Jump to content
Black Widow

2η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Recommended Posts

Συγγνώμη που δεν μπόρεσα να παρεβρεθώ, αλλά επαγγελματικοί λογοι με κράτησαν κάτω...next time που δεν θα χουμε εξεταστικές και άλλα διάφορα...ίσως και με το new caddy ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το μαγαζάκι για τον καφέ αν και ο Golfakias το μυαλλό του το είχε στο δίπλα μαγαζί. new_killother.gifnew_killother.gif

Γελάσαμε ήπιαμε τον καφέ μας άλλοι μπύρες και τα σχετικά και τι κι αν πήραμε την πίκρα απο την αριανάρα στην καρδιά μας γύρισαν νικητές. Τελικά ύστερα απο κάποια replay το penalty δεν ήταν πέναλτυ thumbsdown.gifthumbsdown.gif

Edited by akakios
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το μαγαζάκι για τον καφέ αν και ο Golfakias το μυαλλό του το είχε στο δίπλα μαγαζί. new_killother.gifnew_killother.gif

Γελάσαμε ήπιαμε τον καφέ μας άλλοι μπύρες και τα σχετικά και τι κι αν πήραμε την πίκρα απο την αριανάρα στην καρδιά μας γύρισαν νικητές. Τελικά ύστερα απο κάποια replay το penalty ήταν πέναλτυ thumbsdown.gifthumbsdown.gif

ποιο ηταν πεναλτυ?!!!εδω και στην Αθλητικη Κυριακη ειπανε οτι δεν ηταν...

Ο πρωταγωνιστής στη φάση του πέναλτι Νίκος Καράμπελας μίλησε στο "Μ" λίγες ώρες μετά το τέλος του αγώνα για την στιγμή που έκρινε το παιχνίδι. Ο νεαρός αμυντικός των "κίτρινων" τόνισε κατηγορηματικά ότι δεν ακούμπησε τον Κοβάσεβιτς και ότι ο Σέρβος έπεσε μόνος του στην περιοχή του ¶ρη. Συγκεκριμένα σημείωσε: "Εντάξει τι να πω. Πιστεύω το είδατε όλοι. Ο Κοβάσεβιτς έπεσε μόνος του στην περιοχή. Δεν τον ακούμπησα, δεν είχα καμία επαφή μαζί του. Δεν ξέρω, μόνο έτσι θα μπορούσε να κερδίσει ο Ολυμπιακός". Αναφορικά με την εμφάνιση της ομάδας του, σημείωσε: "Πιστεύω ότι είχαμε καλή παρουσία. Μπλοκάραμε τον Ολυμπιακό και δεν κινδυνέψαμε σχεδόν καθόλου. Αξίζαμε να πάρουμε κάτι από το παιχνίδι και δυστυχώς δεν τα καταφέραμε. Δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα πια. Κοιτάμε την συνέχεια και το παιχνίδι με τον Εργοτέλη. Κρατάμε τα καλά του αγώνα και συνεχίζουμε την προσπάθεια".

Link to comment
Share on other sites

ποιο ηταν πεναλτυ?!!!εδω και στην Αθλητικη Κυριακη ειπανε οτι δεν ηταν...

Ο πρωταγωνιστής στη φάση του πέναλτι Νίκος Καράμπελας μίλησε στο "Μ" λίγες ώρες μετά το τέλος του αγώνα για την στιγμή που έκρινε το παιχνίδι. Ο νεαρός αμυντικός των "κίτρινων" τόνισε κατηγορηματικά ότι δεν ακούμπησε τον Κοβάσεβιτς και ότι ο Σέρβος έπεσε μόνος του στην περιοχή του ¶ρη. Συγκεκριμένα σημείωσε: "Εντάξει τι να πω. Πιστεύω το είδατε όλοι. Ο Κοβάσεβιτς έπεσε μόνος του στην περιοχή. Δεν τον ακούμπησα, δεν είχα καμία επαφή μαζί του. Δεν ξέρω, μόνο έτσι θα μπορούσε να κερδίσει ο Ολυμπιακός". Αναφορικά με την εμφάνιση της ομάδας του, σημείωσε: "Πιστεύω ότι είχαμε καλή παρουσία. Μπλοκάραμε τον Ολυμπιακό και δεν κινδυνέψαμε σχεδόν καθόλου. Αξίζαμε να πάρουμε κάτι από το παιχνίδι και δυστυχώς δεν τα καταφέραμε. Δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα πια. Κοιτάμε την συνέχεια και το παιχνίδι με τον Εργοτέλη. Κρατάμε τα καλά του αγώνα και συνεχίζουμε την προσπάθεια".

