Jump to content
zhm

Πεταλιέρες & Footrest Golf 4

Recommended Posts

Endiaferomai na balo petaleieres sto golfaki mou (4ari) eixa dei kapia diasparta sxedia sto forum alla exo xasei tin mpala pou eida ti! Etsi ksekinao ena topic giati pisteo oti kai diaforoi alloi tha endiaferontai!

Perimeno protaseis kai idees! Please balte kai foto an mporeitai!

Link to comment
Share on other sites

Guest arci_20VT4

Αν θυμάμαι καλά του R32 είναι σαν του ΤΤ, αυτές φοράω στο Λεον. Πάντως είναι πανάκριβα ειδικά το footrest δεν αξίζει τον κόπο όπως δεν αξίζει να βάλεις φτηνές.

Link to comment
Share on other sites

arci_20VT4 αυτες που λες οτι εχει το cupraR ειναι ιδιες με το generetion gti???

Αν ναι ανεβασε foto να δουμε αν λεμε τις ιδιες.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest arci_20VT4

Ακριβώς γι αυτά μιλάω του ΤΤ είναι αυτά που δίνει και η Skoda. αυτά του 25 anniv. δεν είμαι σίγουρος αν είναι ίδια με του Cupra R ΄πάντως μοιάζουν πάρα πολύ. Όλα ταιριάζουν γάντι και υπόψιν δεν θέλουν τρύπες κλπ είναι φορετά όπως τα μαμά. ΤΟ footrest γαντζώνει και έχει και μια βίδα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτα

tt-set.jpg

τα πηρα για το Polo μου, 36 ¤ και τα 3 απο εξουσιοδοτημενο και 46 ¤ εχει το footrest. :thumbsup:

Eιναι του ΤΤ και απλα ξεκουμπωνεις τα παλια και κουμπωνεις αυτα! :huh:

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Αυτα

tt-set.jpg

τα πηρα για το Polo μου, 36 ¤ και τα 3 απο εξουσιοδοτημενο και 46 ¤ εχει το footrest.  B)

Eιναι του ΤΤ και απλα ξεκουμπωνεις τα παλια και κουμπωνεις αυτα!  :(

Φίλε nikkosnet μου φαίνεται εγώ σου βάζω φωτιές για την πλαφονιέρα και εσύ τώρα για πεταλιέρες? Αααα δεν παίζω... :wacko::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Από πού τα πήρες είπες?

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Ρε! Είστε άρρωστοι ρε! Βάλτε κάνα μοτέρ και αφήστε τα μπιχλιμπίδια!!! Ρε απιδιά sorry δηλαδή, έχει αλλάκσει κανένας λεβιέ χειροφρένου σε 9Ν ? Μου έχουν πει ότι δε γίνεται γιατί έχει μεγάλο κουμπί η *μη επιτρεπόμενη λέξη*!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε nikkosnet μου φαίνεται εγώ σου βάζω φωτιές για την πλαφονιέρα και εσύ τώρα για πεταλιέρες? Αααα δεν παίζω...  :wacko:  :wacko:  :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:

Από πού τα πήρες είπες?

Απο τον Φιλιππαιο! Ειναι πανεμορφα σου λεω και παμφθηνα ετσι? :thumbsup:

Ρε! Είστε άρρωστοι ρε! Βάλτε κάνα μοτέρ και αφήστε τα μπιχλιμπίδια!!! Ρε απιδιά sorry δηλαδή, έχει αλλάκσει κανένας λεβιέ χειροφρένου σε 9Ν ? Μου έχουν πει ότι δε γίνεται γιατί έχει μεγάλο κουμπί η *μη επιτρεπόμενη λέξη*!

Χαχαχα! Ποιος μιλαει!!!!!!!!! Εσυ που εχεις παρει πιο πολλα δαχτυλιδια για το αμαξι, παρα για την γυναικα σου! χοχοχοχοχο!!!! upyours.gif:thumbsup:upyours.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Απο τον Φιλιππαιο! Ειναι πανεμορφα σου λεω και παμφθηνα ετσι?  :wacko:

Χαχαχα! Ποιος μιλαει!!!!!!!!!  Εσυ που εχεις παρει πιο πολλα δαχτυλιδια για το αμαξι, παρα για την γυναικα σου! χοχοχοχοχο!!!!  upyours.gif  :wacko:  upyours.gif

Χαχαχαχα, άντε ρε!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Απο τον Φιλιππαιο! Ειναι πανεμορφα σου λεω και παμφθηνα ετσι?  :o

Όντως Πολύ όμορφα και πολύ καλή η τιμή τους!!! :)

Το σκέφτομαι!!! :baby:

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Ελλάδα ξέρει κανείς τί τιμές παίζει γι' αυτές του TT μαζί με το footrest?

Look:

Αυτα

tt-set.jpg

τα πηρα για το Polo μου, 36 ¤ και τα 3 απο εξουσιοδοτημενο και 46 ¤ εχει το footrest.  :D

Eιναι του ΤΤ και απλα ξεκουμπωνεις τα παλια και κουμπωνεις αυτα!  :D

Και για να σε προλάβω, το παλικάρι τα πήρε από τον Φιλλιπαίο.

Link to comment
Share on other sites

Μολις μς πηραν τηλεφωνο για ν απαω να παραλαβω και το γκαζι, που το ειχαν κανει παραγγελεια! Γρηγορη θα παω αυριο ν ατο παρω και θα κανονισω να παρω για εναν...αδελφο μας! Θες και εσυ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Μολις μς πηραν τηλεφωνο για ν απαω να παραλαβω και το γκαζι, που το ειχαν κανει παραγγελεια! Γρηγορη θα παω αυριο ν ατο παρω και θα κανονισω να παρω για εναν...αδελφο μας! Θες και εσυ?

Φίλε μου ευχαριστώ που με σκέφτηκες!!!

Συνολικά μέχρι τώρα έχουμε και λέμε:

Πλαφονιέρα: 40€

Αλουμινένιο ταμπλό: 50€

Cd holder: 50€

Πεταλιέρες: 36€

Footrest: 46€

Διακόπτης για προβολάκια: 15€

Εγκατάσταση για προβολάκια: 60€

---------------------------------------

Σύνολο: 297€

Θέλω να τα βάλω όλα, αλλά έδωσα και 4.000 για να ξεχρεώσω γρηγορότερα το car και τώρα είμαι κάπως στριμόχωρα... popeye.gif

Μάλλον θα τα βάλω λίγα - λίγα! Ευχαριστώ πάντως!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest golfmania
Look:

Και για να σε προλάβω, το παλικάρι τα πήρε από τον Φιλλιπαίο.

Σε Golf μπαίνει με τον ίδιο τρόπο? Κουμπωτά?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.