Jump to content
zoran

Πεμπτοgolfakides ενωθείτε!

Recommended Posts

Μελος της οικογενειας μου, δεν μου το πηρε φιλε μου για να μην τρεχω :)B)

Καταλαβαινεις...Γιατι αν το δεις απο αποψη τιμης, το αμαξι οπως ειναι τωρα, εχει ξεφυγει πολυ σε τιμη...Εχει κατα πολυ ξεπερασει την τιμη του 1,6 σε Sportline...

Τα εξτρα που εχει πανω, τα παιδια που το εχουν δει λιγο πολυ τα ξερουν...

Απλα σου λεω οτι δεν ηταν θεμα τιμης, αλλα να μην τρεχω...Δεν πειραζει...Να εχω κατι να περιμενω και στο επομενο αμαξι... :D :D

Link to comment
Share on other sites

Μελος της οικογενειας μου, δεν μου το πηρε φιλε μου για να μην τρεχω B):D

Καταλαβαινεις...Γιατι αν το δεις απο αποψη τιμης, το αμαξι οπως ειναι τωρα, εχει ξεφυγει πολυ σε τιμη...Εχει κατα πολυ ξεπερασει την τιμη του 1,6 σε Sportline...

Τα εξτρα που εχει πανω, τα παιδια που το εχουν δει λιγο πολυ τα ξερουν...

Απλα σου λεω οτι δεν ηταν θεμα τιμης, αλλα να μην τρεχω...Δεν πειραζει...Να εχω κατι να περιμενω και στο επομενο αμαξι... :D :D

Ειναι μια αποψη κ αυτη για να πάρεις ακόμα καλύτερο την επομενη φορά.

Τώρα για να μου λες ολα αυτα πρεπει να εισαι πιτσιρικας έτσι δεν ειναι? :D

Κ μένα μου λέγανε τι θα το κανεις το 1.6.αλλα δεν τους χάλασε που το πληρωνω εγω.Ετσι ειναι αυτα.ανεξαρτησία που λεγαμε. Ας λέγανε τιποτα να δεις τι θα γινοταν στο σπιτι.κ εγω έχωσα 800 ευρω σε ηχοσυστημα ακομα δεν το ειχα παρει.τεσπα.Ολοι βαζουνε εξτρα στο αμαξι τους.αλλωστε γιαυτο ειμαστε σε αυτο το club.για να τα συζηταμε :)

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι Πεμπτοgolfakides,

μην τσακόνεστε και..

μην ξεχνατε τον τιτλο του topic......

Πεμπτοgolfakides ενωθείτε!

Link to comment
Share on other sites

για να καταλαβεις,εχω χωσει περιπου 4 φορες το ηχοσυστημα σου επανω...:)

Τεσπα...Ας επανελθουμε στο θεμα μας. Μια χαρα ευχαριστημενος ειμαι, αν ηταν και το 1,6 ακομα καλυτερα, να ηταν και το GTi ακομα καλυτερα...χεχε tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια γιατι μυ φενεται οτι οταν μιλατε για το GTI ειναι σαν να μιλατε για καμια Murcielago η καμια Enzo???

Link to comment
Share on other sites

ti na po oloi to makri kai to konto lene...bre paidi mou afou itheles to sportline giati pires to trendline?????oxi pes mou...afou tha ta skaseis tora kanonika...pantos me to sport pou exo stis strofes den paizetai opote oti einai na kaneis kanto grigora gia na to xareis!!!! :excl:

Α, ρε καμακι... dead.gif

μηπως υπερβαλουμε λιγο για αυτον τον 1,5 ποντο που εχει διαφορα το trendline με το sportline?δε λεω σιγουρα στις στροφες εχει καπως καλυτερη συμπεριφορα αλλα οχι οτι δε μπορεις να χαρεις στροφες με το trendline γιατι ειναι 1,5 ποντο ψηλοτερο μη τρελαθουμε τελειως δηλαδη!!!

υ.γ. κοιτα ποιος μιλαει για καμακι!!! :thumbsup::D:excl:tongue.giflick.gif

ο mike απλα σαν γνησιος gentleman ειπε ενα καλως ηρθες :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

γιωργο δεν ειναι μονο το 1,5cm ειναι και το 205 λαστιχο και το 55αρι προφιλ...