ναι τυπογραφικο λαθος απλα εμεις διαπιστώσαμε οτι δεν ηταν πεναλτυ μετα απο πολλα replay ας ελπίσουμε να ήταν απλα ελα λάθος. Αλλα πως γίνεται τα λάθη να γίνονται παντα εισ βάρος καποιων... :lol:B)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σόρρυ που δεν ήρθα αλλά ήμουν και είμαι ακόμη, με κρύωμα και πυρετό... :S Κάτι άκουσα για πίστα??... :) Αν κανονίσετε τίποτα για Σέρρες, βάλτε και μένα μέσα! :) Εγώ έχω ήδη κανονίσει με το Alfisti Club - μέσω Stilo Club - στις 24 Φεβρουαρίου. Θα είμαι μέσα και για ένα Trackday με το VW Club... ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σόρρυ που δεν ήρθα αλλά ήμουν και είμαι ακόμη, με κρύωμα και πυρετό... :S Κάτι άκουσα για πίστα??... :) Αν κανονίσετε τίποτα για Σέρρες, βάλτε και μένα μέσα! :) Εγώ έχω ήδη κανονίσει με το Alfisti Club - μέσω Stilo Club - στις 24 Φεβρουαρίου. Θα είμαι μέσα και για ένα Trackday με το VW Club... ;)

λεμε για 10 / 02 / 08 αλλα δεν ειναι σιγουρο ακομα τιποτα...για Σερρες παντως λεμε εκδρομη, αλλα για πιστα δε ξερουμε αν εχει θεσεις...

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios-gorilaki
Με τη σειρά μου να ευχαριστήσω όσους ήρθαν!

Καταλήξαμε να μαζευτούμε περίπου 20 άτομα στο πάρκινγκ, και να ανέβουμε μόλις οι 9 για καφέ, αλλά δε χαλιόμαστε! Σημασία έχει πως παρουσιάστηκε κόσμος!

Νίκο και Ελευθερία, καλώς μας βρήκατε!

Ακάκιε το ίδιο κι εσύ!

Επίσης, να ευχηθώ και στον itseto για την αδερφή του που λογοδόθηκε χτες, και να τον ευχαριστήσω για την προσφορά με τα γλυκάκια! Τα τιμήσαμε δεόντως, και πιο πολύ ο nionios μετά τη συνάντηση!!!! :)

Ακη, μου φαίνεται πήρες το 4άρι τώρα και έγινες τόσο γρήγορος που δεν προλαβαίνεις τον καφέ! Πλάκα κάνω!

Επίσης και στα παιδιά από Γιαννιτσά ένα ευχαριστώ, και ελπίζω την μεθεπόμενη Κυριακή να μπορέσουμε να συντονίσουμε κάτι από κοινού για τις Σέρρες!

Αντε με το καλό και στην επόμενη λοιπόν! :)

τι λετε ρε παιδια,μου τα φορτωσατε με το ζορι τα γλυκα

Link to comment
Share on other sites

λεμε για 10 / 02 / 08 αλλα δεν ειναι σιγουρο ακομα τιποτα...για Σερρες παντως λεμε εκδρομη, αλλα για πιστα δε ξερουμε αν εχει θεσεις...

Ελατε απο Σαββατο βράδυ να πάμε και καμμιά επίσκεψη DaLuz(πρωην alex club) new_sugkrotima.gif

εγω εδώ θα είμαι πάντως...

Link to comment
Share on other sites

λεμε για 10 / 02 / 08 αλλα δεν ειναι σιγουρο ακομα τιποτα...για Σερρες παντως λεμε εκδρομη, αλλα για πιστα δε ξερουμε αν εχει θεσεις...

Μάλιστα.... εγώ πάντως για τις 10 του μήνα, σκεφτόμουν να ανέβω στο ξεκάρφωτο με τον αδερφό μου για practice... Αν είναι, μιλάμε μέχρι τότε... :)

Link to comment
Share on other sites

Η επόμενη συνάντηση, θα γίνει στις 17/2 στις Σέρρες τελικά, καθώς στις 10 έχει κλείσει η πίστα από τους Redliners (Honda)!

Συνεπώς θα πάμε στο OPEN DAY στις 17! Για πληροφορίες, στην υπογραφή μου!

Κλειδώνει!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.