Jump to content
romanos

καντραν R32 σε Gti Mkiv

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους. μολις εκανα την εγγραφη μου στο forum. εχω ενα Golf iv GTI του 2000 και θελω να τοποθετησω το καντραν του R32. μπορω να βρω το καντραν αλλα δεν ξερω αν ταιριαζει. καμια γνωμη για το θεμα???

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. μολις εκανα την εγγραφη μου στο forum. εχω ενα Golf iv GTI του 2000 και θελω να τοποθετησω το καντραν του R32. μπορω να βρω το καντραν αλλα δεν ξερω αν ταιριαζει. καμια γνωμη για το θεμα???

Ότι ταιριάζει ταιριάζει το θέμα είναι ότι θα πρέπει να το προγραμματίσεις μετά να σου δείχνει τα σωστά χιλιόμετρα και εκτός αυτό επειδή το R32 έχει και κάποιες άλλες ενδείξεις δεν θα σου είναι τα λαμπάκια σωστά π.χ. εκεί που σου δείχνει τον αερόσακο εσένα στο R έχει το antispin μπορείς να παραγγείλεις από εδώ www.xtuners.com το καντράν σου να είναι look R32 δηλαδή να αλλάξεις μόνο τις πλάκες και να έχεις ένα κόστος περίπου 50€ τόσο ήτανε όταν παράγγειλα εγώ τα δικά μου πριν Κανά 2μηνο και ξεμπερδεύεις αφενός θέλεις πάλι προγραμματισμό αφετέρου γλιτώνεις τα 500€ που κάνει το κοντέρ του R και θα έχεις και τα λαμπάκια των ενδείξεων εκεί που πρέπει απλά στείλε τους ένα Mail και εξήγησε τους τι ακριβός θες και θα σε εξυπηρετήσουνε άμεσα ;)

Link to comment
Share on other sites

εαν εχεις το καντραν με την μεγαλη οθονη πολλαπλων ενδειξεων ίσως να παιζει με επιφυλαξη γιατι το R εχει 6 παλμους λογω των 6 κυλίδρων!εαν εχεις την μικρη οθονη πολλαπλων ενδειξεων τοτε το ξεχνας. στην 2η περίπτωση (μικρη οθονη)μπορεις να την βάλεις και απλα βάζεις τις πλακες απο το R.Υπάρχουν πολλές διεθύνσεις και στο e-bay tachometer! βλεπε ΤοΤ-ΝΟS

Link to comment
Share on other sites

εαν εχεις το καντραν με την μεγαλη οθονη πολλαπλων ενδειξεων ίσως να παιζει με επιφυλαξη γιατι το R εχει 6 παλμους λογω των 6 κυλίδρων!εαν εχεις την μικρη οθονη πολλαπλων ενδειξεων τοτε το ξεχνας. στην 2η περίπτωση (μικρη οθονη)μπορεις να την βάλεις και απλα βάζεις τις πλακες απο το R.Υπάρχουν πολλές διεθύνσεις και στο e-bay tachometer! βλεπε ΤοΤ-ΝΟS

ναι είναι και αυτό που λέει ο Πέτρος +1 :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.