με το 65αρι δεν μπορεις να μπεις οπως με το 55αρι και το 205 κακα τα ψεμματα...

Link to comment
Share on other sites

μηπως υπερβαλουμε λιγο για αυτον τον 1,5 ποντο που εχει διαφορα το trendline με το sportline?δε λεω σιγουρα στις στροφες εχει καπως καλυτερη συμπεριφορα αλλα οχι οτι δε μπορεις να χαρεις στροφες με το trendline γιατι ειναι 1,5 ποντο ψηλοτερο μη τρελαθουμε τελειως δηλαδη!!!

γιωργο δεν ειναι μονο το 1,5cm ειναι και το 205 λαστιχο και το 55αρι προφιλ...

με το 65αρι δεν μπορεις να μπεις οπως με το 55αρι και το 205 κακα τα ψεμματα...

tongue.giftongue.giftongue.gif οκ εγω θα επιμεινω παντως οτι ναι μεν δε μπαινω οπως το sportile αλλα οχι οτι δε χαιρομαι και τις στροφες :thumbsup:

κανουμε ενα τεστακι θεσσαλονικη-σερρες σε εκεινα τα 25 φοβερα χιλιομετρα να δουμε :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif οκ εγω θα επιμεινω παντως οτι ναι μεν δε μπαινω οπως το sportile αλλα οχι οτι δε χαιρομαι και τις στροφες  :thumbsup:

κανουμε ενα τεστακι θεσσαλονικη-σερρες σε εκεινα τα 25 φοβερα χιλιομετρα να δουμε  :D

Βρε Γιώργο δεν είπαμε οτι είναι και άχρηστο το αυτοκινητό σου απλά το sportline είναι χαμηλωμένο κάποιους πόντους, έχει πιο σκληρή ανάρτηση και σε συνδιασμό με το χαμηλότερο προφίλ μπαίνει καλύτερα στις στροφές. Λογικό είναι. Εδω εγω που άλλαξα τα λάστιχα απο 185/60/14 σε 195/50/15 είδα διαφορά. Πόσο μάλλον όταν έχει και άλλη ανάρτηση :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Βρε Γιώργο δεν είπαμε οτι είναι και άχρηστο το αυτοκινητό σου απλά το sportline είναι χαμηλωμένο κάποιους πόντους, έχει πιο σκληρή ανάρτηση και σε συνδιασμό με το χαμηλότερο προφίλ μπαίνει καλύτερα στις στροφές. Λογικό είναι. Εδω εγω που άλλαξα τα λάστιχα απο 185/60/14 σε 195/50/15 είδα διαφορά. Πόσο μάλλον όταν έχει και άλλη ανάρτηση :excl:

ρε παιδια ωρες ωρες μου φαινεται μαζι μιλαμε και χωρια καταλαβαινουμε.καταρχας δεν μου περασε απο το μυαλο οτι ειναι αχρηστο το trendline απλα ειπα οχι οτι δεν ευχαριστιεμαι και το να μπαινω στις στροφες.και NAI το sportline λογω και λαστιχου και 1,5 ποντου χαμηλοτερης αναρτησης ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ στις στροφες.

αλλο το μπαινει καλυτερα και αλλο αυτο που ειπε η κοπελια στον zoran να αλλαξει αναρτηση για να ευχαριστηθει στροφες.ελπιζω μη χρειαστει κι αλλη διευκρινηση γι αυτο που ειπα.

καποια στιγμη θα γινει και η πολυποθητη αλλαγη απο τα 195-65-15 σε 225-45-17

και τοτε θα σας πω και ποσο μου φανηκε η αλλαγη.. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

καποια στιγμη θα γινει και η πολυποθητη αλλαγη απο τα 195-65-15 σε 225-45-17

και τοτε θα σας πω και ποσο μου φανηκε η αλλαγη.. :excl:

Πότε υπολογίζεις? Τι ζαντούλα θα βάλεις?

