Jump to content
Guest Sir B

Wash Park Θεσσαλονίκη

Recommended Posts

κι εγώ μόλις γύρισα από Jetoil τώρα..

12 ευρώ μέσα έξω (ίδια με αυτά που λες δηλαδή)...

που ακριβώς είναι αυτό που λες??

γιατί από εκεί πέρασα και δεν πρόσεξα κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Για το πλυντηριο που ειναι στο γηπεδο μπασκετ του Π.Α.Ο.Κ. το πηγα μετα τα χιονια...

Μου πειραν 15€ για μεσα-εξω στο χερι και δεν εκαναν καλη δουλεια..

Αμα εισαι και ψειρας......Μονος μου καλυτερα το πλένο και το γουσταρο κι ολας...

οσο για το wash park απλα δεν ειχα ακουσει καλα λογια, δεν το δοκιμασα δεν ξερω...Αλλα για το προηγουμενο δε προκειται να το ξαναπαω..

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που είναι στην Περαία (λίγο πριν το Lidl) τι λέει είναι καλό? Νομίζω πως το λένε Aqua Park.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για το <<aqua park>> που ειναι στην Περαια μπορω να πω οτι ειναι απο τα καλυτερα!!!!

Πριν λιγο γυρισα απο αυτο και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημένος. Έπλυνα το αυτοκίνητο μέσα - έξω και το μόνο που σας λέω είναι ότι καθάρισαν μέχρι και το καθρεφτάκι στο σκιάδιο!!!!

Με λίγα λόγια το πλύσιμο ήταν υπέροχο, συν το ότι το καθαρίζαν 6 άτομα ταυτοχρονα!

Το πλυντήριο αυτο έχει και αρκετά καλές προσφορές, τις οποίες θα βρείτε πιο κάτω και δεν ξέρω αν μπορεί να μας κάνει και καλύτερες τιμές αλλά θα ρωτήσω.

Πάντως είναι λίγο τσουχτερή η τιμούλα,πλήρωσα 17€, αλλά χαλάλη για την δουλειά που έκαναν, και μόνο που έβλεπες 6 άτομα να τρέχουν σαν τον ΒΕΓΓΟ φτάνει.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πλήρωσα 51 ευρώ για τέσσερα πλυσίματα. Ήταν 3 δηλαδή στην τιμή (από 17 έκαστο) αλλά είχε και ένα δώρο. Μπορώ να πω πάντος πως έμεινα ευχαριστημένος από το αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites

Guest CLSFox

Μου είπαν από άλλα clubs ότι στο aqua park ενδιαφέρονται να δώσουν προσφορές στα clubs αυτοκινήτου. Θα σας ενδιέφερε να το προσπαθήσουμε;

Link to comment
Share on other sites

Guest CLSFox

Ας βαράνε μύγες, αν κάνουν τόσο καλή δουλειά, γιατί όχι...

Η JetOil μπορεί να είναι φθηνή αλλά δεν κάνουν τόσο καλή δουλειά στο εξωτερικό πλύσιμο και τα πανιά τους για το εσωτερικό είναι σιχαμερά.

Link to comment
Share on other sites

Εμάς πάντος δε μας πειράζει αν βαράνε μύγες ή όχι. Γιατί να μην το προσπαθήσετε? Καλό ακούγετε και βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios

εγω σημερα η αυριο θα το παω για πλυσιμο μεσα εξω γιατι θα βγω ραντεβου με γκομενα ΑΑ

Link to comment
Share on other sites

Ας βαράνε μύγες, αν κάνουν τόσο καλή δουλειά, γιατί όχι...

Η JetOil μπορεί να είναι φθηνή αλλά δεν κάνουν τόσο καλή δουλειά στο εξωτερικό πλύσιμο και τα πανιά τους για το εσωτερικό είναι σιχαμερά.

καμια σχεση για το φτηνη. ΕΙναι η μονη που στο πλενει γρηγορα, τελεια χωρις γρατζουνιες...Τωρα αν εσενα δεν στο κανουν καλα απο εξω,τι να πω...

Ειναι ενας πλυστης συγκεκριμενος, που εγω παντα αυτον φωναζω να μου το πλυνει...

Μεσα εννοειται ποτε εκει, παντα μονος μου...

Αν και εχω κατι χρονια να παω jetoil...AutoGlym rulezzz tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

καμια σχεση για το φτηνη. ΕΙναι η μονη που στο πλενει γρηγορα, τελεια χωρις γρατζουνιες...Τωρα αν εσενα δεν στο κανουν καλα απο εξω,τι να πω...

Ειναι ενας πλυστης συγκεκριμενος, που εγω παντα αυτον φωναζω να μου το πλυνει...

Μεσα εννοειται ποτε εκει, παντα μονος μου...

Αν και εχω κατι χρονια να παω jetoil...AutoGlym rulezzz tongue.gif

Μιχαλη πηγαινε μια βολτα απο το aqua park και θα δεις τη θα πει γρηγορο και προσεκτικο πλυσιμο μεσα εξω και τα λεμε μετα...

Link to comment
Share on other sites

Στο χερι ειανι...? Γιατι απο πλυντηριο μεσα, δεν πα να εχει και τις πλεον υπερσυγχρονες σουπερ ντουπερ βουρτσες/wettex/πανια, το αμαξι μου δεν μπαινει. Για αυτο το εχω δυο χρονια, 66000χλμ, και δεν εχει ουτε ιχνος αραχνης πανω... :)

Για πες μου...

Link to comment
Share on other sites

Εχει και στο χερι.Αλλα δεν ειναι απο τα μαγαζια που πρεπει να σε ξερουν για να στο πλυνουν καλα,οπως μερικα...

Και στο φιναλε δε σε ειπαμε να το πας...

Και αν δε το εχετε δοκιμασει καλυτερα να μην μιλατε για πραγματα που δε ξερετε..

Edited by ΣΤΕΛΙΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Guest nionios

STELIOS μην μου λες μαμακιες εκει το πηγα το αυτοκινητο και το επλυνα.συν τοις αλλοις τα 10 ευρω για το πλυσιμο στο χερι(απο χρυσο ειναι αυτα τα χερια????????) ο μαγκας φορουσε αλυσιδα στο χερικαι κατι ελαφριες γρατσουνιες τις ειδα.εαν εσυ εχεις οφελος απο εκει πηγαινε το μονος σου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.