτη που περναει μεσα απο Πάτρα. Ξέρω οτι εφοδιαζεται απο βυτία της εταιρείας και δεν εχει δικά του, αρα καθαρήξ βενζινη.

το διασταυρωσα και στην Αθηνα, συναντησα το παλικάρι που εργαζόταν στην Πάτρα και τώρα εργάζεται στην ΒΡ στα Μελισσια

Edit by mayh3m: Η συγκεκριμμένη δημοσίευση του κ. petrose Melissia "ανέβηκε" 3 φορές, οπότε there can be only one και διαγράφω τις επιπλέον.

Edited by mayh3m
Link to comment
Share on other sites

εγω λόγω συχνών επαγγελματικών ταξιδιων στην Πάτρα βαζω στο 1ο πρατήριο ΒΡ περιπου απέναντι απο το ALEX PACK πριν την ALPHA BANK πάνω στην παλια Εθνικη, αυτη που περναει μεσα απο Πάτρα. Ξέρω οτι εφοδιαζεται απο βυτία της εταιρείας και δεν εχει δικά του, αρα καθαρήξ βενζινη.

το διασταυρωσα και στην Αθηνα, συναντησα το παλικάρι που εργαζόταν στην Πάτρα και τώρα εργάζεται στην ΒΡ στα Μελισσια

Λοιπον επειδη δουλευα κι εγω σε bp την συνηστω ανεπιφυλακτα. Ομως το καλητερο ειναι να διαλεξεις 2-3 βενζιναδικα και να βαζεις παντα η σχεδον παντα απο εκει.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επειδη δουλευα κι εγω σε bp την συνηστω ανεπιφυλακτα. Ομως το καλητερο ειναι να διαλεξεις 2-3 βενζιναδικα και να βαζεις παντα η σχεδον παντα απο εκει.

πολυ σωστό αυτό! και εγω στην Αθήνα βαζω απο 2 πρατήρια ολα κι ολα(και στο δικό μου και στης εταιρείας)-ΒΡ Εθνικης Αντιστάσεως στην 1η με το που βγείς απο το Χαλάνδρι και στην ΒΡ Λ. Δημοκρατίας Μελίσσια πριν τον ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟ για τον λογω ότι με ξέρουν και έρχονται βυτία απο την μαμα εταιρεία όχι δικά τους.Και φυσικά στην Πάτρα το προαναφερόμενο

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλε.. το καταστημα της shell που βαζεις ειναι εταιρικο.. δηλαδη της shell και δεν παιζει νοθεια στην βενζινη καμμια.. επισης ολες οι shell που βρισκονται σαυτο το δρομο ειναι εταιρικα.. που σημαινει οτι ολα εχουν καλη βενζινη..

τωρα, για ΕΚΟ που λες.. υπαρχει στην πατρα και βρισκεται στο ποταμι της λευκας.. αλλα κρινω οτι ειναι πολυ μακρια για να τραβηχτεις μεχρι εκει.. αν ο προορισμος σου ειναι το λιμανι...

παντως στην πατρα φθηνη και εγγυηση βωενζινη για οσους δεν βαζουν 100αρα αποτελει το καταστημα shell που βρισκεται στα τει το οποιο ειναι και αυτο εταιρικο.. και ειναι το πιο φθηνο shell στην πατρα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.