Link to comment
Share on other sites

γιωργο δεν ειναι μονο το 1,5cm ειναι και το 205 λαστιχο και το 55αρι προφιλ...

με το 65αρι δεν μπορεις να μπεις οπως με το 55αρι και το 205 κακα τα ψεμματα...

Του έβαλα τα ζλάστιχα του SP!!! Η ηλιοροφή παράταύτα είναι όλα τα λεφτά πιστέψτε με.

Link to comment
Share on other sites

NAI το sportline λογω και λαστιχου και 1,5 ποντου χαμηλοτερης αναρτησης ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ στις στροφες. αλλο το μπαινει καλυτερα και αλλο αυτο που ειπε η κοπελια στον zoran να αλλαξει αναρτηση για να ευχαριστηθει στροφες.ε

Ααααχχ, ναι έτσι έγινε την πέταξε την μπόμπα της, της απάντησα, της είπα και για κόφι και μας έκανε και ΠΡΙΤΣ!

γυναίκες Golfinistries (κατά το φεμινίστριες)

υ.γ. ελπίζω να μην δεί αυτά τα πόστς η δικιά μου γιατί με περιμένει παντούφλα!!

υ.γ.2 πλάκα κάνω κορίτσα ΜΠΑΤΣΕΛΟΡ είμαι

υ.γ.3 αλλά όχι για πολύ η ηλιοροφή κάνει θαύματα :excl::thumbsup::D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Guest CLSFox
υ.γ.3  αλλά όχι για πολύ η ηλιοροφή κάνει θαύματα  :excl:  :thumbsup:  :D  :D  :D  :D

Σου υπενθυμίζω, γιατί μάλλον μπερδεύτηκες.. ότι έχεις ένα GolfV Trendline με ηλιοροφή και όχι Ferrari... :D

Και χαλάρωσε πια με αυτήν την ηλιοροφή.. Δεν είναι ούτε CC ούτε cabrio...

Link to comment
Share on other sites

Πότε υπολογίζεις? Τι ζαντούλα θα βάλεις?

το ποτε αγνωστο γιατι θα πρεπει να μαζεψω δυο χιλιαρικα για να βαλω και ζαντα που θελω και λαστιχα καλα.παντως επωνυμη θα ειναι και 5κτινη μαλλον.ειδομεν..

Link to comment
Share on other sites

Guest Sir B

@panosgolf5

Δεν παίζεται το αυτοκίνητο έτσι που το έφτιαξες! Κορυφαίος! worthy.gif

Για πες λίγο τι έχεις κάνει ακριβώς (θα γράψεις βέβαια μια Μπριτάνικα post αλλά δεν πειράζει pls!), τι έβαλες κτλ.

Σκέφτεσαι να πειράξεις και τον κινητήρα? Με τις εξατμίσεις έχει κερδίσει καθόλου σε δύναμη?

Link to comment
Share on other sites

@panosgolf5

Δεν παίζεται το αυτοκίνητο έτσι που το έφτιαξες! Κορυφαίος! worthy.gif

Για πες λίγο τι έχεις κάνει ακριβώς (θα γράψεις βέβαια μια Μπριτάνικα post αλλά δεν πειράζει pls!), τι έβαλες κτλ.

Σκέφτεσαι να πειράξεις και τον κινητήρα? Με τις εξατμίσεις έχει κερδίσει καθόλου σε δύναμη?

Εξωτ:

FULL BODYKIT ΤΗΣ RIEGER TUNING

ΤΕΤΡΑΠΛΗ ΕΞΑΤΜΙΣΗ REMUS ΜΕ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΗΧΟ

ΖΑΝΤΕΣ 1000MIGLIA 17” ΜΕ ΕΛΑΣΤΙΚΑ AVON ZZR 225/45/17

ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ KW VARIANT 2 INOX LINE ΡΥΘΜΙΖΩΜΕΝΕΣ ΚΑΤΑ ΥΨΟΣ ΚΑΙ ΣΚΛΗΡΟΤΗΤΑ

ΦΙΜΕ 3Μ

Εσωτ:

ΛΕΒΙΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ ΜΟΜΟ

ΧΕΙΡΟΦΡΕΝΟ ΜΟΜΟ

ΠΕΤΑΛΙΕΡΕΣ RACING

ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ ΜΟΜΟ

GRIDS MOMO ΣΤΑ ΠΑΤΑΚΙΑ

ΠΛΑΙΝΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΜΟΜΟ

ICE:

1Χ ΟΘΟΝΗ DVD 6.5” KENWOOD DDX7025 ΜΕ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗ

1Χ ΟΘΟΝΗ AUTOSONIC ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΑΓΚΑΖ

1Χ ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ΓΙΑ ΤΑ SUBWOOFERS PHOENIX GOLD TITANIUM 600.2

1Χ ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΗΧΕΙΑ PHOENIX GOLD TITANIUM 500.4

1Χ ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΗΧΕΙΟ CLARION 45W

1Χ ΖΕΥΓΑΡΙ ΗΧΕΙΑ ΠΙΣΩ PHOENIX GOLD TANTRUM series 6.5” COAXIALS

2Χ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ PHOENIX GOLD TITANIUM series TI Elite 6” ΔΙΑΙΡΟΥΜΕΝΑ

1X ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΗΧΕΙΟ CLARION

2X SUBWOOFERS PHOENIX GOLD TITANIUM 10”

1Χ EQUALIZER EQ232 30BAND 1/3 OCTAVE

1Χ ΠΥΚΝΩΤΗΣ TITANIUM 1.0 FARAD

1Χ 5.1ch SURROUND KENWOOD

1Χ ΜΠΑΤΑΡΙΑ STINGER SP1000

1Χ LPL CONTROL (LOW PASS LEVEL)

1Χ ΒΟΛΤΟΜΕΤΡΟ PG ME R-LINK DISTRIBUTION CENTER

2Χ ΑΣΦΑΛΕΙΟΘΗΚΕΣ PG

3Χ ΔΙΑΚΛΑΔΩΤΕΣ PG, BIZZAR ΚΑΙ EFX

ΚΑΛΩΔΙΩΣΗ PG ΚΑΙ VIPER

ΗΧΟΜΟΝΩΣΗ DYNAMAT

ΦΩΤΙΣΜΟΣ PG

Link to comment
Share on other sites

Guest Sir B

worthy.gif

Νομίζω το emoticon τα λέει όλα!..

Πραγματικά δεν παίζεται.

Τα φιμέ εμφάνισαν καθόλου φουσκάλες? Το βράδυ δημιουργούν πρόβλημα με την ορατότητα? Σκέφτομαι να βάλω κι εγώ

Link to comment
Share on other sites

Θα δεις και τα δικα μου στη σχολη Βασιλη. Διακριτικα πολυ, κανουν δουλεια και ειναι και πολυ ομορφα. 3Μ ειναι, και καμια μα καμια φουσκαλα. Ειναι στον μαστορα. Εχω να σε στειλω σε μαγαζι και στην Θεσσαλονικη. Μην ανησυχεις για τιποτα... ^_^

Link to comment
Share on other sites

Guest Sir B
Θα δεις και τα δικα μου στη σχολη Βασιλη. Διακριτικα πολυ, κανουν δουλεια και ειναι και πολυ ομορφα. 3Μ ειναι, και καμια μα καμια φουσκαλα. Ειναι στον μαστορα. Εχω να σε στειλω σε μαγαζι και στην Θεσσαλονικη. Μην ανησυχεις για τιποτα... :D

Σ'αυτό το κλαμπ που έμπλεξα δεν ανησυχώ με τίποτα! :thumbsup:;)

Ακριβώς θέλω να είναι διακριτικά γιατί το αυτοκίνητο είναι που είναι μαύρο, μη γίνει νεκροφόρα

Link to comment
Share on other sites

εδω γελανε.καλα ρε mike εβαλες και φημε?τουμπανο θα το κανεις οπου να ναι.

εγω...? αν το δεις με τα ζορια καταλαβαινεις οτι εχει τιποτα επανω...

Δες την φωτο κατω που ειναι αριστερα, και πες μου αν ειναι τουμπανο... tongue.gif

post-78-1117045332_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.