Jump to content
XIONOULIS

λαθος τοποθετηση Kw Variant Ii

Recommended Posts

Ξερεται κανα μαγαζι που να ασχολειται με αναρτησεις μονο ή ακομα αν ξερεται την αντιπροσωπεια της kw στην αθηνα γιατι τις ειχα παρει στην κερκυρα και τις εβαλα εκει στο γκαραζ ενος γνωστου μου,το προβλημα ειναι οτι μετα απο δυσφορια μου σε συνεργειο στην κερκυρα οτι γλυστραει η κ@λος του γκολφ στις στροφες και μονο με το τουρμπο σωνεται η κατασταση.μου μετρησανε απλα την αποσταση απο το εδαφος που ηταν ισιο με αλφαδι τσεκαρισμενο μεχρι το φτερο και μπροστα ειχα διαφορα 0,7mm kai πισω 1.5 cm oπου επαθα πλακα....αφου δεν σκοτωθηκα παλι καλα με την εγκληματικη τοποθετηση.και επειδη δεν ειχα αλλο επιστοσυνη στους ντοπιους και αφου ηρθα εδω ειπα να το διορθωσω καπου που να ξερουν..εχεται υποψην κανα μαγαζι που να εμπιστευστε και που για αθηνα ψαχνω...συν οτι δεν ξερω ποιο ειναι το σκληρο και πιο το μαλακο γιατι για το (+) και το (-) που εχει ενα πλαστικο ρυθμιστης που πηρα μαζι με τις αναρτησεις η αντιπροσωπεια εχει αλλη γνωμη και αυτος που μου τα εβαλε αναποδη...τι να κανω επιτελους που εχω μπλεξει με ασχετους...???καμια λυση?

αλλο προβλημα οπως ειπα και πιο πανω ειναι οτι δεν θυμαμαι επειδη λειπω ταξιδια εφταμηνα τι ειχε βαλει πισω το παιδι δηλαδη ρυθμιση σε σκληρο η μαλακο με αποτελεσμα να μην το βρισκεις πουθενα το αμαξι....σε στροφη ειναι γ@87487ξδηφ τα... rocket.gifrocket.gif:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.